Sve o vagini - Page 4 Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme



Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Himna Haoss ForumaHimna Haoss Foruma  FacebookFacebook  


Delite | 
 

 Sve o vagini

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptyPet 26 Maj - 15:18

nije to sapun da se potroši  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptySub 27 Maj - 11:19

EROTIC MAN ::nije to sapun da se potroši  happy happy


Eto ti si sa pravim rijecima objasnio sto sam mislio cijelo vrijeme reci.  cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptyČet 3 Maj - 17:28

lana ::

2. Mijenja boju
Vagine dolaze u svim oblicima, veličinama i bojama, za što je zaslužna genetika, a ne seksualno iskustvo. Ipak, to ne znači da se boja vagine ne mijenja.

- Tijekom seksualnog uzbuđenja ili trudnoće, povećana cirkulacija može rezultirati promjenom boje, obično tamnijom - kaže ginekolog Michael Krychman za Redbook.

Također, do promjene dolazi i u menopauzi. Tada zbog smanjenja razina estrogena vagina obično postaje nešto svjetlija nego prije.


24sata.hr
e  mislim  da  sam  dobila pravi odgovor na moje ono  pitanje o  boji.... happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptyČet 3 Maj - 17:42

a  da  vidimo  vas  sad,imam  dobrog  prijatelja s kojim pričam aman  baš o svemu,pričao mi je da  je bio  sa  par žena   s  kojima nije mogao   igrati igru  zbog njenoga jakoga  mirisa,kao  da  je  nešto  crklo u njoj , on je meni  tako   opisao,žena se  redovito pere i sve  to,ali  taj  jaki miris  ne može  da ga makne,čak joj  je  spomenuo zašto ne ode  kod  doktorice na pregled pa da  spomene za  taj miris  jaki,ali  se uvrijedila  i nikad se više nisu čuli,sad  da  li su to  bakterije ili upala velika,  ne  kužim kako kod mlade žene  može biti   tako  jakoga mirisa,a  kupa se i  pere svakoga  dana,u čemu je tu problem, ja  fala bogu s  tim nemam  problema  happy happy happy  kod mene  ništa  nije  crklo  happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptyČet 3 Maj - 21:18

Dole nema brojcanik...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptyPet 4 Maj - 10:01

e to ja ne bi  znala, ko to može  više znati ima li  ili nema, možda  i  ima  happy happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 361165

Učlanjen : 29.03.2018


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptySub 7 Jul - 13:30

Ponoć-ka ::a  da  vidimo  vas  sad,imam  dobrog  prijatelja s kojim pričam aman  baš o svemu,pričao mi je da  je bio  sa  par žena   s  kojima nije mogao   igrati igru  zbog njenoga jakoga  mirisa,kao  da  je  nešto  crklo u njoj , on je meni  tako   opisao,žena se  redovito pere i sve  to,ali  taj  jaki miris  ne može  da ga makne,čak joj  je  spomenuo zašto ne ode  kod  doktorice na pregled pa da  spomene za  taj miris  jaki,ali  se uvrijedila  i nikad se više nisu čuli,sad  da  li su to  bakterije ili upala velika,  ne  kužim kako kod mlade žene  može biti   tako  jakoga mirisa,a  kupa se i  pere svakoga  dana,u čemu je tu problem, ja  fala bogu s  tim nemam  problema  happy happy happy  kod mene  ništa  nije  crklo  happy happy happy

Ja mislim da je on nešto crknuto pojeo.   wonder

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptyNed 12 Avg - 16:50

Emelie ::
Ponoć-ka ::a  da  vidimo  vas  sad,imam  dobrog  prijatelja s kojim pričam aman  baš o svemu,pričao mi je da  je bio  sa  par žena   s  kojima nije mogao   igrati igru  zbog njenoga jakoga  mirisa,kao  da  je  nešto  crklo u njoj , on je meni  tako   opisao,žena se  redovito pere i sve  to,ali  taj  jaki miris  ne može  da ga makne,čak joj  je  spomenuo zašto ne ode  kod  doktorice na pregled pa da  spomene za  taj miris  jaki,ali  se uvrijedila  i nikad se više nisu čuli,sad  da  li su to  bakterije ili upala velika,  ne  kužim kako kod mlade žene  može biti   tako  jakoga mirisa,a  kupa se i  pere svakoga  dana,u čemu je tu problem, ja  fala bogu s  tim nemam  problema  happy happy happy  kod mene  ništa  nije  crklo  happy happy happy

Ja mislim da je on nešto crknuto pojeo.   wonder

happy happy
happy happy happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptySub 22 Sep - 13:53

Ponoć-ka ::a  da  vidimo  vas  sad,imam  dobrog  prijatelja s kojim pričam aman  baš o svemu,pričao mi je da  je bio  sa  par žena   s  kojima nije mogao   igrati igru  zbog njenoga jakoga  mirisa,kao  da  je  nešto  crklo u njoj , on je meni  tako   opisao,žena se  redovito pere i sve  to,ali  taj  jaki miris  ne može  da ga makne,čak joj  je  spomenuo zašto ne ode  kod  doktorice na pregled pa da  spomene za  taj miris  jaki,ali  se uvrijedila  i nikad se više nisu čuli,sad  da  li su to  bakterije ili upala velika,  ne  kužim kako kod mlade žene  može biti   tako  jakoga mirisa,a  kupa se i  pere svakoga  dana,u čemu je tu problem, ja  fala bogu s  tim nemam  problema  happy happy happy  kod mene  ništa  nije  crklo  happy happy happy


reci ti prijatelju stari recept to. nakapaš par kapi omiljenog parfema na gornju usnu, idealno je ako imaš brk, onda nakapaš na brk na i da vidiš kako sve miriši  happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptySub 22 Sep - 13:54

ovo gornja usna sam mislio na svoju usnu, onu ispod nosa, ne na njenu  Embarassed happy happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptySub 22 Sep - 15:02

Ovo što piše Ponoc-ka,kao da je nešto crklo u njoj, nisu uopšte stvari za salu...Miris crknutog ili truleži može ukazivati na vrlo teške bolesti ...Moguce da su i bakterije.Doticna svakako treba pod hitno kod doktora.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptyNed 23 Sep - 0:35

Enesa ::Ovo što piše Ponoc-ka,kao da je nešto crklo u njoj, nisu uopšte stvari za salu...Miris crknutog ili truleži može ukazivati na vrlo teške bolesti ...Moguce da su i bakterije.Doticna svakako treba pod hitno kod doktora.
 Nemora da znaci, simptomi su vise psiholoskog porijetla koliko citam.
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 EmptyNed 23 Sep - 0:36

Enesa ::Ovo što piše Ponoc-ka,kao da je nešto crklo u njoj, nisu uopšte stvari za salu...Miris crknutog ili truleži može ukazivati na vrlo teške bolesti ...Moguce da su i bakterije.Doticna svakako treba pod hitno kod doktora.

Moguće da je tvorić uletio, pa zato bazdi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Sve o vagini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o vagini   Sve o vagini - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sve o vagini
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum
  • Ljubav,Sex,Romantika
  • Muško ženski kutak
  • Ženski kutak
  • -

    Sada je Uto 7 Maj - 18:02