Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Citati i izreke – O idejama

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Sub 15 Dec - 19:23

Nema ničeg moćnijeg na svetu od ideje do koje je došlo samo vreme. – Viktor Igo










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Sub 15 Dec - 19:24

Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje, ali žalim što nemaju svoje. – Nikola Tesla










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Sub 15 Dec - 19:24

Čovek može da umre, nacije da se uzdižu i padaju, ali ideja i dalje živi. – Džon F. Kenedi










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Sub 15 Dec - 19:24

Misao je ideja u prolazu. – Pitagora










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Sub 15 Dec - 19:25

Šta obično nedostaje, nisu nove ideje, već volja da se one realizuju. – Set Goldin










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Sub 15 Dec - 19:25

Veliki umovi raspravljaju o idejama. Srednji umovi raspravljaju o događajima. Sitni umovi raspravljaju o ljudima. – Elenor Ruzvelt










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Ned 16 Dec - 10:27

Periodi umerenosti postoje da bi nas pripremili na skok u svemir krajnosti. Kada se jednom nađemo na litici, samo od nas zavisi. Da li ćemo napraviti taj korak. Ili ćemo ostati u mestu.

Da li ćemo živeti.

Ili ćemo tavoriti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Ned 16 Dec - 10:28

Realnost mi se nikada nije posebno dopadala. Od malena, često bih bežala od nje zatvarajući se u moj unutrašnji izmaštani svet. Kada bi me okolnosti stvarnog života stezale, povlačila sam se u svet fantazija u kome su sve priče imale srećan kraj.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Ned 16 Dec - 10:28

Dok stojimo na ivici života, najbolje što možemo da uradimo je da pogledamo pravo u njegov ambis.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Ned 16 Dec - 10:29

urimo kroz život kao da ćemo živeti beskonačno. Kao da će naša tela biti zauvek jaka, naša čula otvorena, naš um oštar. Kao da će nas sadašnji trenutak zauvek čekati. Usisani onim što će se desiti sutra ili onim što se desilo juče, promiče nam ono što se dešava danas, ono što se dešava sada.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Ned 16 Dec - 10:29


Svet koji se menja

Ledena doba dolaze i odlaze, vrste se rađaju i izumiru, galaksije se sudaraju, supernove eksplodiraju. Zemljina kora, čvrsta i stabilna pod našim koracima, leži na podzemnim okeanima tečne magme, koja je u neprestanom pokretu.

Ljudi se udružuju i rastaju, ćelije se obnavljaju i dele, imperije se uzdižu i propadaju.Ništa u našem okruženju ne stoji u mestu, iz trenutka u trenutak sve se menja.

Od svog nastanka, mase ljudi se kreću u svim pravcima, i sudaraju se, bore, mešaju i stapaju između sebe; razmenjuju znanja, dobra, udarce, mišljenja i gene.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Ned 16 Dec - 10:34


“Prvo dolazi misao; zatim organizacija misli u ideje i planove; potom, transformacija tih planova u stvarnost. Početak, kao što primećujete, je u vašoj imaginaciji.”

Napoleon Hil
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Ned 16 Dec - 10:39


Ako čovjek vrijedi samo po tome što vrijedi njegova ideja, onda je on inferioran ideji, i može je samo unakaziti. Ako je superioran, onda ideja njega nagrdi čim joj se slijepo i čitav podredi.

Slobodan Novak
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Ned 16 Dec - 10:40


Progresivne ideje uvijek je stvarala manjina, a o tome – kako se ona postavila – ovisilo je da li ih je većina prihvatila.

Krste Crvenkovski,
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Ned 16 Dec - 10:40


U ratu ideja ginu ljudi.

Stanislaw Jerzy Lec,
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Ned 16 Dec - 19:25

Jedna jedina ideja, iznenadan blesak spoznaje, može biti vredna milione dolara.
Robert Kolije










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Ned 16 Dec - 19:26

Postoji jedna stvar jača od svih oružja na svetu, a to je ideja čije vreme dolazi.
Victor Hugo










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Ned 16 Dec - 19:26

Ništa nije opasnije od toga kada imate samo jednu ideju.
Emile Chartier










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Uto 18 Dec - 9:03

Ideja se ne prihvaća oružjem nego primjerima.
Goce Delčev
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Uto 18 Dec - 9:03

Ideje postaju snaga kad zavladaju masama.
Vladimir Iljič Lenjin
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Uto 18 Dec - 9:04

Tema happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Uto 18 Dec - 9:04

Kad je čovjek zaljubljen u neku ideju, vrlo ga je teško uvjeriti u njezinu neosnovanost.
Dmitrij Ivanovič Pisarev,
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Uto 18 Dec - 9:05

Najveća ideja je najveća opasnost.
Vlado Gotovac
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Pet 21 Dec - 20:31

Ako želite imati dobre ideje, morate ih imati puno. Mnoge će biti pogrešne, i zato treba naučiti koje ideje treba odbaciti.










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610Pet 21 Dec - 20:32

Dobre ideje će opstati.
 QUENTIN TARANTINO










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 6 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Citati i izreke – O idejama
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Citati i izreke o zenama!
» Izreke i citati o lazima!
» Izreke i citati o zenama i muskarcima
» Čekanje - misli,citati,izreke
» Izreke o iskrenosti
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-