Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook

Delite | 

UPLAŠEN Vokri: Kosovo može da leti iz UEFA i FIFA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 29918

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću

UPLAŠEN Vokri: Kosovo može da leti iz UEFA i FIFA Empty
PočaljiNaslov: UPLAŠEN Vokri: Kosovo može da leti iz UEFA i FIFA   UPLAŠEN Vokri: Kosovo može da leti iz UEFA i FIFA Sat610Pon 2 Jan - 15:09

Blic

FIFA i UEFA su pod svoje okrilje primili Fudbalski savez Kosova tako što su prekršili Statut. Da li je došlo vreme za poništenje odluke? Predsednik FS Kosova Fadilj Vokri je u velikom strahu.

UPLAŠEN Vokri: Kosovo može da leti iz UEFA i FIFA PlRktkqTURBXy83NzYzOGI5OWIyMDkwZjRjODFhOWQ2MGU0ZTE2YjMwNi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija
Fadilj Vokri

- Moguće je da se situacija vezana za članstvo Kosova u međunarodnim fudbalskim organizacijama preokrene, iz političkih razloga, ali i zbog nedostatka infrastrukture. Ne vršim pritisak na vlasti, ali ukoliko se ovako nastavi, ne vidim drugačiji ishod - rekao je Vokri prištinskom portalu “Kalzo” a prenose “Nezavisne novine”.

Fudbalski savez Srbije pred Sudom za sportsku arbitražu traži pravdu u Lozani i želi da se ponište odluke o prijemu takozvane države Kosovo u UEFA i FIFA. Stadioni sa ovim nemaju veze, ipak je Statut grubo prekršen.
Ostaje da se vidi da li će FSS izvojevati veliku pobedu.

happy

mene lično uvrede ne smetaju ni vređaju. čak suprotno, potvrđuju da sam prokleto u pravu. kad neko postane toliko jadan, nemoćan i inferioran da mora posegnuti za uvredama u diskusiji to znači da je  razoružan i izdominiran.

happy
Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Sport :: Fudbal-