Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Profesija bloger - ka.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 27459

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: Profesija bloger - ka.   Pet 26 Jan - 12:49

Blogeri = antiintelektualci = laici ?

Da li su blogeri krivci za širenje antiintelektualizma, gdje se negira ekologija , osporava Darwvn, ugrožava ravnopravnost ljudi, sputava I gazi svaka vrsta slobode.. sve pod nekom novom varijantom razmišljanja, vlastitog mozgovanja iliti bloger-ovanja.

Šta je razlika izmedju intelektualaca I ovih onlajn "intelektualaca" a la blogera? Šta vi mislite o tome?

Ruku na srce ima I zanimljivih blogera, koji ne prosipaju svoje umne I intelektualne savjete, nego na neki drugačiji način, prezentuju odredjene društvene norme I shvatanja. Neki su stvarno zanimljivi, dok su neki Bogom dani pa bi morali onako kako to oni vide, morališu I predlažu.

Opijam se draga ali pijanica nisam....
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 27459

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: Re: Profesija bloger - ka.   Pet 26 Jan - 12:53

Da ne bi bilo da sam protiv blogera, za početak ću prezentovati jednog blogera, koji ima svoje mjesto u jednom dnevnom listu.. bloger Krule.

"
Kad sam si kupio tkz "pametni" telefon, mislio sam da je on pametan u smislu da će mi služiti. Znaš ono... ja kliknem tamo, on to TAMO otvori... i ne pita me ništa. Ja kliznem palcem VAMO... on to VAMO spremi.
To je tako bilo jedno po godine... a onda je đubre postalo samostalni udbaš... veli mi "Reci drugima gdje si?"... taman u čudu pomislim "Što koga boli ***** gdje sam?" iskače mi "178 tvojih prijatelja je reklo da je bilo tu gdje si ti sad!"... mislim si "Otkud znaš gdje sam mamu ti ******"... on vraća "Iša si na wc pišat, nisi opra ruke!"... *********************, gledam si ruke, suhe!... pogodilo đubre! Pobjegnem van, on javlja "Nisi platio marendu!"... ja nazad, platim... on javlja "A kusur?"... ja sjedam u auto sav u strahu, bacim ga na suvozačev sic i pokrijem jaknom... čujem BIP BIP... gledam ga, javlja "Smanji brzinu, u naseljenom si, dopušteno je 50!"... ***** ti materina, ja kočim on javlja "A i nisi uzeo kusur!"... reko jebo te kusur... iz njega iskače trgovina play i nudi mi aplikaciju za najnovije psovke... uzimam mob u ruku, pokušavam ugasiti sve, zaustavlja me murja "Dobro večer!" - "Dobro večer!" - "Ne smijete tipkati dok vozite!" - "Nisam tipkao!"... murjaku mobitel radi BIP-BIP... čita sa mobitela nešto i kaže mi "Vaš mobitel mi je javio da ste tipkali po njemu!"... uzimam svoj mobitel, na njemu piše "Neš me jebat!"... murjak udara kaznu, dubre javlja "Tako ti i treba!"... dajem gas... pokušavam izvaditi bateriju iz govna, javlja mi "Džaba pokušavaš, integrirana je!"... reko "*********************!"... javlja mi "A što je tvoja bolesna?"... zakočim... uzmem ga u ruku... taman da ću ga razbiti o pod, pita me "Potvrdi jel ovo tvoj e-mail: XXXX  XXXX"... gledam... tipkam "Je, to je moj mail, što će ti moj mail?"... on mi vraća "Da ti se javim iz Raja!"... reko jedi govna, i tu ga otresem o pod.
Drugi dan se preko kompjutora logiram na svoj google mail, vidim imam jednu poruku... kliknem... piše:
- "Gdje si gazda krutejebo?" "

Opijam se draga ali pijanica nisam....
Nazad na vrh Ići dole

Profesija bloger - ka.
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Konstantinos Kavafis
» Грузиjска музика
» Što nas čeka u EU?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu