Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 5 Sep - 16:25

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nasmijane žene privlače muškarce, ali ne i ako su previše ponosne i samouvjerene dok će muškarci biti zanimljiviji što izgledaju ozbiljnije i zamišljenije.

Dok su ženama manje privlačni muškarci koji im na prvi pogled izgledaju kao da su srećni i zadovoljni, muškarcima će se prije svidjeti žena s osmjehom na licu, nego ona koja izgleda samouvjereno ili ozbiljno, otkrilo je istraživanje Institituta British Columbia.

Posmatrajući 1000 ispitanika ustanovili su da, generalno gledano, žene privlače “nesrećni” muškarci, dok njih privlače “srećne žene”.

Stručnjaci objašnjavaju kako rezultati studije odražavaju tradicionalne kulturne norme koje se provlače kroz istoriju ljudskog roda, a one diktiraju ženama da budu nasmijane kako bi privukle najboljeg partnera, dok muškarci treba da izgledaju zamišljeno i ozbiljno, jer se tako odražava njihova sposobnost brige o njihovoj porodici.

- Ženski osmjeh je i simbol plodnosti, dok što je muškarac ozbiljniji to nam se čini kako je njegov društveni status značajniji – objašnjava autor studije, Alek Bel.

Istraživanje je posmatralo kakav uticaj na prvi utisak imaju osobine poput ponosa ili samopouzdanja, pa su tako utvrdili da će muškarce manje privlačiti žene koje im izgledaju samouvjereno i ponosno, jer im zbog toga izgledaju manje ženstveno.

Izvor: Lepota & zdravlje










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 2 Jan - 14:27


Meni da..Laughing..za ostale ne znam happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 2 Jan - 17:55

Meni jok , ako ću da ćutim možemo samo svako zasebe, ako ćemo bit ozbiljni to bi morao sam sa sobom [You must be registered and logged in to see this image.]
Privlače me neozbiljni,šarmantni,duhoviti,brbljivi al nadasve sexy, nežni i pažljivi [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 2 Jan - 21:31

Ozbiljni i ćutljivi muškarci mogu biti interesantni jer deluju inteligentno, misteriozno ..tajanstveno a to je ono što je meni privlačno.
Ne volim previše brbljive muškarce jer bi pored mene bilo previše ''alapača'' na jednom mestu.
Ne volim ni previše ozbiljne jer mi takvi deluju ''ljuto'' , pre sam za umerenu varijantu.. duhovit i inteligentan,hrabar i zagonetan. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 2 Jan - 21:42

Nisam ja baš siguran da ozbiljni, šutljivi nesretnici privlače žene. Laughing
Možda koju, s prerazvijenim majčinskim nagonom, pa joj treba neki šutljivi nesretnik koga će maziti i paziti. Shocked (Ko onog zeca. Very Happy )

Žene vole duhovite, šarmantne i pažljive muškarce. Kakav je to muškarac koji i u najtežim trenucima ne može nasmijati i oraspoložiti svoju ženu?
Nikakav. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 2 Jan - 21:46

I ja bih rekla da je najbolja kombinacija - nešto izmedju.
Ozbiljni i ćutljivi su mi nekako misteriozni i sad ja treba da se
bavim psihoanalizom, dok ovi drugi - što bi da se takmiče u
besedništvu sa ženom, gube na muževnosti. Takvima samo
očima dam do znanja - ae pali angry
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 2 Jan - 22:15

Ne mora da znači da su ćutljivi i ozbiljni muškarci bez smisla za humor ili da su nesrećnici koji nisu pažljivi prema ženama..Laughing

To se odnosi samo na njihovo ponašanje koje nije prenaglašeno bezpotrebnom pričom ili preteranim isticanjem sebe kojim se stavlja u centar pažnje.

Moram reći da su po meni, ti koji mnogo pričaju lažljivi i prevarantski tipovi i nikad im nisam verovala baš zbog tog preterivanja u svemu. Što se mnogo puta pokazalo kao tačno..happy













[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bandit

Član
Član

Bandit

Muški
Poruka : 60

Učlanjen : 12.11.2011


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 2 Jan - 22:24

Lično volim da razgovaram ..pričam..nisam ćutljiv upošte ..kažem o sebi ono što mislim a mislim pozitivno...gledam da ne preteram..ali niko ne može da te predstavi bolje..ajde da kažem tačnije nego ti sam..Da li to znači da sam lažljivi prevarant..pazi možda stvarno jesam..
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 2 Jan - 22:33

Citat :
Moram reći da su po meni, ti koji mnogo pričaju lažljivi i prevarantski
tipovi i nikad im nisam verovala baš zbog tog preterivanja u svemu. Što
se mnogo puta pokazalo kao tačno..[You must be registered and logged in to see this image.]

Ne bih se složila u potpunosti sa tobom Senka..nisu ni svi pričljivi muškarci lažovi , ima ih koji su iskreni i takvog temperamenta da ne mogu energiju zadržati u sebi već je moraju ispoljiti na neki način ..a najbolji način za to je razgovor.

Lično više volim da čujem šta ima da mi kaže o svemu i svačemu nego da nagadjam šta je pisac hteo da kaže što je čest slučaj sa ćutljivim muškarcima za koje se pogrešno misli da su mudri , da uvek razmišljaju o nečemu a da im se uradi skener mozga onog momenta kada misliš da su se uveliko udubili u problem..kada bi pogledali snimak skenera a on..prazan ..sasvim prazan a misli odlutale ko zna gde Shocked

Mislim da su ćutljivi muškarci daleko skloniji depresiji jer probleme čuvaju u sebi nego oni koji sve što misle i kažu onog momenta kad na nešto pomisle.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 2 Jan - 22:55


Nisam rekla da su svi pričljivi muškarci lažovi, ali za one koji se preterano trude da se nekome dopadnu nije problem da povlađuju i da se slažu u svemu šta žena misli samo da bi joj se dodvorili i na taj način zadobili njenu naklonost...dok u stvari uopšte ne misle tako i čak šta više kada se kasnije te razlike istaknu dolazi do svađa i rasprava zbog nečega za šta si mislio na početku da misli isto kao ti..Laughing

Ali, po mom mišljenju i svi ti komplimenti koje takvi muškarci upućuju ženama i taj preterani šarm je verovatno vežban godinama, što opet pokazuje da su takvi muškarci namazani svim bojama i da im je to sve veoma uvežbano ponašanje...što naravno znači da je taj tip ženskaroš i da će se isto tako ponašati prema svakoj ženi sa kojom ima kontakt...Po čemu ćeš se onda ti osećati posebno? Zbog čega ćeš misliti da te priče koje priča izgovara samo tebi a ne svim ženama? Na koji način takvoj osobi možeš išta verovati? happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Uto 10 Jan - 23:11

Ne volim te ''ćutljive'' muškarce...Volim one koji su ''lajavi'', bez dlake na jeziku...Obično se kaže...:''Pas koji laje, ne ujeda''...Ima nešto u tome..

Ti neki ozbiljniji i ćutljiviji, ne znam šta mi misle...Iz njih tek kasnije dolazi ono što ih čini....
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Ned 6 Jan - 19:35

Enigma ::
[You must be registered and logged in to see this image.]


Nasmijane žene privlače muškarce, ali ne i ako su previše ponosne i samouvjerene dok će muškarci biti zanimljiviji što izgledaju ozbiljnije i zamišljenije.

Dok su ženama manje privlačni muškarci koji im na prvi pogled izgledaju kao da su srećni i zadovoljni, muškarcima će se prije svidjeti žena s osmjehom na licu, nego ona koja izgleda samouvjereno ili ozbiljno, otkrilo je istraživanje Institituta British Columbia.

Posmatrajući 1000 ispitanika ustanovili su da, generalno gledano, žene privlače “nesrećni” muškarci, dok njih privlače “srećne žene”.

Stručnjaci objašnjavaju kako rezultati studije odražavaju tradicionalne kulturne norme koje se provlače kroz istoriju ljudskog roda, a one diktiraju ženama da budu nasmijane kako bi privukle najboljeg partnera, dok muškarci treba da izgledaju zamišljeno i ozbiljno, jer se tako odražava njihova sposobnost brige o njihovoj porodici.

- Ženski osmjeh je i simbol plodnosti, dok što je muškarac ozbiljniji to nam se čini kako je njegov društveni status značajniji – objašnjava autor studije, Alek Bel.

Istraživanje je posmatralo kakav uticaj na prvi utisak imaju osobine poput ponosa ili samopouzdanja, pa su tako utvrdili da će muškarce manje privlačiti žene koje im izgledaju samouvjereno i ponosno, jer im zbog toga izgledaju manje ženstveno.

Izvor: Lepota & zdravlje



mislim da žene ipak više vole duhovite i pričljive muškarce. na da lupetaju bez veze i gluparije, već da znaju s rečima.  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 7 Jan - 9:49

Sagacity ::
Ne volim te ''ćutljive'' muškarce...Volim one koji su ''lajavi'', bez dlake na jeziku...Obično se kaže...:''Pas koji laje, ne ujeda''...Ima nešto u tome..

