Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Napokon - počele zabrane za proizvodnju i uvoz plastičnih kesa

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 26416

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: Napokon - počele zabrane za proizvodnju i uvoz plastičnih kesa   Čet 16 Mar - 8:35

Kenija je postala poslednja u nizu afričkih zemalja koje su zabranile proizvodnju i uvoz plastičnih kesa..

Ministar za zaštitu životne sredine Džudi V. Vakungu izdala je naredbu o zabrani krajem februara, koja je danas objavljena u "Službenom glasniku" Kenije. Novi zakon će stupiti na snagu šest meseci nakon objave, prenosi AP.

Samo u supermarketima se godišnje podeli oko sto miliona plastičnih kesa u Keniji, saopštili su iz Programa UN za zaštitu životne sredine. Kamerun, Gvineja Bisao, Mali, Tanzanija, Uganda, Etiopija, Mauritanija i Malavi su države koje su već ranije ili uvele zakon ili usvojile predlog zakona o zabrani proizvodnje i uvoza plastičnih kesa.

Srna

P.S.  Samo se pitam da li je to kod nas ovdje nemoguća misija?

Opijam se draga ali pijanica nisam....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Napokon - počele zabrane za proizvodnju i uvoz plastičnih kesa   Pet 7 Apr - 5:56

hheehe   znam  da  kod  nas   to neće  proći,ma     mi  smo  divljaci  u pm,mi  sve  radimo    protiv  zakona  i  ovako i  onako  happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole

Napokon - počele zabrane za proizvodnju i uvoz plastičnih kesa
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Amerika
» Napokon lek protiv alkoholizma?
» Alkoholizam
» Plastična hirurgija
» Som.
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu