Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Brisanje postova, da ili ne?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Brisanje postova, da ili ne?
1. kategorično protiv
Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote1036%Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote11
 36% [ 8 ]
2. kategorično za
Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote105%Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote11
 5% [ 1 ]
3. ne moš ti da brišeš kolko ja mogu da pišem
Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote105%Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote11
 5% [ 1 ]
4. ko zavredi, briši
Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote1036%Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote11
 36% [ 8 ]
5. zabranjujem da se mene briše
Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote105%Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote11
 5% [ 1 ]
6. ja sam najpametniji, nema tu šta da se briše
Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote100%Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote11
 0% [ 0 ]
7. ne zanima me
Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote100%Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote11
 0% [ 0 ]
8. ko me obriše, ja odo
Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote100%Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote11
 0% [ 0 ]
9. kme, kmeeeeeeeeeeeeeeee
Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote100%Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote11
 0% [ 0 ]
10. svašta, ovo ne zaslužuje anketu
Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote1013%Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 I_vote11
 13% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 22
 

AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Sub 18 Feb - 17:31

za opciju br. 4
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Sub 18 Feb - 18:30

10
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Ned 19 Feb - 10:38

Ph. Act ::
10
Tako je happy










Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 10:24

ko voli nek brise,ne zanima me
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Sub 15 Jul - 18:01

4. odlucice inace nadlezni
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pet 6 Apr - 12:35

Oni koji su u suprotnosti sa Pravilnikom a posebno sirenje,rasne verske nacionalne netrpeljivosti ,u bilo kom obliku.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Ned 8 Apr - 10:07

Ako se otisci brisu, onda se i identitet brise. happy Identitet jedne osobe mozes samo prepoznati sto misli i pise, ako ga brises, nemozes ga onda ni upoznati.
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Ned 8 Apr - 22:04

Zavisi koji postovi.. ako je vredjanje ili svadja naravno treba da se obriše.. obični postovi.. zašto?..










love 
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Ned 8 Apr - 22:08

Ja mislim da sve treba obrisati pa "poceti iz pocetka"...dakle, tabula raza, reset,  fabricko podesavanje...Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Image
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Ned 8 Apr - 22:09

tamoneki ::
Ja mislim da sve treba obrisati pa "poceti iz pocetka"...dakle, tabula raza, reset,  fabricko podesavanje...Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Image


Jes










love 
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Ned 8 Apr - 22:44

Prema pravilniku foruma, zabranjeno je

Nepristojno ponašanje i korišćenje vulgarnih reči ili izraza
Odgovaranje na uvrede istom merom

Kao i..

Dodatne napomene:

Administrator i moderatori foruma zadržavaju pravo i slobodu odlučivanja da:

- izvrše ispravke, adaptacije ili bilo koje druge promene na forumu.
- izvrše reorganizaciju informacija na sistemu.
- da promene ovaj pravilnik bilo kada i iz bilo kog razloga.
- da odstupe od ovog pravilnika ukoliko to trenutna situacija zahteva.
- da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između članova ovog foruma.

Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Ned 8 Apr - 22:52

Clanu je dozvoljeno koji je prije nekoliko dana se uclanio na forum Haoss da unisti zapravo da se zakljuca Anketa.Vredjao je dugo trajne clanove sa foruma kao sto je i podrsku dobivao koji su isto dugo trajno tu.

Administracija jednostavno zakljuca samo, aj ti znaj sada gdi je kljuc.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Ned 8 Apr - 22:54

Tony ::
Clanu je dozvoljeno koji je prije nekoliko dana se uclanio na forum Haoss da unisti zapravo da se zakljuca Anketa.Vredjao je dugo trajne clanove sa foruma kao sto je i podrsku dobivao koji su isto dugo trajno tu.

Administracija jednostavno zakljuca samo, aj ti znaj sada gdi je kljuc.  happy

Podršku za vredjanje niko nema










love 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 14:38

ajde da malo popričamo kao odrasli ljudi da se ne lažemo. budimo iskreni bar na ovoj temi.  Cool

nema većeg foruma gde se ne brišu postovi, ne postoji takav. možda ima koji mali, ali to je neki mazohistički  happy

moderacija svugde briše po svom nahođenju. obriše postove s uvredama, ali kolateralno nastrada i hrpa postova s citatima i nastavkom diskusije, makar u njima možda i nema uvreda. šta da se radi, obrisali vam koji post, a majke mu mile, nije kraj sveta. stavite taštinu pod dupe gde joj je i mesto i idemo dalje. ebo i koji post.

idemo dalje, ne samo da briše, nego moderacija i kažnjava banovanjem na neki vremenski period, a one najzagriženije i stalno.

ko je ovde kažnjen? ko je ovde banovan ikad? koliko ja znam nikad i niko. ispravite me ako grešim.  Laughing

svi ste vi ovde članovi i na onom forumu koji se zove ko jedan brod, da ne imenujem.  happy probajte tamo da pišete ko neki ovde. nema šanse da se izvučete nekažnjeno. jok bato.  letite s foruma.  mad










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 14:53

ima još.  Laughing
u vezi teme  Odsutan Admin na forumu Haoss trazi se zamjenik


tema je zaključana, ali hvala Shadow da je nije obrisala pa sam mogao da pročitam. 

diskusija se malo otela nivou haossa što je, je, skoro i vređanje krenulo  happy happy happy happy

hteo sam da napišem svoje mišljenje o temi.

postavljača teme ima da je sramota što si je dozvolio da uopšte takvu temu postavi. gde ima da forumaš čačka admina??????????  affraid

ajde staf, urednike moderatore i to komentirati, u redu može se, ali kad blebećeš o adminima pokazuješ nedostatak forumaške kulture, bezobrazluk, nepoštovanje, nedostatak kućnog vaspitanja. 
admini su postavili forum, uložili sebe, vreme, pare, zamislili ga i s nama ga ostvaruju. tu se ne diskutuje. kom se dopadne, ko želi, ovde ostane i podržava forum. kome ne odgovara, široko mu polje. 

nikakva zamena ili pomoćnik admina nije potrebna.

nećemo se šegačiti.  happy


ako adminka sama odluči da treba, ona će to i uraditi. nemamo mi forumaši ništa s tim.  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 15:13

EROTIC MAN ::
ima još.  Laughing
u vezi teme  Odsutan Admin na forumu Haoss trazi se zamjenik


tema je zaključana, ali hvala Shadow da je nije obrisala pa sam mogao da pročitam. 

diskusija se malo otela nivou haossa što je, je, skoro i vređanje krenulo  happy happy happy happy

hteo sam da napišem svoje mišljenje o temi.

postavljača teme ima da je sramota što si je dozvolio da uopšte takvu temu postavi. gde ima da forumaš čačka admina??????????  affraid

ajde staf, urednike moderatore i to komentirati, u redu može se, ali kad blebećeš o adminima pokazuješ nedostatak forumaške kulture, bezobrazluk, nepoštovanje, nedostatak kućnog vaspitanja. 
admini su postavili forum, uložili sebe, vreme, pare, zamislili ga i s nama ga ostvaruju. tu se ne diskutuje. kom se dopadne, ko želi, ovde ostane i podržava forum. kome ne odgovara, široko mu polje. 

nikakva zamena ili pomoćnik admina nije potrebna.

nećemo se šegačiti.  happy


ako adminka sama odluči da treba, ona će to i uraditi. nemamo mi forumaši ništa s tim.  Laughing
Apsolutno!
Ne radi se to sa Administratorom foruma sto je neprikosnoven vec zbog,totalnog ne poznavanja forumasenja,i Pravilnika kao osnovnog akta po kome forum opstaje.Postavljanje takve Ankete je van svake pameti.I kolega cestitam!
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 16:11

EROTIC MAN ::
ima još.  Laughing
u vezi teme  Odsutan Admin na forumu Haoss trazi se zamjenik


tema je zaključana, ali hvala Shadow da je nije obrisala pa sam mogao da pročitam. 

diskusija se malo otela nivou haossa što je, je, skoro i vređanje krenulo  happy happy happy happy

hteo sam da napišem svoje mišljenje o temi.

postavljača teme ima da je sramota što si je dozvolio da uopšte takvu temu postavi. gde ima da forumaš čačka admina??????????  affraid

ajde staf, urednike moderatore i to komentirati, u redu može se, ali kad blebećeš o adminima pokazuješ nedostatak forumaške kulture, bezobrazluk, nepoštovanje, nedostatak kućnog vaspitanja. 
admini su postavili forum, uložili sebe, vreme, pare, zamislili ga i s nama ga ostvaruju. tu se ne diskutuje. kom se dopadne, ko želi, ovde ostane i podržava forum. kome ne odgovara, široko mu polje. 

nikakva zamena ili pomoćnik admina nije potrebna.

nećemo se šegačiti.  happy


ako adminka sama odluči da treba, ona će to i uraditi. nemamo mi forumaši ništa s tim.  Laughing

happy happy happy svaka na mestu Erko happy happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 17:08

EROTIC MAN ::
ima još.  Laughing
u vezi teme  Odsutan Admin na forumu Haoss trazi se zamjenik


tema je zaključana, ali hvala Shadow da je nije obrisala pa sam mogao da pročitam. 

diskusija se malo otela nivou haossa što je, je, skoro i vređanje krenulo  happy happy happy happy

hteo sam da napišem svoje mišljenje o temi.

postavljača teme ima da je sramota što si je dozvolio da uopšte takvu temu postavi. gde ima da forumaš čačka admina??????????  affraid

ajde staf, urednike moderatore i to komentirati, u redu može se, ali kad blebećeš o adminima pokazuješ nedostatak forumaške kulture, bezobrazluk, nepoštovanje, nedostatak kućnog vaspitanja. 
admini su postavili forum, uložili sebe, vreme, pare, zamislili ga i s nama ga ostvaruju. tu se ne diskutuje. kom se dopadne, ko želi, ovde ostane i podržava forum. kome ne odgovara, široko mu polje. 

nikakva zamena ili pomoćnik admina nije potrebna.

nećemo se šegačiti.  happy


ako adminka sama odluči da treba, ona će to i uraditi. nemamo mi forumaši ništa s tim.  Laughing

Najveca sramota je da od prvog dana glumis da si mi prijatelj a sad pokazujes svoju iskrenu stranu kolega Eki. Slobodno moj nik mozes napisati ali neznas zasto sam postavio Anketu. To samo ja znam ni moj prrijatelj Tanguy nezna zasto sam je postavio.

Postavio sam Anketu samo radi Ariane, one me isnspirirala i dala pogon za to. Danima tu me na forumu me ismijavala i ti si snjom se smijo i nista i nitko nije uradio radi toga.
Javno me izazivala i prozvala, maltretirala, trosila je cak i moju municiju.To je vama sve smijesno, jelda?! Od prvog dana dolazim na forum radi druzenja, zezanje,smijanja ali nisam dosao tu da me netko provocira,zivcira i namjerno krv pije.

Vise puta sam to javno pisao, da odstupi od mene, jok ona i dalje. Pricam o periodu zadnjih 4 sedmice.

Vi sudite netkome a neznate uopce zasto je postavljena Anketa, eto radi toga.

Sve ostalo je cula i kazala, bla bla...

Mene tu da netko vredja ili upotrebljava grube rijeci protiv mene ili da me podcjenuje itd. itd. Nije mi potrebno i nezelim takvu atmosferu na forumu.

E sad koliko mene organski mrze to je njihov problem, moj nije sigurno.

U vezi Schadow to je jasna stvar i rado cu se ponoviti da je moja ideja bila u slucaju sukoba da je jedan zamjenik Admin prisutan, ne vise i ne manje.Zapisite to izmedju usima ili gdi zelite.

Sve ostalo je suvisno i nebitno za mene. A Vi i dalje tracajte okolo, to je jedino sto i umete.


Poz.
Tony
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 17:24

Tony ::
EROTIC MAN ::
ima još.  Laughing
u vezi teme  Odsutan Admin na forumu Haoss trazi se zamjenik


tema je zaključana, ali hvala Shadow da je nije obrisala pa sam mogao da pročitam. 

diskusija se malo otela nivou haossa što je, je, skoro i vređanje krenulo  happy happy happy happy

hteo sam da napišem svoje mišljenje o temi.

postavljača teme ima da je sramota što si je dozvolio da uopšte takvu temu postavi. gde ima da forumaš čačka admina??????????  affraid

ajde staf, urednike moderatore i to komentirati, u redu može se, ali kad blebećeš o adminima pokazuješ nedostatak forumaške kulture, bezobrazluk, nepoštovanje, nedostatak kućnog vaspitanja. 
admini su postavili forum, uložili sebe, vreme, pare, zamislili ga i s nama ga ostvaruju. tu se ne diskutuje. kom se dopadne, ko želi, ovde ostane i podržava forum. kome ne odgovara, široko mu polje. 

