Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Majčin dan: najljepši citati o majkama

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:09

"Majčino srce je duboki ponor na čijem ćeš dnu uvek naći oprost", Honore de Balzac.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:15

"Majčinska ljubav rađa se sa detetom, a umire sa majkom" Delia Fialjo, pisac telenovela.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:15

Nijedna majka ne bi svojevoljno žrtvovala svoje sinove za teritorije, ekonomsku prednost ili ideoogiju.

Ronald Reagan
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:16

Sve što sam sada, ili što se nadam da ću biti, dugujem svome anđelu - majci.

Abraham Lincoln
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:16

Moja majka je najljepša žena koju sam ikada vidio. Sve što sam sada dugujem mojoj majci. Sav svoj uspjeh u životu pripisujem moralnoj, intelektualnoj i fizičkoj edukaciji koju sam primio od nje.

George Washington
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:18

Moja majka mi je uvijek govorila da moram biti netoleranta prema neznanju, ali tolerantna prema nepismenosti. Postoje ljudi koji nisu u stanju da idu u školu, ali su obrazovaniji i inteligentniji od profesora na univerzitetima.

Maya Angelou
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:18

Dobra žena je ona žena koja služi svoga muža ujutro poput majke, voli ga tokom dana poput sestre, a zadovoljava ga noću poput prostitutke.

Chanakya
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:19

Najvažnija stvar koju otac može učiniti prema svojoj djeci jeste da voli njihovu majku.

Theodore Hesburgh
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:19

Moja majka je imala puno nevolja sa mnom, ali mislim da je uživala u tome.

Mark Twain
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:19

Potreba je majka iskorištavanja šansi.

Mark Twain
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:19

Ja mislim da tokom rođenja, kada bi majka mogla zatražiti od dobre vile najbolji poklon za svoje dijete, da bi taj poklon trebao biti znatiželja.

Eleanor Roosevelt
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:20

Najveći nerpijatelj mira je abortus, jer ukoliko je majka u stanju da ubije svoje dijete, šta je onda meni preostalo nego da ubijem tebe ili da ti ubiješ mene? Onda nema nikakve prepreke.

Majka Tereza
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:20

Ako bi zemlja trebala postati slobodna od korupcije sa nacijom koja ima predivne umove, imam snažan osjećaj da postoje tri ključna člana društva koji bi trebali napraviti tu razliku. Oni su otac, majka i učitelj.

Abdul Kelam
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:20

Majka treba dvadeset godina da od svoga dječaka napravi čovjeka, dok druga žena treba samo dvadeset minuta da od njega napravi budalu.

Robert Frost
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:20

Moja majka mi je bila najbolji učitelj, učitelj pun saosjećanjam ljubavi i neustrašivosti. Ukoliko je ljubav slatka poput cvijeta, onda je moja majka taj slatki cvijet ljubavi.

Stewie Wonder
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:20

Prirodno stanje materinstva je nesebičnost. Kada postanete majka, više niste centar svog vlastitog univerzuma. Tu poziciju prepuštate svome djetetu.

Jessica Lange
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:21

Dugo vremena sam se bojala da ću jednoga dana otkriti da sam poput svoje majke.

Marilyn Monroe
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:21

Entuzijazam je majka truda i bez njega nijedna velika stvar nije ostvarena.

Ralph Waldo Emerson
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:21

Kada postanete majka, nikada više niste usamljeni u svom razmišljanju. Uvijek morate razmisliti dva puta - jednom za sebe i jednom za svoje dijete.

Sophia Loren
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:21

Strah je majka moralnosti.

Friedrich Nietzsche
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:21

Moja majka mi je govorila: "Ako budeš vojnik, bićeš general. Ako budeš svećenik, postaćeš papa." U stvari, postao sam slikar, pa sam postao Picasso.

Pablo Picasso
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:22

Kada te majka upita da li želiš savjet, svejedno je da li ćeš odgovoriti sa da ili ne - dobićeš ga u svakom slučaju.

Erma Bombeck
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:22

Otac je uvijek republikanac prema svome sinu, dok je majka uvijek demokrata.

Robert Frost
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:22

Majčine ruke su napravljene od osjetljivosti i dijete u njima lijepo spava.

Victor Hugo
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610Ned 27 Nov - 21:22

Tek kada postanete majka vaše rasuđivanje polako preraste u suosjećanje i razumijevanje.

Erma Bomback
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Majčin dan: najljepši citati o majkama   Majčin dan: najljepši citati o majkama - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Majčin dan: najljepši citati o majkama
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Najbolji, najljepsi spot.
» Najljepši filmski kadrovi
» Najljepši golovi u 2012.
» Muzički citati
» Romantični citati
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Umetnost i Kultura :: Književnost-