Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Ned 23 Dec - 16:28

Upravo shadow, slazem se u potpunosti happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pon 24 Dec - 8:18

Shadow ::

Zašto je to nekome bezveze ako ne zna odmah da li bi tu moglo da bude nešto više ili ne? To je slično kao i u reali [You must be registered and logged in to see this image.] ..kako neko može da zna gde neka veza ide i kako će se završiti ako ne prođe barem neko vreme i upletu se emocije ako ih bude bilo ili to bude samo jedno lepo i prijatno prijateljstvo

Uopšte nije bezveze da se ljudi realno odmah nađu i vide. Time skraćuju neko traćanje vremena i pravljenja ''kontstrukcija'' u glavi. Može se desiti da ti se neka osoba i ne dopada, u smislu da nema emocija, ali jednostavno volite da popričate. Imate neke zajedničke teme. Ne spadam u osobe koje beže od bilo kakvog viđenja...Meni je to super ako ćemo iskreno.Mislim da sam to negde i rekla.

Ali i dalje ostajem pri svome...Laughing Ako već treba da mi se desi ljubav, neka mi se desi u reali sa osobom sa imenom i prezimenom i likom...Batali on-line...LaughingLaughing

Ne kažem da nije moguće on-line zaljubljivanje...ali to onda mora da je neka teška sudbina, bar kad bih bila ja u pitanju...


Poslednji izmenio Sagacity dana Pon 24 Dec - 8:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pon 24 Dec - 8:29

Do razocarenja dolazi kada osobe koje se online upoznaju imaju nerealna ocekivanja Laughing


Pocnu sa mazenjem a zavrse sa pricom o vencanju happy resign

i onda nastaju frustracije wonder jer jedno od njih dvoje je doslo sa ciljem da uziva happy a ovaj drugi da se zeni happy happy

i pukne takva online veza cool happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pon 24 Dec - 8:33

Ma jašta...ima svega...[You must be registered and logged in to see this image.]

To odmah na početku treba reći...''Izvini, ja nisam za ženidbu, al' za sve ostalo sam raspoloživ''...Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pon 24 Dec - 8:43

hahaha tacno Cveticu Embarassed Laughing

Zbog toga sam na nekim sajtovima za upoznavanje cool happy napisao u statusu "Zelim samo sex i zabavu , udavace STOP!" happy


happy


Nazad na vrh Ići dole
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 39985

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pon 24 Dec - 9:14

Upoznavanje preko interneta postao je uobičajen način na koji ljudi
sklapaju nova poznanstva, nove ljubavi ili čak brak.


Online upoznavanje postalo jako poznato. S osobama koje vam se
svide možete kontaktirati putem emaila , chata,
video ili audio veze. Sve što vam je potrebno za ovakvu vezu je
kompjuter s internetskom vezom.


Iako bi vašeg partnera/partnericu mogli upoznati u kafiću ili negdje vani, možda je upravo klik miša kod vas presudan.

Mnogima smeta što se onlajn sastoji samo od riječi, a bez
dela. Preko mreže lakše je prikriti istinu o sebi i lagati, ali kada se
ljudi jednom sretnu uživo, sve maske padaju.
Kada se otkriju laži
izrečene preko Interneta, jednako je neugodno kao i kada lažemo uživo.

Mnogi smatraju da ljudi preko Interneta traže samo seks, ali kao i u
svakom kafiću i klubu, i na Internetu postoje različiti ljudi sa
različitim interesima i željama.
Preko Interneta možete pronaći
prijateljstvo koje se tek kasnije može razviti u nešto više, a možda i
ne.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pon 24 Dec - 19:05

Shadow ::

Meni je glupo, kada se neko prijateljstvo, ćaskanje, druženje, mora uslovljavati [You must be registered and logged in to see this image.] ..Zbog čega? [You must be registered and logged in to see this image.] ..Zar nije lepo tebi da znaš kako sam, zar nije meni drago kad se javiš i pitaš kako sam [You must be registered and logged in to see this image.]...Zašto je to nekome bezveze ako ne zna odmah da li bi tu moglo da bude nešto više ili ne? To je slično kao i u reali [You must be registered and logged in to see this image.] ..kako neko može da zna gde neka veza ide i kako će se završiti ako ne prođe barem neko vreme i upletu se emocije ako ih bude bilo ili to bude samo jedno lepo i prijatno prijateljstvo ... [You must be registered and logged in to see this image.] I da bude i da ne bude, to nije razlog da se kontakti prekinu ili da se ljudi počnu izbegavati i bežati jedno od drugog...To je baš..bezveze [You must be registered and logged in to see this image.]



Slažem se. Very Happy

Ali ima i slučajeva kada te nakon par izmijenjenih rečenica pogodi [You must be registered and logged in to see this image.].

I shvatiš da je to ta. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne mislim prijateljica. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pon 24 Dec - 19:20

verovatno sam napisao već ... razočarenja ne može biti, ako nema prevelikih očekivanja, prosto ok mi je da ukoliko si u prilici i u reali upoznaš nekoga ko ti je "interesantan" pa i ako se tu ne desi hemija iliti ne znam šta nije smak sveta, i nije razlog za prekid kontakta ili bežanje ...
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pon 24 Dec - 19:21

Naravno da ima Very Happy..Nisu svi ljudi isti happy ..Neki se zaljubljuju samo u fizički izgled, a neki u nečiju dušu , nekima je važnije da upoznaju drugu osobu a nekima samo sex...Sve je to individualno i ne može se reći da je sve laž i da mora biti laž ...Još uvek na svetu postoje iskrene osobe koje su i na internetu iste, bez obzira na sve..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pon 24 Dec - 19:33

Važno je krenuti od sebe.

Meni je isto da li vas gledam u oči ili u monitor. Što se iskrenosti tiče.

Ok, uz monitor sam malo slobodniji. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ali samo malo. [You must be registered and logged in to see this image.]

Isto tako, kada s nekim pričam na netu, u startu mu sve vjerujem. Ako mi se nekim proturječnostima ne ucrvi sumnja, vjerujem toj osobi i dalje.

I sretnemo se u reali. Cool

Izgled mi nije uopće bitan. Jebo izgled. Ako sam zaljubljen, zaljubljen sam u dušu. Ako imam prijateljstvo, prijateljujem s dušom. A ne sa sisama i guzicama.

Ili ljevacima, tj dešnjacima. [You must be registered and logged in to see this image.]

Znači, izgled me ne može razočarati. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ali me može razgovor. Može me pogled.

Jer u riječima i očima osjetim da li je to ona osoba koju sam upoznao. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ili je ono bila samo gluma s ciljem da me obmane. Rolling Eyes










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pon 24 Dec - 19:34

Ako situaciju kontroliraš nema razočarenja i nemože ga bit , al se mora postavit jasna granica dokle se može ići , neko ume razgraničit real od neta a neko se pogubi u svemu tome [You must be registered and logged in to see this image.]

volim svu raju koju poznam preko neta , možemo bit frendovi , razgovor usmeravamo u pravcu koji svima paše , nismo debili da se lažemo , nit retardi da obećavamo nemoguće , a od takvih likova koje namirišem odmah nemam strah ni fobiju al prekinem kontakt i sve ok [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Sre 26 Dec - 9:01

Slažem se Eni sa tobom.

Lično, ne volim neko obavezno komuniciranje putem neta. U smislu, da se nekom moram javljati svaki dan itd. Javi se kada misliš da treba, javim se kada želim i mogu. I volim da usmerim i postavim granice, kada vidim da bi otišlo nekim pravcem koji ne želim. I upravo na osnovu toga procenjujem, da li održavati kontakt sa nekom osobom ili ne. Prosto, ne volim ništa ''usiljeno''...

Nemam nikakvih online razočarenja. Niti imam bilo kakvih očekivanja od bilo koga. Što se tiče samog online upoznavnja sa ciljem prelaska u nešto više....Zaista sam tu i dalje skeptična. Ne mogu da se zaljubljujem u osobu kuckajući. Niti imam vreme za to, niti mi to može zameniti onaj deo gledanja oči u oči...

Mada, nikada ne reci nikad. Obično, ono od čega bežimo to nas strefi.
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Čet 27 Dec - 19:15

Nema od toga srece.Htela sam da upoznam nekoga ko mi se mnodo dopada, ali sam shvatila,da nema nista od toga.Nazalost.
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Čet 19 Mar - 11:42

Treba dati šansu i takvim vezama ali i biti spreman na razočarenje ako ga bude.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Sub 28 Mar - 15:44

Postoji velika mogućnost razočarenja i u realnosti,zašto bi se isključila takva mogućnost online.Svi smo mi živi,nismo mašine,i sve što nosimo u sebi,imamo i ovde i tamo.Jedino možda nik daje nekome sigurnost da se "brže" otvori..manje stidljiva osoba iza nika..A kao i sve ostalo u reali,prati nas i dogadja se i na netu..Izuzetak su bolesne osobe u oba sveta..O njima ovde ne pričamo..
Nazad na vrh Ići dole
ordinary

Član
Član

ordinary

Ženski
Poruka : 360

Godina : 55

Lokacija : Somewhere over the rainbow

Učlanjen : 12.10.2016

Raspoloženje : :)


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pet 14 Okt - 19:26

Moj suprug i ja smo se upoznali na netu i mogu reći da odlično funkcionišemo
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pet 14 Okt - 22:10

Sve to zavisi od iskrenosti. I naravno, od ne-preteranog očekivanja
Nazad na vrh Ići dole
ordinary

Član
Član

ordinary

Ženski
Poruka : 360

Godina : 55

Lokacija : Somewhere over the rainbow

Učlanjen : 12.10.2016

Raspoloženje : :)


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pet 14 Okt - 22:15

Ne vidim ja tu neku veliku razliku u odnosu na real. Muljaju ljudi i u realu, samo na drugačiji način. Na netu lažu jedno, u realu drugo. Isto važi i za očekivanja.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610Pet 14 Okt - 22:18

Ne znam za druge. Ja sam svuda isti. Forumi su moja druga reala  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» 100 najboljih sajtova za Upoznavanje <3
» Dopisivanje.com - Chat za upoznavanje
» Uskoro onlajn gimnazije u Srbiji?
» Besplatna onlajn pripremna nastava
» Devojčice uhapšene zbog onlajn maltretiranja
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-