nikakva zamena ili pomoćnik admina nije potrebna.

nećemo se šegačiti.  happy


ako adminka sama odluči da treba, ona će to i uraditi. nemamo mi forumaši ništa s tim.  Laughing

Najveca sramota je da od prvog dana glumis da si mi prijatelj a sad pokazujes svoju iskrenu stranu kolega Eki. Slobodno moj nik mozes napisati ali neznas zasto sam postavio Anketu. To samo ja znam ni moj prrijatelj Tanguy nezna zasto sam je postavio.

Postavio sam Anketu samo radi Ariane, one me isnspirirala i dala pogon za to. Danima tu me na forumu me ismijavala i ti si snjom se smijo i nista i nitko nije uradio radi toga.
Javno me izazivala i prozvala, maltretirala, trosila je cak i moju municiju.To je vama sve smijesno, jelda?! Od prvog dana dolazim na forum radi druzenja, zezanje,smijanja ali nisam dosao tu da me netko provocira,zivcira i namjerno krv pije.

Vise puta sam to javno pisao, da odstupi od mene, jok ona i dalje. Pricam o periodu zadnjih 4 sedmice.

Vi sudite netkome a neznate uopce zasto je postavljena Anketa, eto radi toga.

Sve ostalo je cula i kazala, bla bla...

Mene tu da netko vredja ili upotrebljava grube rijeci protiv mene ili da me podcjenuje itd. itd. Nije mi potrebno i nezelim takvu atmosferu na forumu.

E sad koliko mene organski mrze to je njihov problem, moj nije sigurno.

U vezi Schadow to je jasna stvar i rado cu se ponoviti da je moja ideja bila u slucaju sukoba da je jedan zamjenik Admin prisutan, ne vise i ne manje.Zapisite to izmedju usima ili gdi zelite.

Sve ostalo je suvisno i nebitno za mene. A Vi i dalje tracajte okolo, to je jedino sto i umete.


Poz.
Tony

Kao prvo ja tebe nikada nisam NITI VREDJALA, NITI PROVOCIRALA NITI BILO ŠTA OD TOGA ŠTO SI TI REKAO ti si mene uvek napadao jer ti se ja i moja energija na Forumu ne svidjamo.. OKEJ AKO TI SE NE SVIDJAM NEMOJ PRIČATI SA MNOM I IAKO TE NIKAD NISAM SPOMENULA DA TI MENE PRVI NISI SPOMENUO OPET IGNORIŠI AKO TI TOLIKO MOJE POSTOJANJE SMETA... Vidim da je ovde najveći problem što te niko nije podržao da me oteraš sa Foruma.. nema problema bato ako ti toliko smetam evo dobrovoljno ću da odem sve dok si ti tu ja neću ući niti ti se ikada više obratiti ili spomenuti tvoje ime. Spominješ me potpuno nepodrebno ovde..










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 17:32

Ariana ne izigravaj zrtvu tu sada. Ti i ja smo rijesili nase deficide sinoc, ako pamtis zadnjih 24h.

Pisem svoju verziju zasto sam postavio Anketu, ne vise i ne manje.
Ponavljam, mi smo to izmedju sebe rijesili.

E sad, ako sutra opet ispadne takva slicna situacija sa nekim drugim clanom da li to musko ili zensko bilo, sa stime sam zelio postici da u buducnosti se nedesi opet ta situacija.

Neokrece se svijet samo oko tebe Ariana. 

Procitaj slovo za slovo ako nemues da citas. Pisem jasno i kratko ja mislim.
A ti ocigledno opet ili nerazumijes ili neces da razumijes o cemu ja cijelo vrijeme mislim i pisem.

Nepreskaci redove, svaka rijeci moje ima jedan bitan znacaj.

Hvala na citanju.
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 17:38

Tony ::
Ariana ne izigravaj zrtvu tu sada. Ti i ja smo rijesili nase deficide sinoc, ako pamtis zadnjih 24h.

Pisem svoju verziju zasto sam postavio Anketu, ne vise i ne manje.
Ponavljam, mi smo to izmedju sebe rijesili.

