Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 O ljubavi su rekli .....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:36

"Kad vam prođe medeni mjesec, drage moje, nemojte pokušavati muža zadržati ljubomorom: moglo bi se dogoditi da uspijete."
Ava Gardner
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:36

"Samo zato što sam se promovirala kao sirena i odigrala razne uloge u vezi sexa, ljudi čine pogrešku misleći da sam takva u stvarnom životu. Oni ne mogu biti u većoj zabludi."
Ava Gardner
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:36

"Mislim da je glavni razlog raspada mojih brakova taj što sam uvjek predobro voljela, ali nikad mudro."
Ava Gardner
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:36

"Ne razumijem ljude koji vole raditi i pričati o tome kao da je to neka vrsta proklete dužnosti."
Ava Gardner
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:36

Onome tko voli, nije potreban sex da bi se osjećao lijepo. Dvije osobe koje su zajedno i koje se vole, trebaju izjednačiti svoje satove strpljivo, uz igre i „kazališne“ predstave, sve dok ne shvate da je sex mnogo više od susreta; to je „zagrljaj“ u genitalnom dijelu tijela."
Paulo Coelho
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:37

Ljubav je sposobnost jednog čovjeka da daje, ne osvrćući se koliko dobiva nazad. Najznačajniji i najmudriji dio jezika kojim svijet govori i koji svi ljudi na zemlji mogu razumjeti u svojim srcima, nešto starije i od ljudi, a što ipak svaki put istom snagom izbija bilo gdje kad se sretnu dva pogleda."
Paulo Coelho
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:37

"U ovom svijetu samo ljubav zaslužuje baš sve. Ostalo nema nikakve logike.Pobjednik je sam."
Paulo Coelho
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:37

"Na svijetu uvijek postoji jedna osoba koja čeka onu drugu, bilo da je nasred neke pustinje ili usred velikog grada. A kad se te osobe sretnu i njihovi se pogledi ukrste, sva prošlost i sva budućnost gube svaki značaj. Samo postoji taj trenutak i ta nevjerojatna sigurnost da je sve stvari pod suncem ispisala jedna ista ruka, ruka koja je stvorila po jednu dušu blizanku za svaku osobu i koja je u njima probudila ljubav bez koje ni jedan san ljudske rase ne bi imao smisla."
Paulo Coelho
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:37

"Volja je stvar jakih, želja stvar slabih."
Vladan Desnica
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:37

"Kako bi se čovjek radovao, kako bi se radovao u pravom, čistom smislu te riječi, treba za jedan trenutak opet postati dijete. Radost je stvar koju odrasli ne poznaju. Oni tom riječju nazivaju nešto sasvim drugo, sasvim različito. Treba mnogo, mnogo naivnosti za pravu, čistu radost. Prava je radost ustvari bezrazložna. U tom i jest njena čudesna ljepota."
Vladan Desnica
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:38

"Kad ljubav postane zapovijed, mržnja može postati užitak."
Charles Bukowski
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:38

"Ljubav je bajka za budale."
Charles Bukowski
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:38

"Prve se patnje, kao i prva ljubav, ne ponavljaju."
Ivan Sergejevič Turgenjev
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:38

Ljubav ima svoje patnje za svaku životnu dob."
Ivan Sergejevič Turgenjev
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:38

"Ljubav je jača od smrti i od straha pred smrću."
Ivan Sergejevič Turgenjev
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:39

"Ljubavna pisma čitaju obično samo dvije osobe već trećoj osobi su ona nesnosna i smiješna."
Ivan Sergejevič Turgenjev
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:39

"Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."
Khalil Gibran
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:39

Oduvijek je bilo da ljubav ne zna dubine svoje dok ne dođe čas rastanka."
Khalil Gibran
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:39

"Ljubav sa svime što ona rađa, pobuna sa svime što donosi i sloboda sa svime što podiže jesu jedno očitovannje boga. Bog je razložni um ovoga svijeta."
Khalil Gibran
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:39

"Ne mislite kako možete upravljati putem ljubavi jer ljubav, vidi li da ste vrijedni toga, upravlja vašim putem."
Khalil Gibran
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:39

Tajne su kao djevice, s njima se mora nježno... Bilo bi tako slatko naprosto im strgnuti bluzicu, a opet, čarolija je potpuna tek ako ih pustiš da se otkriju same."
Đorđe Balašević
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:40

Tako često u tišini dok razmišljam danas o tebi, nešto mi se samo čini, il' bojim se da to priznam sebi..."
Đorđe Balašević
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:40

Naposljetku... Ti si dobro znala tko sam ja! Otkud sad te suze, moja mila?"
Đorđe Balašević
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:40

"Volio sam je tako lako, a tako sam teško to znao pokazati, a onda odjednom raspored madeža na njenim leđima kao tajna mapa pokazao mi je u koje zvijezde se trebam zagledati i tako, eto ti pjesma, ludo jedna..."
Đorđe Balašević
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610Pet 1 Jun - 17:40

Nekad ne znam da li sanjam, nekad ne znam što je stvarnost, ja sam htio točno takvu, to je čudna podudarnost, točno takvu, ma ozbiljno vam kažem..."
Đorđe Balašević
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 6 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
O ljubavi su rekli .....
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Što bi rekli bivšima?
» O ženama su rekli..
» Psi !
» O muškarcima su rekli ..
» Rase mačaka
Strana 6 od 33Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Romantika-