Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Vaš današnji outfit

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Sub 24 Sep - 8:06

Nisam primjetio sličnu temu, pa ako moderacija smatra, da je nepotrebna ili vec postoji negdje neka ukloni. 
Pisali bi što nosimo danas, neki detalji a moze i fotografija za hrabrije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Sub 24 Sep - 8:11

[You must be registered and logged in to see this image.]
evo ja ću za ohrabrenje ....a kažem, i opis prolazi happy

Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Sub 24 Sep - 9:22

happy


Storm, moji komplimenti  flower


Dobra tema, moja podrska za sve koji se imaju cime pohvaliti! 
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Sub 24 Sep - 11:54

Znači....Laughing tema...je hihihi...Sedim obučena spremna za grad i kurir što dostavlja pošiljku sad dolazi...ali to je rekao pre 10 minuta...A van je da se smrzneš. I zato postavljam slidžu u garderobi u kojoj upravo izlazim sve sa torbom...Ako nekog zanima koje brendove nosim ..Ma nema problema... Laughing tu smo...
Al tema je zahtevna..Ovo sad...zato što imam vreme, a imam šta da obučem...Nego...ko će se to svaki čas slikati. Pa posle ,moram da sečem sliku itd. A kakva je to slika bez cipela...Laughing
Ovo samo sada, da te krene tema...Inače, ovakve teme razbijaju predrasude. Obzirom da slušam ''čvršći'' zvuk, čovek bi mogao svašta pomisliti...Ma nema to veze...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Sub 24 Sep - 15:11

Lila hvala puno za podršku i komplimente  kiss

[You must be registered and logged in to see this link.] ....tema bi trebala biti poluozbiljna i upravo za razbijanje predrasuda- što si odlično prelomila....moj naklon za doprinos a outfit ti je kiss
volim tako, svakidašnje, casual a opet dovoljno elegantno i sa stilom  happy

hmmm prilično sam loš sa izvedbom selfia (ipak nisam zvijezda instagrama hehe) pa nisam zbog kratkog ogledala uspio zahvatiti cipele Very Happy (možda je self- shooter- timer riješenje)
sljedeći put ću to imati na umu....jak je pečat outfita, upravo obuća...

A glede stilova...i ja sam oduvijek bio na tvrđem zvuku i to itekako izražavao u stilu oblačenja...nažalost, prirodom posla a i okoline primoran si malo modificirati....no zadržao sam tamne tonove- crno vlada mojim ormarom Laughing ( a i daje vitkiji izgled - patimo i mi od toga ako niste znale  happy )

evo jedan onako u slobodno vrijeme ....u biti fail, jer me time shooter ili kako god ga nazvali, zeznuo

(e tu bi se dalo o utjecaju mjuze.....crna majica sa printom te maskirne cargo kratke hlače)

ponavljam- ovo je fail! Very Happy ali nemam potrebu biti savršen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Sub 24 Sep - 15:18

[You must be registered and logged in to see this link.] tema wow,extra
selfi su takodje happy
a sto bih ja rekla imas dobar "njuh",svidja mi se  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Sub 24 Sep - 15:22

lana ::
[You must be registered and logged in to see this link.] tema wow,extra
selfi su takodje happy
a sto bih ja rekla imas dobar "njuh",svidja mi se  happy

Lana puno hvala love ( ima li smajli :cvijece)....ovo mi je prva tema ovdje, pa sam bio onako malo....ali rekoh sebi APP Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 2:12

eve i mene  Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 2:13

Ko od matere rođen.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 2:15

a prilozena slika ?
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 2:16

malena72 ::
a prilozena slika ?