E sad, ako sutra opet ispadne takva slicna situacija sa nekim drugim clanom da li to musko ili zensko bilo, sa stime sam zelio postici da u buducnosti se nedesi opet ta situacija.

Neokrece se svijet samo oko tebe Ariana. 

Procitaj slovo za slovo ako nemues da citas. Pisem jasno i kratko ja mislim.
A ti ocigledno opet ili nerazumijes ili neces da razumijes o cemu ja cijelo vrijeme mislim i pisem.

Nepreskaci redove, svaka rijeci moje ima jedan bitan znacaj.

Hvala na citanju.

Shvatila sam Tony, Shadow nije reagovala na tvoj zahtev da se ja izbacim sa Foruma pa je to sad problem. Ja sam mislila da smo to rešili ali ne gredi.. naravno da se ne vrti ceo svet oko mene ali buduće da me ti non stop negde spominješ... Shvataš li da sa tobom nema normalnog razgovora uvek ti nešto zasmeta i to je opet naravno nekako povezano sa mnom










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 17:47

Lazes kao i ostali, nigde sam postavio zahtev da te netko izbaci.Postavio sam Anketu isto pa je otisla tko zna gdi.
Sadrzaj Ankete je bio Ariana ili Tony itd.  Neizmisljaj, ne fantaziraj, ne lazi.

Napisat cu ti sad kratko i jasno.

Da me nisi napadala, maltertirala itd itd. nebi ni jedna Anketa se pojavila sa moje strane.

Pravis se luda ili jesi luda, ja siguran nisam.

Pise ti crno na bijelo!!!!!Halo!!! Da me nisi izazivala nebi ni jedna Anketa postojala, jer tebe uopce neznam u sustini, a razloga pogotovo nemam
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 17:55

Tony ::
Lazes kao i ostali, nigde sam postavio zahtev da te netko izbaci.Postavio sam Anketu isto pa je otisla tko zna gdi.
Sadrzaj Ankete je bio Ariana ili Tony itd.  Neizmisljaj, ne fantaziraj, ne lazi.

Napisat cu ti sad kratko i jasno.

Da me nisi napadala, maltertirala itd itd. nebi ni jedna Anketa se pojavila sa moje strane.

Pravis se luda ili jesi luda, ja siguran nisam.

Pise ti crno na bijelo!!!!!Halo!!! Da me nisi izazivala nebi ni jedna Anketa postojala, jer tebe uopce neznam u sustini, a razloga pogotovo nemam

Ja ne znam ko i šta je tebe izazvalo čoveče Božiji ja tebi nikada ni jednu jedinu reč nisam rekla!!!! Uvek sam ti sve lepo pričala i sve a to što tebi to ne prija mogao si mi samo PP napisati i reći mi da ti to ne prija i to je to ja bih prestala ali ne tebi je lakše da nekoga izvredjaš i ispričaš neku priču kako ja tebe maltretiram i provociram, Isuse Bože kako se to nikad nije desilo za svo ovo vreme koliko sam tu kako se niko drugi osim tebe nije požalio? Zato što nije tačno Tony.. ne prija ti razgovor sa mnom? Niko te ne prisiljava i tera da pričaš sa mnom! I koliko znam svako ima slobodnu volju da bira da li će da ode ili ostane na Forumu ko si ti da postaviš anketu?










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 18:01

Ariana ::
Tony ::
Lazes kao i ostali, nigde sam postavio zahtev da te netko izbaci.Postavio sam Anketu isto pa je otisla tko zna gdi.
Sadrzaj Ankete je bio Ariana ili Tony itd.  Neizmisljaj, ne fantaziraj, ne lazi.

Napisat cu ti sad kratko i jasno.

Da me nisi napadala, maltertirala itd itd. nebi ni jedna Anketa se pojavila sa moje strane.

Pravis se luda ili jesi luda, ja siguran nisam.

