Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Fenomenalni citati za jačanje motivacije!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 25774

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   Pet 20 Nov - 13:32

Nemotivisanost je pošast modernog doba.

Motivacija je stanje ili proces unutar pojedinca koji podstiče, održava i usmerava ponašanje prema određenom cilju. To stanje, odnosno proces je nešto što je pretpostavljeno i ne može se direktno opažati ni meriti. 
Nadam se da će vas neke od rečenica koje slede motivisati na razmišljanje o tome šta vas sve može pokrenuti.

• Ako vam neko kaže “Ne možeš!”, on zapravo misli “Ja ne mogu.” ~ Šon Stefanson
  • Postoji mala razlika među ljudima, ali ta mala razlika čini veliku razliku. Mala razlika je u stavu. Velika razlika je u tome je li pozitivan ili negativan. ~ Klement Stoun
  • Šta god želite da učinite, učinite to odmah. Tako je malo sutra preostalo. ~ Majkl Landon
  • Sreća, kao i nesreća, je stvar proaktivnog izbora. ~ Stiven Kovi
  • Morate doneti odluku da ćete nastaviti dalje. To se neće dogoditi automatski. Morate ustati i reći, "Nije me briga koliko je ovo teško, nije me briga koliko sam razočaran, neću dozvoliti da to otme najbolje iz mene. Nastavljam sa svojim životom". ~ Džoel Ostin
  • Kad se sledeći put budete osećali loše zbog poteškoća u svom životu, setite se da bez pritiska nema ni dijamanata. Pritisak je deo uspeha. ~ Erik Tomas
  • Kada više ne možemo da menjamo situaciju, izazvani smo da menjamo sebe. ~ Viktor Frankl
  • Sreća se često ušunja kroz vrata na koja ste zaboravili da su ostala otvorena. ~ Džon Barimor
  • Najbolji način da se stekne samopouzdanje je da radite ono čega se plašite. ~ Nepoznati autor
  • Budite meki. Ne dopustite da vas svet otvrdne. Ne dopustite da vas bol natera da mrzite. Ne dozvolite da gorčina ukrade slast. Budite ponosni na to što i dalje verujete da je svet divno mesto, čak i kad se ostatak sveta ne slaže s vama. ~ Kurt Vonegut

Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški
Poruka : 14773

Učlanjen : 17.03.2015

PočaljiNaslov: Re: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   Pet 16 Sep - 13:14

Čovek mora sam u sebi da ima motivaciju. Ako čekaš druge da te motivišu možda ne dočekaš nikog i ostaneš ceo život na mestu.  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 25774

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: Re: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   Pet 16 Sep - 18:05

EROTIC MAN ::
Čovek mora sam u sebi da ima motivaciju. Ako čekaš druge da te motivišu možda ne dočekaš nikog i ostaneš ceo život na mestu.  Laughing
Msš.. ako glediiš neku zgodnu macu, dobiješ motivaciju.. a sam.. pa ne znam.. happy

Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški
Poruka : 14773

Učlanjen : 17.03.2015

PočaljiNaslov: Re: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   Ned 18 Sep - 12:13

Vredi i za mace, i za poso, za sve.  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   

Nazad na vrh Ići dole

Fenomenalni citati za jačanje motivacije!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Fenomenalni citati za jačanje motivacije!
» Agresivno ponašanje
» Beg od realnosti
» Alan Ford - Citati
» Citati iz religija sveta
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-