Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Skočio s novog mosta na Adi!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Skočio s novog mosta na Adi! Empty
PočaljiNaslov: Skočio s novog mosta na Adi!   Skočio s novog mosta na Adi! Sat610Uto 6 Sep - 20:47

Dane za MONDO: Skočio sam sa mosta...

Beograđanin Dane Gegoj je prvi čovek koji je skočio sa novog mosta na Adi. Na svu sreću o njegovom skoku mediji pišu kao zanimljivom poduhvatu a ne tragičnom slučaju, pošto je skok koji je izveo, zasigurno ekstremno opasan.

Skočio s novog mosta na Adi! V216940p3

"Znao sam da je opasno i da je visina oko 25 metara. Ali hteo sam da budem prvi i tako uđem u istoriju. A i što da ne olakšam ljudima izbor za ime mosta…ha ha ha", započeo je Dane (53) intervju za MONDO.

Instruktor skijanja ističe da je ceo poduhvat prošao potpuno bezbolno i bez posledica:

“Ma sve je OK. Skočio sam u patikama, tako da ni tabani nisu boleli. Malo sam imao problema tokom leta, jer je trajao dosta dugo, oko 3-4 sekunde, ali je sve na kraju ispalo dobro. Ceo se život bavim sportom, tako da sam sve vreme u treningu. Nije bilo ni straha, jer kada osetite da nešto treba da pobedite, pobedite i samog sebe”.

Dane kaže da je bio profesionalni fudbaler a da je već godinama instruktor skijanja i snoubordinga na Kopaoniku.

“U svakom slučaju ne bih nikome savetovao da pokuša da ponovi ovo što sam ja uradio, jer može da bude i opasno”, dodao je naš sagovornik koji ističe da se ne plaši eventualne reakcije policije zbog svog postupka:

“Što bih se plašio policije? Pa nisam ništa loše uradio, nije da sam vozio 300 kilometara na sat kroz grad i nekog ugrožavao”.

Pitali smo ga i da li se posebno pripremao za skok, pošto je morao da se obuče isto kao i radnici na mostu i pronađe način da se neometano popne:

“Morao sam da se snalazim jer je gradilište dobro obezbeđeno.Ipak sam na kraju lako ušao. Svaki dan prolazim tuda, rođen sam na Savi, pa sam znao i šta treba da uradim”.

Dane nam je opisao i reakciju radnika koji su ga videli neposredno pred skok.

“Prvo je bilo - vidi ga ovaj, ide bez šlema…Pa je usledilo – staaaaani gde ćeš?! Na kraju, kada sam skočio čuo sam - jao skoči čovek"!

Da li su radnici zvali policiju, Hitnu pomoć?

“Iskreno ne znam da li su zvali, odmah sam seo na konja koji me je čekao u vodi”, kaže Gegoj insistirajući da završimo priču sa citatom:

“Napišite da sam ovo uradio za moju veliku ljubav”.

(MONDO)










Skočio s novog mosta na Adi! Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Skočio s novog mosta na Adi!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Izbo se 30 puta, skočio s petog sprata i preživeo
» Novi izgled Mosta na Adi
» Autobus 94 prvi preko mosta na Adi
» Sa ovog mosta je 50 pasa izvršilo samoubistvo!
» Aktuelna dešavanja u IT svetu
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-