Pise ti crno na bijelo!!!!!Halo!!! Da me nisi izazivala nebi ni jedna Anketa postojala, jer tebe uopce neznam u sustini, a razloga pogotovo nemam

Ja ne znam ko i šta je tebe izazvalo čoveče Božiji ja tebi nikada ni jednu jedinu reč nisam rekla!!!! Uvek sam ti sve lepo pričala i sve a to što tebi to ne prija mogao si mi samo PP napisati i reći mi da ti to ne prija i to je to ja bih prestala ali ne tebi je lakše da nekoga izvredjaš i ispričaš neku priču kako ja tebe maltretiram i provociram, Isuse Bože kako se to nikad nije desilo za svo ovo vreme koliko sam tu kako se niko drugi osim tebe nije požalio? Zato što nije tačno Tony.. ne prija ti razgovor sa mnom? NIKO TE NE PRISILJAVA DA PRIČAŠ SA MNOM
Zensko glava, nema veze tko je kriv i tko nije. Pisem i objasnjavam zasto..zasto sam postavio ove dvije zadnje Ankete.

Ako se nitko nije pozalio onda sam ti prvi momak u zivotu koji ti se pozalio, u cemu je problem?

Ako tebi nesto prija nemora i meni da prija ili nekome drugome. Da, nitko me prisiljava stobom da pricam a pricamo cijelo vrijeme?????Gdi je tu logika sada?!?!?!

Pusti kraj price, objasnio sam crno na bijelo zasto i zasto.
Ako to nekome smeta netreba ni da cita. Ipak nesto pozitivno sam odneo odavde, znam tko je tko sada. Hvala na analizaciji.
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 18:06

Tony ::
Ariana ::
Tony ::
Lazes kao i ostali, nigde sam postavio zahtev da te netko izbaci.Postavio sam Anketu isto pa je otisla tko zna gdi.
Sadrzaj Ankete je bio Ariana ili Tony itd.  Neizmisljaj, ne fantaziraj, ne lazi.

Napisat cu ti sad kratko i jasno.

Da me nisi napadala, maltertirala itd itd. nebi ni jedna Anketa se pojavila sa moje strane.

Pravis se luda ili jesi luda, ja siguran nisam.

Pise ti crno na bijelo!!!!!Halo!!! Da me nisi izazivala nebi ni jedna Anketa postojala, jer tebe uopce neznam u sustini, a razloga pogotovo nemam

Ja ne znam ko i šta je tebe izazvalo čoveče Božiji ja tebi nikada ni jednu jedinu reč nisam rekla!!!! Uvek sam ti sve lepo pričala i sve a to što tebi to ne prija mogao si mi samo PP napisati i reći mi da ti to ne prija i to je to ja bih prestala ali ne tebi je lakše da nekoga izvredjaš i ispričaš neku priču kako ja tebe maltretiram i provociram, Isuse Bože kako se to nikad nije desilo za svo ovo vreme koliko sam tu kako se niko drugi osim tebe nije požalio? Zato što nije tačno Tony.. ne prija ti razgovor sa mnom? NIKO TE NE PRISILJAVA DA PRIČAŠ SA MNOM
Zensko glava, nema veze tko je kriv i tko nije. Pisem i objasnjavam zasto..zasto sam postavio ove dvije zadnje Ankete.

Ako se nitko nije pozalio onda sam ti prvi momak u zivotu koji ti se pozalio, u cemu je problem?

Ako tebi nesto prija nemora i meni da prija ili nekome drugome. Da, nitko me prisiljava stobom da pricam a pricamo cijelo vrijeme?????Gdi je tu logika sada?!?!?!

Pusti kraj price, objasnio sam crno na bijelo zasto i zasto.
Ako to nekome smeta netreba ni da cita. Ipak nesto pozitivno sam odneo odavde, znam tko je tko sada. Hvala na analizaciji.

Muška glavo kako sam ja na tebe uticala vezano za pomoćnog admina???? Ti se nisi požalio u smislu da ti ne prija razgovor sa mnom već si odmah počeo da vredjaš i da pričaš kako ćeš svima da pokažeš i dokažeš kakva sam ja.. ko sam i šta sam.. ne znam ni ja.. Pričaš sa mnom sad jer sam ti rekla da kad me spomeneš naravno da ću ti odgovoriti.. Bože moj nemam ja problem sa tobom ti imaš problem sa mnom.. Koliko ja vidim ništa objasnio nisi.. Kako sam ja uticala na tebe da otvoriš tu anketu?










love 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Brisanje postova, da ili ne?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Je li moguće brisanje google računa na androidu?
» Fejsbuk pod istragom zbog smrti tinejdžerke koja se ubila nakon uvredljivih postova
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-