Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Kevin Beilfuss

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 12:09

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 12:09

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 12:16

Kevin Beilfuss
Nakon što je diplomirao na Državnom sveučilištu Illinois i američkoj akademiji umjetnosti, Kevin je započeo karijeru slobodne lance koja je trajala trinaest godina. Radi uglavnom u uredničkom području ilustracije, njegov rad uglavnom se sastojao od slika za knjige i časopise. Neki od njegovih klijenata su: Penguin Publishing, Viking Press, Houghton Mifflin, Harlequin, znakovi vremena, vodiči, Readers Digest i Golf Digest.

"Oduvijek sam sanjao da postanem Ilustrator", objašnjava umjetnik. "Ali zahtjevi slikanja tuđih ideja konačno su uveli cestarine, odlučio sam da je život prekratak i da moram slikati iz srca. Imamo samo jednu šansu u životu, a morala sam slikati ono što je važno Ja, što mi je važno ", kaže Kevin," pokušavam uhvatiti malo onoga što je Bog već stvorio u svakoj od mojih slika. Očito može vidjeti ljepotu Božjeg stvaranja u prirodi, ali za mene to je čak i dublje kad vidim i dožem tu ljepotu kod ljudi. "

"Jednog dana ćeš me otkriti slikanje krajolika, ali za sada volim bojati ljudsku figuru. Smatram da je poticajno komunicirati s mojim modelima dok istražujemo načine kako uhvatiti ono što bi moglo napraviti zanimljivu sliku. Često dolazim u modeliranje sjedinju s unaprijed stvorenim pojmom onoga što bih htio istražiti, kao što su rasvjeta, boja, simbolizam ili kostimiranje, ali obično je model koji dolazi s najočitijim prirodnim pozicijama što omogućuje da se više njihova istinska jaja sjaji ".

Kevinova obuka na Američkoj akademiji umjetnosti u Chicagu bila je njegov najveći utjecaj na njegovu umjetničku karijeru. "Naš trening bio je u klasičnoj tradiciji", objašnjava on, "imali smo dva sata dnevno: 3 sata. slici DRAWING sjednici ujutro i 3 sata. slikarstvo SLIKA u poslijepodnevnim satima. S takvom obukom teško je ne zaljubiti se u ljudski oblik. Bilo da je figura odjevena ili odjenuta, umjetnik mora zadovoljavati jedinstveni izazov kojeg oba predstavljaju. "

Kevin kaže: "Vjerujem da postoje beskrajne mogućnosti kada slikaju ljudsku figuru, čak i ako ponovo i ponovo platiš isti model, uvijek možete istražiti i pronaći nešto novo i lijepo izraziti u slikarstvu. Nadam se da ću to izraziti istu ljepotu koju ja doživljavam u mojim modelima gledatelju, tako da i oni mogu dijeliti u tom istom iskustvu. "

Kevin Beilfuss živi na području Chicaga, gdje živi sa suprugom Janice i sinom Drewom. Umjetnik kaže: "Sad sam zadovoljan s radošću (i ponekad frustracijom) koju imam u procesu slikanja. Zahvalan sam što mi Bog dopušta da učinim nešto što volim od djetinjstva i nadam se da ću uživati ​​u ostatku mog života!"
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 12:58

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 12:58

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 12:59

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 12:59

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 13:00

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 13:00

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 13:01

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 13:01

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 13:02

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 13:03

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 13:04

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Pet 30 Mar 2018 - 13:04

Nazad na vrh Ići dole
Talija

Urednik
Urednik

Ženski
Poruka : 11937

Učlanjen : 30.04.2018

Raspoloženje : Glas vatre

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    Čet 14 Jun 2018 - 18:30

[You must be registered and logged in to see this image.]

Moja najdraža pakost i veština je to što je moje ćutanje naučilo da se ne odaje ćutanjem  

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kevin Beilfuss    

Nazad na vrh Ići dole

Kevin Beilfuss
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Kevin Kostner
» Šta se desilo sa zvezdom "Sam u kući"?
» Biografije poznatih košarkaša
» Moramo razgovarati o Kevinu (We Need to Talk About Kevin)
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Umetnost i Kultura :: Slikarstvo-