Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Treći Dani stripa u Delta City-ju

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Esti

Ženski
Poruka : 35406

Učlanjen : 28.10.2014

Raspoloženje : U bojama duge

PočaljiNaslov: Treći Dani stripa u Delta City-ju   Uto 24 Nov - 11:11

U ponedeljak i utorak, 23. i 24. novembra, u atrijumu Delta City-ja biće održani treći Dani stripa.
Stari i novi stripovi, brojna raritetna izdanja, kao i besplatna škola stripa za posetioce, izložba akcionih figura, olovnih vojnika i manga igrački – samo su neke od zanimljivosti i deo postavke koja očekuje sve zaljubljenike u „devetu umetnost“, kako drugačije zovu strip.
Više od 20 domaćih i stranih izlagača predstaviće posetiocima oko 2000 različitih stripova, a biće organizovana i razmena kolekcionarskih primeraka. Vladimir Vesović, osnivač škole stripa „Đorđe Lobačev“ i poznati ilustrator i animator, održaće besplatnu radionicu za sve zainteresovane kako bi im predstavio tehnike crtanja stripa i pomogao da svoje ideje dovedu do realizacije.
Tokom dvodnevne manifestacije posetioci će imati priliku da se druže i razmenjuju iskustva sa poznatim strip autorima, kao što su Aleksa Gajić, Dražen Kovačević, Ana Mihajlović i Dragan Paunović, a oni će ovom prilikom i potpisivati svoja izdanja.
Posetioci će imati priliku da besplatno posete manifestaciju, tokom oba dana trajanja, od 10.00 do 22.00.

Ne sudite mi danas,možete sutra,kada me iz sna probude jutra!
Nazad na vrh Ići dole

Treći Dani stripa u Delta City-ju
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» National Geographic u Delta Citiju
» Majci trećeg deteta plata iz budžeta!
» Poslednji Hitlerovi dani
» AKTUALNI DNEVNIK MINIJATURE
» Feminizam
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu