Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Apartmani Beograd

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
nemanja159

Član
Član

nemanja159

Muški
Poruka : 1

Učlanjen : 09.09.2015


Apartmani Beograd Empty
PočaljiNaslov: Apartmani Beograd   Apartmani Beograd Sat610Sre 9 Sep - 23:30

Pozdrav svima, ja sam Nemanja, bavim se dnevnim najamom apartmana u Beogradu. Ne znam koliko Vas putuje i zadrzava se u Beogradu, ali ukoliko Vas ima mogu Vam ponuditi stvarno kvalitetnu uslugu po veoma pristupacnim cenama. Vise mozete saznati preko sajta apartmani beograd, a za sve posetioce ovog foruma napravicu neku specijalnu ponudu ukoliko su zainteresovani za neki od apartmana.
Svako dobro
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Apartmani Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Apartmani Beograd   Apartmani Beograd Sat610Sub 12 Sep - 16:40

Odlična informacija.  happy

Taman se spremam na put. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
DayaRose

Član
Član

DayaRose

Ženski
Poruka : 6

Učlanjen : 16.08.2018


Apartmani Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Apartmani Beograd   Apartmani Beograd Sat610Pet 24 Avg - 16:06

Ljudi, ako želite da ne budete prevareni onda pogledajte ovu ponudu stan na dan. Drugarica je radila za njih i kaže da se jako malo ljudi žalilo da im nešto ne odgovara. Naravno uvek ima onih koji traže dlaku u jajetu. Ja trenutno radim povremeno pišem za drugu firmu koja je tu negde njihovog kalibra, ali još uvek teško kontrolišu vlasnike stanova pa ima malo higijenskih problema jer vlasnike mrzi da to konstantno održavaju i čiste. Sa ovima ne bi trebalo da imate tih problema koliko sam ja cula iz pouzdanih izvora.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Apartmani Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Apartmani Beograd   Apartmani Beograd Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Apartmani Beograd
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Srednjovjekovni Beograd
» Antički Beograd
» Beograd noću
» Beograd na vodi
» Novi Beograd
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Muzika, Film, Net :: Zanimljivi sajtovi-