Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Nikolas Kejdz

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Dala

Urednik
Urednik

Ženski
Poruka : 30106

Godina : 30

Učlanjen : 29.10.2014

Raspoloženje : Nizvodno od juce

PočaljiNaslov: Re: Nikolas Kejdz   Sub 17 Dec - 19:30

Nikolas Kejdž: Go muškarac me gledao dok sam spavao

Probudio sam se i video ga kako sedi kraj mog kreveta i liže sladoled, otkrio je Nikolas Kejdž.
Dobro je prošao.
- Probudio sam se i video golog muškarca kako sedi pokraj mog kreveta i liže sladoled - otkrio je glumac Nikolas Kejdž.

Holivudski superstar kaže da je istog trena skočio iz kreveta, a da je ulje otrčao u kupatilo i tamo se zaključao.

- Vikao sam mu da izađe i napusti moju kuću. Supruga se tresla od straha. Uplašio sam se za sina, koji je spavao u drugoj sobi. Uspeo sam da ga nagovorim da izađe. Pozvali smo policiju, koja ga je uhapsila - obelodanio je Kejdž.

Protiv čoveka koji mu je upao na gajbu nije podigao tužbu, pošto se ispostavilo da je psihički bolesnik. U vreme kad se to desilo, glumac je sa suprugom Alis Kim i sinom Kalom Elom živeo u kalifornijskom okrugu Orindž kaunti. Ubrzo su se preselili u Los Anđeles, i to u deo grada koji važi za jedan od najsigurnijih.

Izvor: Kurir

“Volimo se, jer su nam slabosti iste.”- Jonathan Swift
Nazad na vrh Ići dole
Dala

Urednik
Urednik

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikolas Kejdz   Sub 17 Dec - 19:31

Da li je Nikolas Kejdž besmrtan?

U svom novom filmu Nikolas Kejdž naćiće se u ulozi odmetnika koji se odrekao svoje duše kako bi se suprotstavio sinu đavola. Fotografija koja se pojavila na aukciji na sajtu e-bay mogla bi da posluži kao odlična reklama ovom filmu pošto se na njoj nalazi čovek identičnog izgleda kao Nikolas Kejdž i za koga se veruje da je vampir iz prošlosti.
Na fotografiji se nalazi portret čoveka iz Tenesija koji izuzetno liči na poznatu holivudsku zvezdu, a njena cena iznosi 1 milion dolara – što bi bila prava sitnica da se na njoj zaista nalazi Nikolas Kejdž ali to bi značilo da je on rođen pre skoro 2 veka pošto je fotografija snimljena 1870. godine.

Fotografiju je na prodaju stavio Džek Mord koji je ubeđen da je Nikolas Kejdž vampir koji je misteriozno nestao 1870. godine i ponovo se pojavio na drugom mestu u sadašnjem vremenu.

Mord takođe veruje da će Nikolas Kejdž iz sadašnjosti ponovo nestati nakon čega će se ponovo pojaviti nakon nekoliko vekova.

Izvor: B92

Nazad na vrh Ići dole
Dala

Urednik
Urednik

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikolas Kejdz   Sub 17 Dec - 19:32

Od uloge može da se poludi...

Glumac Nikolas Kejdž priznao da se jedno vreme toliko uživeo u lik, da je šetao ulicom sa maskom, misleći da je "Ghost rider".

Ovaj oskarovac zna šta znači uživeti se u ulogu...Nikolas Kejdž otkrio je u jednom intervjuu da je, pripremajući se za ulogu "vatrenog duha na motoru", pomislio da on JESTE Džoni Blejz.

"Stvari su se toliko izmakle kontroli da mislim da sam imao sreće što me nisu strpali u zatvor", rekao je Kejdž. "Pojavio sam se na božićnoj zabavi sa maskom misleći da ja zaista jesam strip junak".

Glumac, koji je u prošlosti svoj način glume opisivao kao "novo-šamanski", priznaje da je na setu i van njega, nosio vudu masku kako bi bio u dodiru sa natprirodnim.

"Glumim natprirodnog lika, pa zašto onda ne bih pokušao da dosegnem natprirodno i vidim šta će može da se dogodi ?".

Novi "Ghost rider: Spirit od Vengeance 3D" u bioskope stiže 17. februara.

Izvor: Mondo

Nazad na vrh Ići dole
Dala

Urednik
Urednik

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikolas Kejdz   Sub 17 Dec - 19:32

Nikolas Kejdž: Bio sam ljut, bahat, loš

Glumac otvoreno o sebi kada je imao 18: "Bio sam nasilan, uništavao sam prikolice, vređao ljude... Smirio sam se pod uticajem Ričarda Gira".

Put do zvezda posut je trnjem. Mnogi veliki glumci bili su u mladosti na putu da postanu otpadnici od društva, ali ih je sreća ili ko zna šta usmerila u dobrom smeru.

Jedan od takvih bio je i Nikolas Kejdž. U intervjuu londonskom "Sanu" (The Sun), 49-godišnji Kejdž je otvoreno pričao o tome kakav je bio kada je bio mlad, ko je najviše uticao na njega

Na početku filmske karijere, Kejdž je, po sopstvenom priznaju, bio nepodnošljiv.

"Bio sam prilično nasilan. Tumarao sam po setu, vređao ljude, demolirao prikolice i hotelske sobe. Tako sam se pripremao za uloge buntovnika", kaže Kejdž.

Oskarovac Nikolas Kejdž snimio je mnogo filmova i ostvario nekoliko sjajnih uloga. Njegov poslednji film je triler "The Frozen Ground" u kojem igra policajca koji juri serijskog ubicu.

"Sa 18 godina sam bio ljut. Voleo bih da nisam. Bio sam prilično divlji momak sa mnogo energije. Slušam sam i pank i rok i nisam znao gde se uklapam. Želeo sam da tu energiju usmerim ka nečemu, da bude konstruktivan, a ne destruktivan, ali jednostavno nisam imao pojma kako da to uradim. Mogao sam da završim u zatvoru...", ispričao je Kejdž.

Kaže da je Ričard Gire zaslužan za to što se kasnije, ipak, smirio. Njih su dvojica su sarađivali 1984. godine na filmu "The Cotton Club" i tada mu je Gir rekao da neće uspeti u Holivudu ako se bude tako ponašao.

"Ako budeš nastavio tako da se ponašaš, dobićeš još najviše tri uloge i to će biti kraj. To mi je rekao Gir", prisetio se Kejdž.

On se tri puta ženio. Trenutno je u braku sa 20 godina mlađom Alis Kim, sa kojom ima sedmogodišnjeg sina. Iz prethodnog braka ima još jednog sina, 22-godišnjeg Vestona. Bio je oženjen i glumicom Patrišom Arket i kćerkom Elvisa Prislija - Litom Mari Prisli.

Kada je bio mlad njegovi roditelji su se razveli, ali nikada zbog toga nije oseđao odbojnost prema braku.

"Nikada nisam želeo da budem neženja. Čak i kad sam bio mlad i divalj, nikada nisam bio protiv braka. Sećam se kad sam došao u Los Anđeles... Sreo sam neku devojku koju sam pitao: 'Mogu li da te poljubim?'. I poljubili smo se. Onda sam je pitao: 'Mogu li da vidim tvoj donji veš?'. Pokazala mi je. Ali, to je priča iz mladosti. Kako sam odrastao toga više nije bilo. Ženio sam se uz ljubavi", rekao je Kejdž, koji sebe opisuje i kao srećnu osobu, koja se uvek brine.

Izvor: Mondo

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nikolas Kejdz   

Nazad na vrh Ići dole

Nikolas Kejdz
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Nikolas Kejdz
» Leksikon...