Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Rijaliti programi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Kijara-brm

Master
Master

Ženski
Poruka : 6247

Godina : 37

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))

PočaljiNaslov: Rijaliti programi   Ned 11 Dec - 23:00

Da li pratite Rijaliti programe?
Koje i koliko?
Vaše mišljenje o rijaliti programima.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Ženski
Poruka : 6247

Godina : 37

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))

PočaljiNaslov: Re: Rijaliti programi   Ned 11 Dec - 23:12

Parove,Maldive nisam ni pogledala.
Big Brother ili veliki brat sam gledala nešto malo u Hrvatskoj i nešto malo dok je bio u Srbiji.

Farmu sam pratila,ali Srpsku farmu(mislim sve).Hrvatska farma kao  format je jako loša osmišljena.

Sad znam da će mi gomila hejtera skočiti za vrat,ali gledala sam dovoljno i to  je u stvari naša prava slika.
Svaka čast ljudima koji rade na tim projektima,jer treba naći ekipu ludaka i smestiti na jedno imanje ,a da su različiti karakteri.Mnogo toga se može u tim rijalitijima .I da su rijaliti naš budućnost jesu.
Svako ko nema karijeru,ili mu je propala rijaliti je rešenje za njega.

Drugu put više o lošim ,a ima i dobrih strana.
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 25095

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: Re: Rijaliti programi   Uto 8 Avg - 9:30

Novi rijaliti šou, najveći do sada, počinje 6. septembra, a šuška se da će trajati celih šest meseci. Vlasnici Pinka su angažovali ljude iz Holivuda koji već uveliko rade na ovom projektu, a pribavili su i najsavremeniju tehnologiju. Mitrović je iskeširao pet miliona evra za dva specijalna HD kamiona, a kupio je i specijalni sistem uz pomoć kojeg mogu da se puštaju sneg, kiša, munje i gromovi.

Soraja Vučelić će zarađivati 5.000 evra mesečno kao voditeljka novog Pinkovog rijalitija "Zadruga". Kako saznaje Informer, ona se sa čelnicima Pinka lako dogovorila za honorar domaćice najambicioznijeg TV projekta svih vremena.

- Soraja je sa pokojnim Mandom vodila kviz "Kolo sreće", tako da već ima iskustva u tom poslu. Milica i Željko Mitrović nisu imali nikakvu dilemu kada su odlučivali ko će voditi njihov novi šou. Lako su se s njom dogovorili o honoraru i svi jedva čekaju da "Zadruga" počne da se emituje - priča za Informer dobro obavešteni izvor.

Dakle, novice cirkus iliti Zadruga, veselje za široke mase ili šou (ne)kulture!?

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Rijaliti programi   

Nazad na vrh Ići dole

Rijaliti programi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Televizija danas
» Besplatne Android aplikacije
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu