Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook

Delite | 

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 31660

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Sre 2 Maj - 13:52

[You must be registered and logged in to see this image.]

očekivao sam mir na haossu, nije me bilo  skoro 15 dana i danas mi oko podneva napisana ova poruka od gospoje lane [You must be registered and logged in to see this image.] 

Da se vidi ralika,mozda i Ariana "progleda",kada lana sklanja neke postove, naziv teme za nasket bude tema na kojoj je svdja i ime clana ili haos.
A pogledjate kako to radi nas "savresni" moderator EROTIC MAN,koga zdusno podrzava Ariana.
Sramota za forum sto imamo ovog jednog vlelikog ljigavca od coveka,tu se ogleda njegovo lice puno mrznje i zavisti.
Zao mi je Ariana ako te istina pogadja,pljunula si na forum svojoj podrskom Erkiju.

Jado jadna ,a ti si musko,ma ti si jedna obicna budaletina !

Ti brises  lilitine pisanije koje ja nisam zelela da diram, ali nisi znao kako da drugacije me pogrdno nazoves,zapamti jedno
nikada neces moci ni da pridjes lani!
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Sre 2 Maj - 13:53

očekivao sam mir na haossu, nije me bilo  skoro 15 dana i danas mi oko podneva napisana ova poruka od gospoje lane [You must be registered and logged in to see this image.] 

Da se vidi ralika,mozda i Ariana "progleda",kada lana sklanja neke postove, naziv teme za nasket bude tema na kojoj je svdja i ime clana ili haos.
A pogledjate kako to radi nas "savresni" moderator EROTIC MAN,koga zdusno podrzava Ariana.
Sramota za forum sto imamo ovog jednog vlelikog ljigavca od coveka,tu se ogleda njegovo lice puno mrznje i zavisti.
Zao mi je Ariana ako te istina pogadja,pljunula si na forum svojoj podrskom Erkiju.

Ti brises  lilitine pisanije koje ja nisam zelela da diram, ali nisi znao kako da drugacije me pogrdno nazoves,zapamti jedno
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Sre 2 Maj - 13:53

Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Pet 4 Maj - 16:43

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Tumblr_o4cixnknW91slznsho1_500
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Pet 4 Maj - 20:32

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Tumblr_o9hgrtzPou1tif45io1_540
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Sre 9 Maj - 10:50

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Tumblr_p7wfkpdp321xrbmsdo1_500
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Pon 14 Maj - 13:22

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 AL-Crego-street-art-gif-7
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Pon 14 Maj - 13:23

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Classic-painting-gifs-kiszkiloszki-12-5811b14838efd__605
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Pon 14 Maj - 13:24

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 34e40750c0971a618dd0c0b328f6bbc6
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Pon 14 Maj - 13:24

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Woman_blindfold
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Pon 14 Maj - 13:25

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Man_holding_head
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Sub 19 Maj - 7:37

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Tumblr_p8x93zhVbx1sijyd6o1_540
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Sub 19 Maj - 19:37

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Thats_how_restoration_of_400yearold_paintings_looks_like_03
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Sub 19 Maj - 19:38

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Classic-painting-gifs-kiszkiloszki-39-5811b1fb91791__605
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Sub 19 Maj - 19:40

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 56255b851400002200c7a4e5
10 Contemporary African Artists You Don’t Know But Should
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Sub 19 Maj - 19:42

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 18773
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Sub 19 Maj - 19:43

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Goddesses_ancient3_14
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Sub 19 Maj - 19:46

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Tumblr_oe87itLkNZ1r1io1co1_500
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Sub 19 Maj - 19:47

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Pet 25 Maj - 21:27

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Classic-painting-gifs-kiszkiloszki-14-5811b1565dc46__605
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Pet 25 Maj - 21:27

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Fat-cat-art-famous-paintings-9
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Pet 25 Maj - 21:28

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Anim-1
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Pon 28 Maj - 14:34

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 20qewk5
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610Pon 28 Maj - 14:35

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Redhawk9
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti   Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti - Page 10 Sat610

Nazad na vrh Ići dole

Transformirana djela velikana povijesti umjetnosti
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 10 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Umetnost i Kultura :: Ostala umetnost-