Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Fenomenalni citati za jačanje motivacije!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 33503

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   Pet 20 Nov - 13:32

Nemotivisanost je pošast modernog doba.

Motivacija je stanje ili proces unutar pojedinca koji podstiče, održava i usmerava ponašanje prema određenom cilju. To stanje, odnosno proces je nešto što je pretpostavljeno i ne može se direktno opažati ni meriti. 
Nadam se da će vas neke od rečenica koje slede motivisati na razmišljanje o tome šta vas sve može pokrenuti.

• Ako vam neko kaže “Ne možeš!”, on zapravo misli “Ja ne mogu.” ~ Šon Stefanson
  • Postoji mala razlika među ljudima, ali ta mala razlika čini veliku razliku. Mala razlika je u stavu. Velika razlika je u tome je li pozitivan ili negativan. ~ Klement Stoun
  • Šta god želite da učinite, učinite to odmah. Tako je malo sutra preostalo. ~ Majkl Landon
  • Sreća, kao i nesreća, je stvar proaktivnog izbora. ~ Stiven Kovi
  • Morate doneti odluku da ćete nastaviti dalje. To se neće dogoditi automatski. Morate ustati i reći, "Nije me briga koliko je ovo teško, nije me briga koliko sam razočaran, neću dozvoliti da to otme najbolje iz mene. Nastavljam sa svojim životom". ~ Džoel Ostin
  • Kad se sledeći put budete osećali loše zbog poteškoća u svom životu, setite se da bez pritiska nema ni dijamanata. Pritisak je deo uspeha. ~ Erik Tomas
  • Kada više ne možemo da menjamo situaciju, izazvani smo da menjamo sebe. ~ Viktor Frankl
  • Sreća se često ušunja kroz vrata na koja ste zaboravili da su ostala otvorena. ~ Džon Barimor
  • Najbolji način da se stekne samopouzdanje je da radite ono čega se plašite. ~ Nepoznati autor
  • Budite meki. Ne dopustite da vas svet otvrdne. Ne dopustite da vas bol natera da mrzite. Ne dozvolite da gorčina ukrade slast. Budite ponosni na to što i dalje verujete da je svet divno mesto, čak i kad se ostatak sveta ne slaže s vama. ~ Kurt Vonegut

tamo gdje je ljubav, nikad nije mrak..
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 27201

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću

PočaljiNaslov: Re: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   Pet 16 Sep - 13:14

Čovek mora sam u sebi da ima motivaciju. Ako čekaš druge da te motivišu možda ne dočekaš nikog i ostaneš ceo život na mestu.  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški

PočaljiNaslov: Re: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   Pet 16 Sep - 18:05

@EROTIC MAN ::
Čovek mora sam u sebi da ima motivaciju. Ako čekaš druge da te motivišu možda ne dočekaš nikog i ostaneš ceo život na mestu.  Laughing
Msš.. ako glediiš neku zgodnu macu, dobiješ motivaciju.. a sam.. pa ne znam.. happy

Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 27201

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću

PočaljiNaslov: Re: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   Ned 18 Sep - 12:13

Vredi i za mace, i za poso, za sve.  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški

PočaljiNaslov: Re: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   Sre 5 Dec - 20:37

Čovječe sjeti se da si ravan onome pred kim se ponizuješ,
i ne ponizuj se, hodaj uspravno, ne plači pred tudjim vratima,
jer iza tih vrata za tebe nema nista.
Pljusni i padni,ali se ne ponizuj.

M. Krleža

Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški

PočaljiNaslov: Re: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   Sre 5 Dec - 20:40

"Sretni nikad ne razmišljaju o sreći.
To je posao za nesretne.
Svi primete sreću u nesreći,
a o nesreći u sreći razmišljaju samo blesavi.
I iskusni..."

Dj. Balašević

Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški

PočaljiNaslov: Re: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   Sre 5 Dec - 20:41

Kad nekoga zavolimo zbog njegovih vrlina, to još nije ništa ozbiljno.
Ali ako ga zavolimo zbog njegovih mana, onda je to ljubav!

Xy

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Fenomenalni citati za jačanje motivacije!   

Nazad na vrh Ići dole

Fenomenalni citati za jačanje motivacije!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-