Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook

Delite | 

Ko treba, nek traži

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 9215

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje

Ko treba, nek traži - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba, nek traži   Ko treba, nek traži - Page 2 Sat610Uto 27 Nov - 21:43

Molila bi da mi neko ko zna odgovori. Trenutno imamo problem da Wi-Fi mrezom.pa koristim samo mobilni sa mobilnim podacima.Imam uplaceno 1 gb. za 7 dana.Da li ce mi biti dovoljno za 7 dana otprilike 2 sata dnevno na forumu.Ostalo navodno besplatno.Hvala unapred na odgovoru Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Ko treba, nek traži   Ko treba, nek traži - Page 2 Sat610Sre 28 Nov - 0:46

Dosta je 1 giga za nedelju dana ako ne gledaš YT i ne slušaš muziku na YT, u suprotnom malo je.
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ko treba, nek traži   Ko treba, nek traži - Page 2 Sat610Sre 28 Nov - 7:58

Hvala Ph.Act   happy ,Ne slusam muziku ne koristimYT a valjda mi o ovo cudo konacno srede happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Ko treba, nek traži   Ko treba, nek traži - Page 2 Sat610Sre 28 Nov - 8:52

happy
Nazad na vrh Ići dole
Salome

Elita
Elita

Salome

Ženski
Poruka : 4050

Učlanjen : 11.05.2018

Raspoloženje : podnosljivo

PočaljiNaslov: Re: Ko treba, nek traži   Ko treba, nek traži - Page 2 Sat610Čet 6 Dec - 16:33

Ph. Act ::
360 Total security
Odličan a besplatan antivirusni program, koristim ga već godinu dana. Poseduje više zaštitnih mehanizama od kojih je vredna pomena Bitdefender AV modul, Avira, skeniranje u oblaku itd.
Sve ovo može da se uključi ili isključi a dolazi sa nekim predefinisanim podešavanjima.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako skinete sa ovog linka ja ću dobiti neke poene koji mogu da se iskoriste za plaćenu verziju programa, no realno kome treba firewall iz plaćene verzije kad je tu Windows fw?

Recenzije antivirusa na hrvatskom: [You must be registered and logged in to see this link.]
i na srpskom: [You must be registered and logged in to see this link.]

Hvala, mislim da sam uspela da instaliram program.
Pobosljao mi se i radi kompjuter...

happy
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ko treba, nek traži   Ko treba, nek traži - Page 2 Sat610Ned 27 Jan - 22:19

Nije mi jasno zašto mi nick ostaje vidljiv i kad se odjavim.Pre
gledala sam sve uređaje sa kojih ulazim i svuda sam odjavljena.
Ušla ponovo da se probam odjaviti.Ako me vidite ovde ustvari nisam tu.Odjavljujem se sad ponovo u 22:20
Nazad na vrh Ići dole
stepski

Član
Član

stepski

Muški
Poruka : 493

Učlanjen : 28.01.2019

PočaljiNaslov: Re: Ko treba, nek traži   Ko treba, nek traži - Page 2 Sat610Sre 30 Jan - 16:58

Krekovani antivirus programi su loše rešenje, ne bi ih trebalo koristiti. To je kao kupovina antibiotika na buvljaku. Većina krekova sadrži virus a to obesmišljava celu priču u startu. Softverske kompanije koje prodaju svoje programe nisu ovce, često blacklist-uju piratizovane tzv. ključeve i onda treba neprekidno traćiti vreme na jurnjavu za novim. Sizifovski je to posao i potpuno nepotreban. Ili platite pošteno licencu ili koristite neko od besplatnih rešenja, ima sjajnih. Avira, Bitdefender, Panda, 360... itd...

To je što se tiče aktivne zaštite. Za računare koji su već zaraženi, ubedljivo najbolji program je Malwarebytes (pošto sam novi na forumu ne mogu postavljati linkove, no ubeđen sam lako ćete se snaći). Postoji besplatna i verzija koja se plaća, besplatna je sasvim dovoljna.

Najvažnije je shvatiti da je pametno i odgovorno korišćenje računara najbolja zaštita. Neukim ljudima neće pomoći ni 100 antivirusa.

Zaraza u ogromnom broju slučajeva dolazi od browsera. Stoga vredi provesti malo vremena i dodatno ga ojačati. Ekstenzije tipa uBlock Origin i NoScript završavaju odličan posao.

Što se samog korišćenja tiče, nemojte kliktati kao manijaci na svaku potencijalnu navlakušu i bićete A-OK. Isključite "autoplay" funkcije, logujte se u sistem kao obični korisnici a ne kao administratori, koristite proverene sajtove i slično. Kada se koristi računar na ovaj način, kombinacija Windows Defender + Malwarebytes je savim dovoljna.

Ili, kao ja, koristite Linux i nećete imati nikada problem sa virusima. happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ko treba, nek traži   Ko treba, nek traži - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole

Ko treba, nek traži
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: I-Tech-