Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Sub 8 Jul - 14:27

Tony Montana ::
Jaje na oko volim ali sa biberom i soli, pa crveni luk i ajvar. Meni se cini da Emelie samo jaje na oko moze da ponudi.  resign

Tu se ja nemogu zasititi.  happy


Tony  happy tema je:  Šta je ženama najvažnje kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?


Da nisi ti možda žena? happy affraid 

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Sub 8 Jul - 19:06

Emelie ::
Tony Montana ::
Jaje na oko volim ali sa biberom i soli, pa crveni luk i ajvar. Meni se cini da Emelie samo jaje na oko moze da ponudi.  resign

Tu se ja nemogu zasititi.  happy


Tony  happy tema je:  Šta je ženama najvažnje kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?


Da nisi ti možda žena? happy affraid 

happy happy
  nemoj samo ljubomorna postati sada  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Uto 18 Jul - 15:06

neke spavaju jer im se muško mnogo dopadne, neke jer skupljaju recke, neke se svete sadašnjem ili bivšem, nekima je dosadno a neke su naprosto željne kur*a  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Sre 19 Jul - 13:18

Neke to jasno stave do znanja...
[You must be registered and logged in to see this image.]

happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Čet 20 Jul - 15:04

cm  happy

happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Čet 20 Jul - 15:11

Emelie ::
cm  happy

happy



ja uvek dodam 5 kad me pita za cm.  happy  nijedna me nije odbila do sad.  happy happy 

posle se vadim na veštinu, onda se cm zaborave  happy happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Čet 20 Jul - 15:13

EROTIC MAN ::
Emelie ::
cm  happy

happy



ja uvek dodam 5 kad me pita za cm.  happy  nijedna me nije odbila do sad.  happy happy 

posle se vadim na veštinu, onda se cm zaborave  happy happy happy happy


A ja uvek prvo opipam... happy

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122334

Učlanjen : 06.12.2012


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Čet 20 Jul - 15:18

Emelie ::



A ja uvek prvo opipam... happy

happy happy

happy happy mal se nisam udavila...i ja prvo opipam,nema prevare i lazi happy happy happy
a te sa vestinom prepustam drugoj lol!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Čet 20 Jul - 18:00

E kad bi one to znale bio bi car ma kralj. To je momenat, taj momenat kad dodje i to je to. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Pet 21 Jul - 14:14

Emelie ::
EROTIC MAN ::
Emelie ::
cm  happy

happy



ja uvek dodam 5 kad me pita za cm.  happy  nijedna me nije odbila do sad.  happy happy 

posle se vadim na veštinu, onda se cm zaborave  happy happy happy happy


A ja uvek prvo opipam... happy

happy happy



a hobotniceee, ona bi prvo opipala  kiss

dam ja i pipanje, da ne ispadne da nudim mačka ( mislim ......  happy ) u džaku.  happy happy

ima pipanje na hladno, preko hlača, to ne dam, jedino može pipanje na vruće, koža na kožu  happy

samo obavezno tople ruke i koji minut vremena da se uverimo dokle raste  happy happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Pet 21 Jul - 14:19

lana ::
Emelie ::



A ja uvek prvo opipam... happy

happy happy

happy happy  mal se nisam udavila...i ja prvo opipam,nema prevare i lazi happy happy happy
a te sa vestinom prepustam drugoj lol!



happy happy  a šta bi se udavila samo od pipanja  happy happy

nemoj da  varaš   happy , samo pipanje    happy happy 


opširniji odgovor isto ko i za Emiliju, da ne kopiram  happy happy happy happy


veštinu i tehniku neću ni da spominjem  happy   happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Pet 21 Jul - 14:22

Tony Montana ::
E kad bi one to znale bio bi car ma kralj. To je momenat, taj momenat kad dodje i to je to. happy



ti filosof, pusti ti taj momenat, je ili nije  happy

ako želiš da postaneš car treba da uskočiš i pomogneš drugu kad ove dve navalile na pipanje, pa da se ponudiš i ti, nek pipaju do mile volje  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Ned 23 Jul - 11:34

EROTIC MAN ::
Emelie ::
EROTIC MAN ::
Emelie ::
cm  happy

happy



ja uvek dodam 5 kad me pita za cm.  happy  nijedna me nije odbila do sad.  happy happy 

posle se vadim na veštinu, onda se cm zaborave  happy happy happy happy


A ja uvek prvo opipam... happy

happy happy



a hobotniceee, ona bi prvo opipala  kiss

dam ja i pipanje, da ne ispadne da nudim mačka ( mislim ......  happy ) u džaku.  happy happy

ima pipanje na hladno, preko hlača, to ne dam, jedino može pipanje na vruće, koža na kožu  happy

samo obavezno tople ruke i koji minut vremena da se uverimo dokle raste  happy happy happy happy




Baš si erotičan... confused

Vidiš, ja prvo opipam što bi ti rekao na hladno.  surprise

happy happy

Te ''veštine i tehnike pipanja na vruće''...nisu interesantne happy  To je ''mačak u džaku''    happy


Pošto ti voliš na vruće,  a još i da sačekaš koji minut   affraid  
Uključi mu opciju poziv na čekanju, čisto da znaš ko je zvao dok je zauzeto.   happy

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Pet 28 Jul - 15:18

Emelie ::
EROTIC MAN ::
Emelie ::
EROTIC MAN ::
Emelie ::
cm  happy

happy



ja uvek dodam 5 kad me pita za cm.  happy  nijedna me nije odbila do sad.  happy happy 

posle se vadim na veštinu, onda se cm zaborave  happy happy happy happy


A ja uvek prvo opipam... happy

happy happy



a hobotniceee, ona bi prvo opipala  kiss

dam ja i pipanje, da ne ispadne da nudim mačka ( mislim ......  happy ) u džaku.  happy happy

ima pipanje na hladno, preko hlača, to ne dam, jedino može pipanje na vruće, koža na kožu  happy

samo obavezno tople ruke i koji minut vremena da se uverimo dokle raste  happy happy happy happy




Baš si erotičan... confused

Vidiš, ja prvo opipam što bi ti rekao na hladno.  surprise

happy happy

Te ''veštine i tehnike pipanja na vruće''...nisu interesantne happy  To je ''mačak u džaku''    happy


Pošto ti voliš na vruće,  a još i da sačekaš koji minut   affraid  
Uključi mu opciju poziv na čekanju, čisto da znaš ko je zvao dok je zauzeto.   happy

happy happy



fleksibilan sam ja i volim da ugodim. pipaj na hladno  happy   happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Sub 29 Jul - 2:00

EROTIC MAN ::
Emelie ::
EROTIC MAN ::
Emelie ::
EROTIC MAN ::
Emelie ::
cm  happy

happy



ja uvek dodam 5 kad me pita za cm.  happy  nijedna me nije odbila do sad.  happy happy 

posle se vadim na veštinu, onda se cm zaborave  happy happy happy happy


A ja uvek prvo opipam... happy

happy happy



a hobotniceee, ona bi prvo opipala  kiss

dam ja i pipanje, da ne ispadne da nudim mačka ( mislim ......  happy ) u džaku.  happy happy

ima pipanje na hladno, preko hlača, to ne dam, jedino može pipanje na vruće, koža na kožu  happy

samo obavezno tople ruke i koji minut vremena da se uverimo dokle raste  happy happy happy happy




Baš si erotičan... confused

Vidiš, ja prvo opipam što bi ti rekao na hladno.  surprise

happy happy

Te ''veštine i tehnike pipanja na vruće''...nisu interesantne happy  To je ''mačak u džaku''    happy


Pošto ti voliš na vruće,  a još i da sačekaš koji minut   affraid  
Uključi mu opciju poziv na čekanju, čisto da znaš ko je zvao dok je zauzeto.   happy

happy happy



fleksibilan sam ja i volim da ugodim. pipaj na hladno  happy   happy


Našao si pogrešnu crkvu u kojoj se moliš.  happy   happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Pet 1 Sep - 15:06

najvažniji im je seks  happy happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Pet 1 Sep - 23:48

Mora biti pametan.  happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Sre 13 Dec - 8:36

Ako je tretira kao kraljicu.. najljepša, najzgodnija, najmilija.. ama savršena  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Sre 13 Dec - 11:28

Sve  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Sub 6 Jan - 1:53

da malo prica, a vise radi  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Sub 6 Jan - 10:58

malena72 ::
da malo prica, a vise radi  happy
 E da, a Vi puno pricate a malo radite ma skoro nikako.  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Sub 6 Jan - 14:02

to ne znaju ni žene same, jer nakon prekida sve kažu: šta mi je to trebalo? gde mi je bila pamet?  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Sub 6 Jan - 15:59

manje price momci, manje price  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Ned 7 Jan - 14:27

dobro zavođenje (znači priča i mimika  happyhappy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610Ned 7 Jan - 19:56

malena72 ::
manje price momci, manje price  happy
Ajd ti busi sa busalicom 2-3 sata bez pause pa da te cujem.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Narcizam "ubija" muškarce?
» Samo ovakvi muškarci su vredni vaše pažnje!
» Gde deca spavaju
» Ljudi spavaju svuda
» Egzit: Novi Sad je svet!
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-