Na ovom forumu je to zabranjeno. Žali se redakciji, a ne bi da mnogima pozlije tu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 2:22

ne izazivaj onda  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 2:23

malena72 ::
ne izazivaj onda  Laughing


Ne piše da moram sliku staviti. Osim toga slaba bi posjeta i bila.
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 5:47

Ne moraš tanguy, meni je opis sasvim dovoljan u tvom slučaju Very Happy

Malena happy
Jeans uvijek rulz  kiss
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 10:07

[You must be registered and logged in to see this link.]
Super outfit : )

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pošto sam učesnik teme, moram da pratim istu. Pa kao đak, pre nego što krenem na put moram da pogledam gde se stiglo...Laughing Ali pre nego što izađem ''pljesnuću''  jednu slidžu sa današnjim outfit-om, ako ne zaboravim, pa je večeras spustim ovde....

Inače, hvala na komplimentima shy , mada sam ja htela i tebi da udelim kompiment, ali rekoh sebi :''Nemoj, čovek je možda stidljiv, biće mu neprijatno''... Laughing No vidim ja da to tebi nije problem. Samopouzdanja ti ne manjka. Ako tako i treba. Ni ja ne patim od manjka samopouzdanja. Inače, veliki plus za to što vodiš računa o sebi. O svom izgledu. I isto kao i ti i ja imam dosta crne garderobe u ormaru. A tu i tamo, rockenrol fazon može se i dalje ponekad osetiti u mom outfitu.

Dakle da dodam još nešto o outfitu koji ja pratim. Nosim sve. Od mini suknji, helanki, uskih pantalona, majica itd. Ne nosim nikada korsete, nemam go stomak, to mi je nekako, a ja sam generacijski kao i ti, pa to mi tek ne ide ... I kod mene ne važi ona :''Lepota mora da trpi''. Ne mogu brate da trpim zimu. Čim padne ispod 25, zbogom bermude, suknjice itd. Laughing Volim garderobu koja otkriva dekolte, ali naravno sa merom, čisto malo da zagolicam maštu....i uvek na sebi imam dobar parfem. Uz ovaj gornji outfit imala sam Boucherom-Quatre. Inače sam kolekcionar parfema. Svako ima svoju glupost Laughing

Naravno, bez napadne šminke, sve sa nekom dozom umerenosti, volim da izgledam pridorno.
A sliku postavim kad budem stigla večeras.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Što bi rekla malena....ne izazivaj. Kada si već zagolicao maštu, trebao si ići do kraja. Osim toga, mi smo ti koji će na kraju da ocene tvoj outfit. Možda si prestrog za sebe Laughing
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 13:43

Mislio sam da ovakve teme više priliče "slabijem".. happy  tj nježnijem polu happy    Sama po sebi tema nije loša, ali moje lično mišljenje je da nemam potrebu "tražiti" nečiju pažnju i (ne)prihvatanje, tj odobravanje (lajkovanje..) jer mi to jednostavno ne treba.
Mnogo mi je važnije prijateljstvo, druženje i naravno ljubav na prvom mjestu.. Bez toga, džaba outfiti, kompleti, šeširi(ći), minići.. Moja bivša djevojka je skoro pa imala (bez razloga) kompleks od oblačenja.. znao sam joj reći i po nekoliko puta da je prava mačka u tome što je nabacila, pa da bude zadovoljna na neki način.
Nemojte pogrešno da me razumijete, to je samo moj lični stav i nemam ništa protiv.
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 19:36

Sagacity ::
[You must be registered and logged in to see this link.]
Super outfit : )

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pošto sam učesnik teme, moram da pratim istu. Pa kao đak, pre nego što krenem na put moram da pogledam gde se stiglo...Laughing Ali pre nego što izađem ''pljesnuću''  jednu slidžu sa današnjim outfit-om, ako ne zaboravim, pa je večeras spustim ovde....

Inače, hvala na komplimentima shy , mada sam ja htela i tebi da udelim kompiment, ali rekoh sebi :''Nemoj, čovek je možda stidljiv, biće mu neprijatno''... Laughing No vidim ja da to tebi nije problem. Samopouzdanja ti ne manjka. Ako tako i treba. Ni ja ne patim od manjka samopouzdanja. Inače, veliki plus za to što vodiš računa o sebi. O svom izgledu. I isto kao i ti i ja imam dosta crne garderobe u ormaru. A tu i tamo, rockenrol fazon može se i dalje ponekad osetiti u mom outfitu.

