Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Bregović dobio udarničku značku na Kozari

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Bregović dobio udarničku značku na Kozari   Pet 28 Jul - 18:47

Srna | 27. 07. 2017 - 18:16h
Jednom od najpoznatijih muzičara sa prostora bivše Jugoslavije i vođi grupe "Bijelo dugme" Goranu Bregoviću danas je uručena udarnička značka, kao i davne 1976. godine kada je istu dobio kao učesnik radne akcije na Kozari.
Udarničku značku Bregoviću je uručio direktor "Fantazi produkcije" Dražen Vrhovac za učešće na prvom rok festu "Kozara u srcu" koji će večeras biti održan na stadionu Benkovac u Nacionalnom parku "Kozara".

Ovaj suvenir Bregoviću je uručen na prijemu koji je gradonačelnik Prijedora Milenko Đaković organizovao za Bregovića i članove grupe "Bijelo dugme" Alena Islamovića i Mladena Vojčića Tifu uoči njihovog večerašnjeg nastupa.

Bregović je novinarima nakon prijema izjavio da prvi put svira u Prijedoru mada je ovdje bio na radnoj akciji 1976. godine na Kozari.

- Nisam svirao, samo sam radio i zaradio tada udarničku značku - rekao je Bregović.

On je uoči koncerta na Benkovcu svim ljubiteljima muzike i zvuka "Bijelog dugmeta" obećao dobar provod i veseo letnji program.

- I nama je stalo da se zabavimo zajedno sa publikom - rekao je Bregović.

Budući da je prvo veče festivala na Benkovcu otkazano zbog kiše, večeras nastupaju i grupe "Tatu", "Osvajači", "Atomsko sklonište" i "Kerber", a potom "Nolimit nau", "Fijasko" i "Bijelo dugme".
Nazad na vrh Ići dole
Talija

Urednik
Urednik

Ženski
Poruka : 9785

Godina : 29

Učlanjen : 30.04.2018

Raspoloženje : Glas vatre

PočaljiNaslov: Re: Bregović dobio udarničku značku na Kozari   Pet 4 Maj - 17:50

Autor megahita 'Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo' drugu je udarničku značku dobio zato što je pjevao na prvom rock festivalu 'Kozara u srcu'

Moja najdraža pakost i veština je to što je moje ćutanje naučilo da se ne odaje ćutanjem  

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Tužio ženu što je ružna i dobio spor!!!!
» Goran Bregović
» Đorđe Balašević
» UB40
» Al Paćino
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Muzika, Film, Net :: Muzika :: Muzičke zanimljivosti, dokumentarci i tekstovi-