Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook

Delite | 

Obavezno vakcinisanje dece

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 31019

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću

Obavezno vakcinisanje dece Empty
PočaljiNaslov: Obavezno vakcinisanje dece   Obavezno vakcinisanje dece Sat610Uto 29 Jan - 16:35

zadnjih godina postala moda da se deca ne vakcinišu. nema važno što je obavezno, vakcinisanje je svetska urota farmaceutske industrije i neki roditelji ne vakcinišu decu. zarazne bolesti koje su bile praktično izumrle su se vratile.

rezultat toga imali smo u Srbiji prošle zime, epidemija malih boginja i umrla deca, mislim tridesetak, ispravite me ako grešim.

da li ste vi vakcinisani? vaša deca ako ih imate? protiv ili za obaveznu vakcinaciju?

happy
Nazad na vrh Ići dole
stepski

Član
Član

stepski

Muški
Poruka : 493

Učlanjen : 28.01.2019

Obavezno vakcinisanje dece Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno vakcinisanje dece   Obavezno vakcinisanje dece Sat610Sre 30 Jan - 16:21

Obavezna vakcinacija je nužna u društvima sa niskom svešću ljudi. Ovde javno mnjenje u vezi sa ovim izuzetno bitnim pitanjem kroji polusvet tipa Karleuša, Maja Volk, Miroljub Petrović i slični. Takve treba krivično goniti.

Ipak, pouzdano znam da nije lako biti roditelj danas u Srbiji. Zdravstvo kao ogledalo države je u totalnom rasulu i treba baš napraviti (narodski rečeno) leap of faith i rizikovati zdravstvene usluge. No, šta je tu je, alternativa je mnogo gora.

Koga zanima može skinuti .pdf sa zvaničnog sajta UNICEF-a koji je posvećen ovoj tematici...

Kod:
unicef.org/serbia/publikacije/znanje-stavovi-i-prakse
Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Porodica i zdravlje :: Zdravlje-