Ti neki ozbiljniji i ćutljiviji, ne znam šta mi misle...Iz njih tek kasnije dolazi ono što ih čini....

Pa šta da ti napišem draga moja Sagacity.. poštovali se jesmo ali slagali, baš i nismo..   Laughing
Griješiš u samom startu.. ti "lajavi" muškarci ne ujedaju??  ..da, u pravu si..  oni samo laju i samo su na tome jaki.. kad treba "ujesti" da dokažu to "lajanje" - ništa od toga.. pobjegnu glavom bez obzira, podvijenog repa.  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 7 Jan - 14:05

vidi ti Gricka  resign happy happy happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 355255

Učlanjen : 29.03.2018


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 7 Jan - 14:07

Abu Dabi ::

Žene vole duhovite, šarmantne i pažljive muškarce. Kakav je to muškarac koji i u najtežim trenucima ne može nasmijati i oraspoložiti svoju ženu?
Nikakav.  Laughing

Tako je.    happy   Laughing    happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 7 Jan - 14:39

Slažem se. happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Pon 7 Jan - 18:38

Shadow ::

Nisam rekla da su svi pričljivi muškarci lažovi, ali za one koji se preterano trude da se nekome dopadnu nije problem da povlađuju i da se slažu u svemu šta žena misli samo da bi joj se dodvorili i na taj način zadobili njenu naklonost...dok u stvari uopšte ne misle tako i čak šta više kada se kasnije te razlike istaknu dolazi do svađa i rasprava zbog nečega za šta si mislio na početku da misli isto kao ti..Laughing

Ali, po mom mišljenju i svi ti komplimenti koje takvi muškarci upućuju ženama i taj preterani šarm je verovatno vežban godinama, što opet pokazuje da su takvi muškarci namazani svim bojama i da im je to sve veoma uvežbano ponašanje...što naravno znači da je taj tip ženskaroš i da će se isto tako ponašati prema svakoj ženi sa kojom ima kontakt...Po čemu ćeš se onda ti osećati posebno? Zbog čega ćeš misliti da te priče koje priča izgovara samo tebi a ne svim ženama? Na koji način takvoj osobi možeš išta verovati?  happy
happy  Apsolutno se slažem.. apsolutno tačno.. Sena   happy

Ne brinite, svaki lonac ima svoj poklopac, nadje krpa zakrpu.. tako da se nadju medjusobno i ti povučeniji, malo tiši, nerazmetljiviji..
Džaba duhovitost, šarmantnost i pažljivost ako nema iskrenosti.. srce se ne da prevariti.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48275

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Sre 9 Jan - 14:29

za pričljivog bar imaš šta da ocenjuješ, a ovi ćutljivi mračnjaci, za njih ne znaš ni šta misle ni šta osećaju  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Sre 9 Jan - 14:58

Ne treba mi neki dumo da cuti,kad priča bar znam sta misli happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Sre 9 Jan - 19:30

Ih, bona Enesa..  resign nema ti danas baš mutavih, svi pričaju..  happy  dok se neki ubiše od priče da se nekako dokažu, drugima to apsolutno nije potrebno. Poznajem tako neke koji su jaki na priči.. sve znaju, sve mogu, ni jedna im ne može odoliti.. Laughing  ali kad treba nešto od toga konkretno pokazati i dokazati.. ništa od toga. Ljubav se dokazuje djelima a ne riječima, ali laži su nekad tako slatke, dok im je okus prilično gorak.  happy
Nazad na vrh Ići dole
SherlotaHolms

Elita
Elita

SherlotaHolms

Ženski
Poruka : 2952

Lokacija : Beograd

Učlanjen : 19.12.2016

Raspoloženje : uvek na nivou


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Čet 10 Jan - 8:01

Ozbiljan i ćutljiv da me privuče?? Ni pod tačkom razno  happy happy

Za te ćutljive, što bi rekli, nit smrdi nit miriše.. tutumrak... Što dalje od mene  wonder resign
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Čet 21 Feb - 22:50

Do neke mjere, tacno. happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610Uto 2 Apr - 22:32

Ne volim ćutologe, baš naprotiv, a ne volim ni brbljivce. Neka sredina je najbolja.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?   Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ozbiljni i ćutljivi muškarci su privlačniji ženama?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Evo s kakvim ženama muškarci žele ozbiljnu vezu
» Nezreli muškarci se ne mogu nositi sa zrelim ženama!
» Za ovakvim ženama muškarci plaču..
» Šta muškarci najviše vole na ženama
» Šta bi muškarci rado rekli ženama .....
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-