Dakle da dodam još nešto o outfitu koji ja pratim. Nosim sve. Od mini suknji, helanki, uskih pantalona, majica itd. Ne nosim nikada korsete, nemam go stomak, to mi je nekako, a ja sam generacijski kao i ti, pa to mi tek ne ide ... I kod mene ne važi ona :''Lepota mora da trpi''. Ne mogu brate da trpim zimu. Čim padne ispod 25, zbogom bermude, suknjice itd. Laughing Volim garderobu koja otkriva dekolte, ali naravno sa merom, čisto malo da zagolicam maštu....i uvek na sebi imam dobar parfem. Uz ovaj gornji outfit imala sam Boucherom-Quatre. Inače sam kolekcionar parfema. Svako ima svoju glupost Laughing

Naravno, bez napadne šminke, sve sa nekom dozom umerenosti, volim da izgledam pridorno.
A sliku postavim kad budem stigla večeras.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Što bi rekla malena....ne izazivaj. Kada si već zagolicao maštu, trebao si ići do kraja. Osim toga, mi smo ti koji će na kraju da ocene tvoj outfit. Možda si prestrog za sebe Laughing


Dobro...od sad prepuštam ocjene- nema vadione Very Happy (da si neke alibije pravim)
Hvala na iscrpnom opisu, tako je lakše upotpuniti sliku, jer sama slika i ne govori dovoljno happy
Ja kako rekoh...casual, ovaj put sam uspio, preduhitriti tj dočekati timer happy
jest da sam ukočen k'o balvan, ali dobro happy

[You must be registered and logged in to see this image.]

Preferiram inače fred perry...nadje se poneki komad ben sherman (košulje)... te henry lloyd i stone island ...ponekad bershka
no ne robujem markama, uzeti ću i no name brand, ako mi zapne za oko i još bolje sjedne na meni
...parfem- e tu sam konzerva....nekad sebe sam nerviram, jer pokušam zamijeniti parfem ali se ne pronalazim....uvijek se vratim jednom i jedinom boss bottled

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 20:03

neno ::
Mislio sam da ovakve teme više priliče "slabijem".. happy  tj nježnijem polu happy    Sama po sebi tema nije loša, ali moje lično mišljenje je da nemam potrebu "tražiti" nečiju pažnju i (ne)prihvatanje, tj odobravanje (lajkovanje..) jer mi to jednostavno ne treba.
Mnogo mi je važnije prijateljstvo, druženje i naravno ljubav na prvom mjestu.. Bez toga, džaba outfiti, kompleti, šeširi(ći), minići.. Moja bivša djevojka je skoro pa imala (bez razloga) kompleks od oblačenja.. znao sam joj reći i po nekoliko puta da je prava mačka u tome što je nabacila, pa da bude zadovoljna na neki način.
Nemojte pogrešno da me razumijete, to je samo moj lični stav i nemam ništa protiv.
To je predrasuda, da takve teme više priliče nježnijem spolu....
ako uzimamo ženski spol ravnopravno sebi, zašto i o tome ne raspravljati...no svatko ima svoje mišljenje i stavove i to je apsolutno u redu...ipak ti hvala i za tvoje mišljenje happy
Nisam ovo nikako postavio zbog neke potrebe da se nekome svidim ....nema to smisla, jer vjerojatnost je 99,99%, da nikad van okvira ovog foruma neće doći do komuniciranja (nisam napisao 100% samo zbog onoga - nikad ne reci nikad) pa ne vidim razloga...

