Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Kad muškarac nadje ljubav svog života!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Kad muškarac nadje ljubav svog života! Empty
PočaljiNaslov: Kad muškarac nadje ljubav svog života!   Kad muškarac nadje ljubav svog života! Sat610Pet 1 Jul - 14:07

Ako se ikada budem ženio, ovo su obećanja koja bih želio da ispunim svojoj ljubavi mog života..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Obećavam da ću se uvek truditi da budeš u mojim očima. Kada jednog dana ostarimo i budemo naborani, ja ću i dalje gledati tvoju istinsku lepotu.
Obećavam da ću slušati, ali neću ćutati. Hoću slušati svoje srce. Uvek ću govoriti zato što mi je stalo više do tebe nego do čuvanja mira.
Biću dovoljno hrabar da budem svoj koliko često mogu. Iz nekog ludog razloga zaljubila si se u mene i ja želim da tako i ostane.
Obećavam da ću te dodirivati. Svaki dan.

Obećavam da ću uvek biti tu za tebe. Ja ću biti tvoja leđa i uvek ću te čuvati kad zatreba.
Obećavam da ću te podržati kad god mogu. Ne želim rešavati tvoje probleme, ali te želim držati za ruku dok ti to radiš.
Obećavam da ću biti tvoj najvredniji student. Studiraću fakultet tvoga srca i radovat se kad budem diplomirao.
Obećavam da ti nikad neću dozvoliti da spavaš, a da ne znaš da te volim. Što god bude bilo potrebno, ja ću ti pokazati da te volim.
Obećavam da ću biti iskren. Znat ćeš me i nećeš se bojati, jer ćeš znati sve moje najveće strahove.
Obećavam da ću prihvatiti sve od tebe. Tvoje strahove, tvoje snove, tvoja nadanja i tvoje ljubavi. Ono što te čini prelepom za mene je kombinacija svih tih stvari.
Obećavam da ću znati ko si. I da nikada neću učiniti nešto da postaneš neko drugi.
Obećavam da ćeš biti uzbuđena. U rutini nema mesta za ovakve dve ljubavi kao što smo mi.
Obećavam da ću biti u ovom trenutku. To je sve što imamo i lepše je kada sam s tobom u tome. Obećavam da kada naše vreme na Zemlji prođe, čak i tada ću te još uvek voleti i ako budem mogao, naći ću te i držaću te još jednom.

Kao znak moje ljubavi.
Dajem ti moje srce.
Dok nas ljubav ne rastavi.
 atma
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kad muškarac nadje ljubav svog života! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad muškarac nadje ljubav svog života!   Kad muškarac nadje ljubav svog života! Sat610Sub 16 Jul - 13:07

Obećanje ludom radovanje. Wink happy

happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Kad muškarac nadje ljubav svog života! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad muškarac nadje ljubav svog života!   Kad muškarac nadje ljubav svog života! Sat610Ned 17 Jul - 16:22

"Kao znak moje ljubavi.
Dajem ti moje srce."


..a ovo nisi (pro)čitala.. aha?
Daj mi srce svoje.. I šta mi više od toga treba..  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kad muškarac nadje ljubav svog života! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad muškarac nadje ljubav svog života!   Kad muškarac nadje ljubav svog života! Sat610Ned 17 Jul - 22:04

neno ::
"Kao znak moje ljubavi.
Dajem ti moje srce."


..a ovo nisi (pro)čitala.. aha?
Daj mi srce svoje.. I šta mi više od toga treba..  happy

Ebeš srce confused .....uzmi ga  happy  happy

Ne dam dušu.. happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Kad muškarac nadje ljubav svog života! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad muškarac nadje ljubav svog života!   Kad muškarac nadje ljubav svog života! Sat610Pon 18 Jul - 16:14

Pa ti onda, nemaš... srca. happy

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kad muškarac nadje ljubav svog života! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad muškarac nadje ljubav svog života!   Kad muškarac nadje ljubav svog života! Sat610Pon 18 Jul - 18:11

neno ::
Pa ti onda, nemaš... srca. happy

happy happy

Tako kažu.  happy

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Kad muškarac nadje ljubav svog života! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad muškarac nadje ljubav svog života!   Kad muškarac nadje ljubav svog života! Sat610Pet 19 Avg - 0:29

a ona udata  sad










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kad muškarac nadje ljubav svog života! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad muškarac nadje ljubav svog života!   Kad muškarac nadje ljubav svog života! Sat610Pet 26 Avg - 1:21

Misli da je našao. happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Kad muškarac nadje ljubav svog života! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad muškarac nadje ljubav svog života!   Kad muškarac nadje ljubav svog života! Sat610Ned 28 Avg - 22:15

Obećavam da ću se uvek truditi da budeš u mojim očima. Kada jednog dana ostarimo i budemo naborani, ja ću i dalje gledati tvoju istinsku lepotu.


To je TO
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Kad muškarac nadje ljubav svog života! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad muškarac nadje ljubav svog života!   Kad muškarac nadje ljubav svog života! Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Kad muškarac nadje ljubav svog života!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Šta žene najviše cene kod svog muškarca?
» Kako da ljubav traje celog zivota?
» Kad me nadje-tad me snadje
» Dvojnik
» Pronadjite svog blizanca..
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-