Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Napokon - počele zabrane za proizvodnju i uvoz plastičnih kesa

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 25820

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: Napokon - počele zabrane za proizvodnju i uvoz plastičnih kesa   Čet 16 Mar - 9:35

Kenija je postala poslednja u nizu afričkih zemalja koje su zabranile proizvodnju i uvoz plastičnih kesa..

Ministar za zaštitu životne sredine Džudi V. Vakungu izdala je naredbu o zabrani krajem februara, koja je danas objavljena u "Službenom glasniku" Kenije. Novi zakon će stupiti na snagu šest meseci nakon objave, prenosi AP.

Samo u supermarketima se godišnje podeli oko sto miliona plastičnih kesa u Keniji, saopštili su iz Programa UN za zaštitu životne sredine. Kamerun, Gvineja Bisao, Mali, Tanzanija, Uganda, Etiopija, Mauritanija i Malavi su države koje su već ranije ili uvele zakon ili usvojile predlog zakona o zabrani proizvodnje i uvoza plastičnih kesa.

Srna

P.S.  Samo se pitam da li je to kod nas ovdje nemoguća misija?

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Napokon - počele zabrane za proizvodnju i uvoz plastičnih kesa   Pet 7 Apr - 7:56

hheehe   znam  da  kod  nas   to neće  proći,ma     mi  smo  divljaci  u pm,mi  sve  radimo    protiv  zakona  i  ovako i  onako  happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole

Napokon - počele zabrane za proizvodnju i uvoz plastičnih kesa
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Amerika
» Napokon lek protiv alkoholizma?
» Alkoholizam
» Plastična hirurgija
» Som.
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu