Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Kontroverzne istorijske ličnosti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontroverzne istorijske ličnosti   Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Sat610Pon 27 Maj - 20:24

Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Captur15
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontroverzne istorijske ličnosti   Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Sat610Uto 28 Maj - 20:48

EROTIC MAN ::
Salome ::
EROTIC MAN ::
Salome ::
Ne svidja mi se naslov, veoma je grub, neprimeren.
Moze da bude " Kontraverzna ponasanja poznatih licnosti ", 
ili tako nekako.


Dzon Lenon veliki gad?! Ne mogu da verujem da to citam.
Carli Caplin ..?


Vecina od  nas ima dobro u sebi i nesto sto je neprimereno.
Pa zar da budemo gadovi...?


Posebno je cudno da ovakvu temu postavlja moderator...


drago mi je da si se pridružila falangi napada na mene i moje teme  happy

neprimeren je tvoj komentar o temi koja nije moje autorsko delo, nisu moje reči i moje misli VEĆ JE KOPIRAN TEKST SA NETA

posebno je čudno kad ovakav javni komentar postavlja bivša moderatorka Haossa  Rolling Eyes

To sto mi se ne svidja naziv teme nije nikakava falanga, 
ne svidja mi .
Da li to mozes tako da shvatis.
Nema zadnjih namera.

Znaci sve mora da bude idealno sto ti postavljas.
Tema je dobra, ali naziv je grub, kao sto sam rekla.
Zlonameran si prema meni i vredjas me, nije lepo da vredjas jednog clana foruma.
To moderator ne sme da radi.

Erotica u PP nisam vredjala samo sam napisala svoje misljenje :

Erotic, zamolila bih te da postujes osnovna pravila 
Srpskog jezika. 
Kako to da tvoj nik ima  samo velika slova, a u tvom pisanju nigde velikog slova?
Tu nesto nije u redu.
Molim te obrati paznju na pisanje na forumu, postuj forum, clanove foruma, 
i jezik naseg naroda.
Ti si Moderator, i tako bi trebalo da se ponsas.


Jos nesto, molim te promeni naslov teme " Veliki gadovi ".


I jos nesto, cemu tvoj potpis, takav kakav je.
Sa kim se ti to svadjas?
Budi miroljubiv, dobronameran, ....
Ovo je sve iz najbolje namere, iritiras clanove foruma...
Sveo se forum na pet osoba.


Ne pripadam nikakvim klanovima, ovo je samo moje misljenjae.


Sta je ovde  uvredljivo?



sad da odgovorim i na PP  Laughing


Prvo mali uvod, za lakše razumevanje materije. Malalila i ja smo svojevremeno u vreme njene moderacije bili drugari. Nije joj smetalo što pišem malim slovima i velika slova u niku. Nije joj smetalo moje nepoznavanje pravila Srpskog jezika. Hvalila je moje postove, pogotovo praćenje pdfa Sport gde niko od muških osim mene nije zalazio. Veselila mi se kad sam posle dužeg izbivanja dolazio ponovo. Par puta mi je nudila da uđem u staf i budem urednik, dobijao sam i druge ponude za ulazak u staf što sam ja odbijao jer nisam želeo da doživljavam ono što doživljavam od 11.03. kad sam postao mod.
U staf sam ipak ušao kad sam primetio kako se moderatori odnose prema Ariani. Ušao sam da sprečim bezobrazluk dve osobe koje su siva eminencija ovog foruma i čije je rivalstvo, mržnja, svađe, podmetanje i td uradilo od lepog foruma ovo što danas jeste. Ušao sam da pomognem Ariani da preuzme svoj forum od osoba koje ga svojataju i koje su rasturile ceo staf koji je pre godinu dve brojao desetak osoba i pretvorile ga u svoju prćiju.
 
U ovom mom odgovoru draga malalila nema nikakve uvrede. Činjenica je da si me napala svojim postom. Umesto da napišeš nešto argumentovano protiv postavljenih tekstova ti si se površno zadržala na naslovu.
 
Poslednja rečenica: posebno je čudno kad ovakvu temu postavlja moderator nisam ni komentarisao iako je to kukavičje jaje malalila. Nemoj se čuditi, konkretno napiši šta misliš.
 
Nigde uvrede, nigde zle namere i nije bilo potrebe da izmišljaš.
 
Sad da komentarišem PP koji si objavila. Bila si mod i nadam se da si pročitala pravilnik, pogotovo tačku 6. da ti citiram:
 
6. Svaki clan foruma ima pravo na slobodu govora, pravo na iznosenje svojih misli, stavova i zapazanja svojim licnim recnikom, nacinom i stilom pisanja, u skladu sa ovim Pravilnikom.

 
Sad te pitam, odakle ti pravo na ovakvo pozivanje da poštujem pravila Srpskog jezika kad nigde ne piše da je on službeni na forumu? ovde ima i Hrvata, i Bosanaca, i Balkanaca  i nikom nikad niko nije prigovorio ovako kao ti meni.
 
Zašto malalila? Možda sam ja Albanac, onda tvoj prigovor deluje kao čisti šovinizam malalila.
Uostalom ni ti nisi znala osnovna pravila Srpskog jezika jer bi trebala znati da se imena pišu velikim slovom, malalila.



pozivam malalilu da u ime našeg nekadašnjeg prijateljstva dođe i odgovori na ovaj moj post. ako i jednu reč odavde pobije argumentima ja ću se povući iz stafa.

neka još odgovori na par pitanja:

1. ko ju je oterao iz stafa Haossa i na koji podmukao tračerski način?  (nisam ja  happy happy)

2. da napiše koja ju je moja reč povredila i uvredila, konkretno i jasno. ako treba ja ću da se izvinem i pregrizem jezik.

3. zašto je baš mene od svih na haossu našla upozoriti na poštovanje osnovnih pravila Srpskog jezika, jer budimo iskreni, nisam ja ovde najnepismeniji kako god to neko poželeo da predstavi.  happy

4. da navede konkretnim postom gde sam ja to nekog drugog uvredio jer se ovde maše njenim PPom kao dokazom kako ja ovde sve vređam i kako to ona, ali sad kao Salome ne može više da gleda.










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontroverzne istorijske ličnosti   Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Sat610Čet 6 Jun - 23:29

tema je preimenovana malalila. nadam se da si zadovoljna, iako je to po meni pogrešno.

ovo nije bila moja autorska tema, već kopirana.

kad kopiraš neku temu i navedeš izvor pošteno je da zadržiš originalni naslov teme. čak mislim da je promena zakonom o autorskim pravima zabranjena ali nisam siguran.

za tebe znam da o tome nisi ni razmislila, tebi je samo bila važna prilika da me kritikuješ.

hvala ti malalila.  happy kiss










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontroverzne istorijske ličnosti   Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Sat610Čet 6 Jun - 23:32

EROTIC MAN ::
neka velika imena, popularni, uspešni, obožavani, cenjeni,...

a u četiri zida veliku gadovi  Cool

A šta je ovo?   Laughing
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontroverzne istorijske ličnosti   Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Sat610Pet 7 Jun - 0:31

Wintermute ::
EROTIC MAN ::
neka velika imena, popularni, uspešni, obožavani, cenjeni,...

a u četiri zida veliku gadovi  Cool

A šta je ovo?   Laughing


to je artefakt  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontroverzne istorijske ličnosti   Kontroverzne istorijske ličnosti - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Kontroverzne istorijske ličnosti
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Istorijske ličnosti
» Istorijske ličnosti - Azbuka
» Istorijske ličnosti na koje smo potpuno zaboravili
» Zanimljivosti iz istorije
» Pet nivoa ličnosti
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-