Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Dodjoše divlji, oteraše pitome

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
EROTIC MAN

Master
Master

Muški
Poruka : 14772

Učlanjen : 17.03.2015

PočaljiNaslov: Dodjoše divlji, oteraše pitome   Sub 8 Okt - 23:44

Dođoše divlji, oteraše pitome

Konstanta u evoluciji živog sveta, duboko ukorenjena u postulatima Darvinove teorije, naročito izražena među predstavnicima vrste koja sebe (bahato - u skladu sa konstantom(?)) proglasi za najviši oblik života.
Ustvari se radi o hordi ili njenim najagresivnijim predstavnicima koji pred sobom vide samo prazan prostor, nezavisno od činjenice da je na njemu izgrađena i funkcioniše civilizacija, koji se po svaku cenu mora zapišati i gde se moraju uvesti novi, divljački standardi ponašanja.
Koegzistencija nije moguća, moguć je samo prelazak iz jedne grupe u drugu. Zato ne dozvoli sebi da podivljaš, nego pokušaj da pripitomiš makar jednu jedinku.

izvor: Vujaklija
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Dodjoše divlji, oteraše pitome   Sub 8 Okt - 23:59

Probao sam da pročitam komentare vezane uz zadnje sukobe, čisto informativno,  da vidim o čemu se radi. Neću da komentarišem, ni da stajem na stranu. Svašta tu ima, teško čoveku da se snadje.

Imam predlog za ubuduće. Uvek od nekoga počne. Ignorišimo osobu koja krene da muti vodu. Potpuno ignorisanje. Nema citata, nema odgovora, preskočite mutivodu ko da ga nema. Zabavljajte se dalje po svom ćefu, a to će mutivodi biti najbolji odgovor. Kad uvidi da nas ne zanima, da ga ignorišemo ko vazduh, možda proba opet. Mi opet po svom. IGNORE. Cool

Verujte mi, dosadiće mu, njemu je važna naša pažnja, to je ono što njegova negativna energija traži. Kad je ne dobije postaće mu nezanimljivo i otići će.  happy

Doduše, možda i ostane ako se pripitomi, što reče Vujaklija u uvodnom postu.  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Dodjoše divlji, oteraše pitome   Ned 9 Okt - 11:23

Znam da nemam prava da te odgovaram od odluke. Vidim ja šta se ovde dešava, znam tačno ko je i zašto to počeo. Kao uvek, i pre su pokušavali i nisu uspevali da rasture haoss. Zato sam otvorio ovu temu.

Takve treba ignore, zaobilaziti njihove postove i ne čitati ih, družiti se samo s onima koji su normalni i koje cenimo. Još koji dan, dosadiće to ovima lošima, otići će, kao i par puta do sad.

Ako se predomisliš i vratiš probaj tako.  happy

Drž se Malena, divna si osoba, želim ti sve najbolje i da prebrodiš ko od šale to što te čeka.

happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Muški
Poruka : 30494

Učlanjen : 30.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Dodjoše divlji, oteraše pitome   Ned 9 Okt - 21:30

Ne znam ko je počeo, ne znam ni zašto je počeo ali si u pravu da se i ranije pokušavalo sa time. Ti i ja obocijica to znamo jer smo ovde "ostarili". Jedino što me kopka su nikovi koji pišu isto kao neki raniji koji već odavno ne dolaze. Jednostavno, stil pisanja se lako prepozna ...

Iskreno, mislim da Haoss ne zaslužuje ovakvo ponašanje, pogotovu ne sada kada ga treba održati jakim. S tim u vezi, odlučio sam da povučem ručnu bar na neko vreme ali koliko me poznajete, ako se situacija uskoro ne promeni ... ne garantujem za svoje postupke.

Svim članovima koji eventualno odluče da odu, poručujem da to ne rade jer tako samo jačaju volju "mutivodama"
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Dodjoše divlji, oteraše pitome   Sub 29 Okt - 11:30

Šteta trošiti vreme na one ljude kojima je duhovna hrana svadja, podhebavanje, provociranje, talasanje. Nema tu leka, samo ih hranimo svojim odgovorima, gnevom, sikiracijom. Treba to ignorisati ko da su vazduh. Praznina. Što i jesu.  happy

Lek protiv takih je naša duhovitost, osmeh, uživanje u Haossu. To će ih ubiti u pojam. Možda i svate kako je ovo lepo mesto kome njihova zloba i zavist ne može ništa. 
Džaba vam trud svirači.   funny

happy
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

Ženski
Poruka : 9694

Godina : 39

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno

PočaljiNaslov: Re: Dodjoše divlji, oteraše pitome   Pet 4 Nov - 13:11

Dragi ljudi , veselim se sto vidim da uprkos svemu i svima ovaj forum jos uvek tu i sto je preziveo razne bure i oluje, znam ja, ovde sam od osnivanja. To sto me nije bilo duze vreme ne znaci da sam zaboravila Haoss i neke ljude odavde , jednostavno imala sam svojih privatnih obaveza koje su me okupirale. Znala sam ponekad i da svratim da vidim sta se desava, jer meni je Haoss u srcu, a to znaju par njih koji me poznaju i znala je to Filly , koje nazalost nema vise. 
Dosla sam, bicu tu i bicu uz sve one koji nece dozvoliti da Haoss ode u pravcu u kom su otisli neki forumi, jer Haoss je nesto sasvim drugacije, svidelo se nekima to ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Muški
Poruka : 30494

Učlanjen : 30.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Dodjoše divlji, oteraše pitome   Pet 4 Nov - 19:47

Povukao sam ručnu maksimalno. Iskreno, ne verujem da više išta ili iko može da me izbaci iz takta.

Ali, problemi dolaze sa druge strane. Forumu je potrebna hitna infuzija - complete base update, opcija koju može da uradi Admin lično. I naravno, da se povede malo više računa o mnoštvu novih nikova. Mnogi od njih ostavljaju po nekoliko postova u vidu nekakvih anketa ili reklama za zarađivanje preko interneta. I sve to mi ne bi smetalo kad bih znao da su sve te stranice bezbedne. Ali iz iskustva znam da nisu. Velika većina takvih stranica vuče malver. Dakle, članovi bez kliktanja po takvim temama ili ćete sebi navući tešku bedu. Administracija bi trebala takve postove da ukida na licu mesta - brisanje bez ikakvog upozorenja jer su ujedno takvi postovi zabranjeni i samim pravilnikom foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Dodjoše divlji, oteraše pitome   

Nazad na vrh Ići dole

Dodjoše divlji, oteraše pitome
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Divlji zapad
» SRPSKI BREND
» Cvet otkriva vaš karakter
» Legende,predanja i mitovi