Kako si napisao- tema za druženje, prijateljstvo i poneki razgovor, gdje post sadrži nešto više od slike ili clipa.
Moje isprike ako sam preambiciozan....ja sam ovdje ipak povremeni forumaš i dođem se odmoriti Very Happy

sve 5 happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 21:11

neno ::
Mislio sam da ovakve teme više priliče "slabijem".. happy  tj nježnijem polu happy  
Isto kao i tema ''Volite li Turske serije''....Laughing
No neću komentarisati tvoje mišljenje, jer se inače retko kada slažem sa tobom kada su u pitanju neka razmišljanja i stavovi, ali to ne znači da te ne uvažavam.
Da li je ovo neka super tema? Ma nije. Al nema veze. Al mogao bi da slikaš tvoje none i spustiš ovde... happy ili recimo, kako bi to bilo zanimljivo da to uradi Erotic Man. Kad vidiš njegov avatar, pomislio bi da čovek ide go...Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]
Što se tiče nekih brendova, nosim i skuplje i manje skupo. Zavisi šta mi se dopada. Ima tu i Tomija H, i Guess itd. ali sam sasvim zadovoljna Marxom, LTB-om...Od cipela Fly London, Air step, NG...
Od parfema, paše mi orijentalno cvetna linija. I ne vraćam se istom parfemu, ali imam par omiljenih...Recimo Bvlgari- Jasmin noir, Versace- Crystal Noir, Paco Rabanne-Ultraviolet...

Takođe, ne treba mi potvrda kako izgledam, niti nešto obraćaam pažnju na neke fotke sa neta, realno je sve to uek drugačije. Ali možemo se malo šaliti, malo animirati ljude...

E da i evo, kao što sam obećala, moj outfit od jutros....Tanki kožni mantilić, kratke čizmice ....Što se mene tiče...dosta... Laughing Inače, pozirala sam da mi se vidi kaiš...Volim uvek neki detalj...tako...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 21:18

Da se ne gubim i zapetljavam u komentaru, poslužiti ću se ovim

[You must be registered and logged in to see this image.] happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Ned 25 Sep - 22:31

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Pon 26 Sep - 7:30

Odlična kombinacija happy

primjećujem, da volimo crno.....bar mi koji postavljamo
ok.....kažu to i nije boja- no meni nezamislivo skoro, obući se bez bar jednog crnog komada.....osim kod sportskih aktivnosti....
super malena happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Pon 26 Sep - 15:07

Sagacity ::
neno ::
Mislio sam da ovakve teme više priliče "slabijem".. happy  tj nježnijem polu happy  
Isto kao i tema ''Volite li Turske serije''....Laughing
No neću komentarisati tvoje mišljenje, jer se inače retko kada slažem sa tobom kada su u pitanju neka razmišljanja i stavovi, ali to ne znači da te ne uvažavam.
Moda i serije.. happy ipak nemaju neke sličnosti. U većini ih više gleda ženski pol, ali nešto te kopkaju te "turske serije".. možda što sam ja pokrenuo tu temu.. Laughing

Meni je bitnije da se slažem sa većinom, što ne znači da svi moramo imati iste stavove i mišljenja, niti da ta većina, automatski mora biti u pravu. confused
Sad kad sam već ovdje. mogu prokomentarisati da imaš lijep I ženstven (da ne kažem šta više..) stas. To mi je bitnije nego sad neki outfit.. On može ipak biti i ovakav i onakav ali stas.. Lijep pozz


Poslednji izmenio neno dana Pon 26 Sep - 15:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Pon 26 Sep - 15:16

Danasnji , bez ijednog crnog komada  affraid
Odlucila da danas budem dobra vila  happy, sve sa crvenim cipelicama za OZ

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610Pon 26 Sep - 16:26

malena72 ::
Danasnji , bez ijednog crnog komada  affraid
Odlucila da danas budem dobra vila  happy, sve sa crvenim cipelicama za OZ


Malena,i kao darkerka i kao dobra vila ,ti izgledas savrseno.
Volim osobe koji menjaju svoj styling.
Obozavam srebro, privezak je -savrsen.
Obucu u boji volim ,tako da si po meni cista 10! happy










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio lana dana Pon 26 Sep - 16:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Vaš današnji outfit  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaš današnji outfit
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» "Dogodilo se na današnji dan"
» Velika geografska otkrića i priče o istraživačima
Strana 1 od 10Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Moda, Lifestyle :: Moda-