Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ovo je jednostavno - istina.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Čet 30 Apr - 9:35

OVO NIJE NIKAKAV ŠOVINISTIČKO PROPAGANDISTIČKI STAV - OVO JE JEDNOSTAVNO ISTINA


MI MUŠKARCI SMO JEDNOSTAVNI

Napokon sve stoji crno na bijelo; dani, kojima su žene govorile da nas ne razumiju, su odbrojani. Ovime dobivate jedno moćno oružje koje ćete dati vašim ženama u ruke i koje će pomoći da vas vaše žene konačno počinju razumijevati!
MANIFEST MUŠKARACA (jednom zauvijek!)



Gospođama, gospodičnama, damama, suprugama, djevojkama, zaručnicama i svima drugim ženama:



1. Ako misliš da si predebela, tada vjerojatno i jesi! Ne pitaj me ništa o tome, ne želim odgovoriti na to pitanje.

2. Kada želiš nešto, dovoljno je da to i zatražiš. Da pojasnimo jednu stvar: Mi smo JEDNOSTAVNI! Mi ne razumijemo nikakva suptilna i indirektna pitanja! Ona jednostavno ne funkcioniraju kod nas! Čak ni ona suptilna i indirektna pitanja, koja bi svakoj ženi trebala biti jasna!

3. Kada postaviš neko pitanje, na koje u biti i ne očekuješ odgovor, nemoj se čuditi kada dođe odgovor koji nisi htjela čuti!

4. Mi smo JEDNOSTAVNI! Kada te zamolim da mi dodaš kruh, mislim upravo to - da mi dodaš kruh! Time ti ne predbacujem što kruh nije na stolu. Kod nas nema nekih skrivenih poruka niti predbacivanja. Mi smo stvarno JEDNOSTAVNI!

5. Mi smo JEDNOSTAVNI! Nema nikakvog smisla da me pitaš na što upravo mislim! 96,5 posto vremena muškarci misle na seks! Ne, mi nismo opsjednuti, to je jednostavno jedna stvar, koja nam pričinja najveću radost!

6. Mi smo JEDNOSTAVNI! Ponekad ne mislim samo na tebe. To nije ništa strašno. Molim te da se navikneš na to. Zato te molim da me ne pitaš na što mislim, ako nisi spremna razgovarati o politici, ekonomiji, filozofiji, nogometu, alkoholu, sisama, guzicama ili autima.

7. Petak/subota/nedjelja = puno žderati = prijatelji = nogomet na televiziji = pivo = loši maniri. To ti je kao puni mjesec ili plima i oseka - jednostavno neizbježno!

8. Kupovina mi ne pričinja nikakvo zadovoljstvo i nikad, baš nikad neće!

9. Kad idemo negdje van, što god da imaš na sebi super ti stoji. Kunem se!

10. Imaš dovoljno odjeće i obuće. Plač je ucjena! Da sam sebe dovedem do financijske propasti nije nikakav dokaz moje ljubavi prema tebi!

11. Većina muškaraca ima 3 para cipela. Ponavljam: mi smo JEDNOSTAVNI! Ne znam odakle ti ideja da ja mogu znati koji ti od tvojih 30 pari cipela najbolje stoji.

12. Jednostavno odgovori poput da ili ne su potpuno dovoljni kod svakog pitanja!

13. Kada imaš problem, zamoli me samo da ti pomognem riješiti ga. Ne očekuj isto sažaljenje koje inače dobivaš od svojih prijateljica.

14. Glavobolja koja traje 8 tjedana nije glavobolja! Idi doktoru!

15. Kada kažem nešto što se može dvojako tumačiti i jedno od tumačenja te uznemiruje, budi sigurna da mislim ono drugo!

16. Svi muškarci vide samo 16 boja! Trula višnja je voće, a ne boja!

17. Mi volimo pivo kao što vi volite ručne torbice. Vi nas ne razumijete; ne razumijemo ni mi vas!

18. Kada te pitam što ti je, a ti kažeš da nije ništa, vjerovat ću ti i ponašati se kao da ništa nije bilo!

19. Nemoj me pitati da li mi se sviđaš! Kada ne bi bilo tako, ja ne bih više bio tu gdje jesam!

20. I na kraju osnovno pravilo: U slučaju najmanje nedoumice, dileme ili sumnje, o čemu god se radilo, uzmi uvijek ono najjeftinije ili najjednostavnije!!!
MI SMO STVARNO JEDNOSTAVNI!!!


Ovaj manifest pošaljite na što je god moguće više žena, da napokon i jednom zauvijek uspiju razumjeti muškarce! Pošaljite i na što je god moguće više muškaraca, da znaju da nisu sami u svojoj borbi!




[You must be registered and logged in to see this image.]




odgovor na manifest muškaraca)

OVO NIJE NIKAKAV FEMINISTIČKI PROPAGANDISTIČKI STAV - OVO JE JEDNOSTAVNO ISTINA
Napokon sve stoji crno na bijelo; dani, kojima su muškarci govorili da nas ne razumiju, su odbrojani. Ovime dobivate jedno moćno oružje koje ćete dati vašim muškarcima u ruke i koje će pomoći da vas vaši muškarci konačno počinju razumijevati!

MANIFEST ŽENA (jednom zauvijek!)

Gospodi, supruzima, dečkima, zaručnicima i svim drugim muškarcima:


1. Ako misliš da ne možeš zadovoljiti ženine potrebe, tada vjerojatno niti ne možeš!

2. Bilo kakva suptilna i indirektna pitanja su isključivo ona retorička. Niti jedna pametna žena ne očekuje da će dobiti odgovor. Zapamtite, to je jednostavno razmišljanje na glas. Niste pozvani da komentirate! Uostalom, ako vas se nešto direktno pita redovito ostanete zabezeknuti.

 3. Kada te zamolim da mi dodaš kruh, molim te učini bar to bez pogovora Ne predbacujem što ništa ne pomažeš u kući, što je žarulja na lusteru crkla prije 2 tjedna i što sudoper curi, jer sam znala da si niš-koristi od prvog dana kad sam te vidjela!

 4. Nema nikakvog smisla da me pitaš na što upravo mislim. Sigurno se pitam kako sam završila tu s tobom i očajnički pokušavam naći barem jedan razlog zašto te još uvijek volim.

 5. Mi smo komplicirane! Ponekad ne mislim samo na tebe i da imam za oprati 3 vešmašine tvojih prljavih gaća i skuhati ti večeru. Tako da ako ti to smeta napravi si sam. Imam i ja pravo na život!

 6. Petak/subota/nedjelja = večera vani = izlazak = prijateljice = alkohol plus nešto što vi muški nikada nećete saznati!

 7. Kupovina u društvu muškarca nam ne predstavlja nikakvo zadovoljstvo, niti baš nikad neće. Vodimo vas isključivo kao rezervni izvor keša!

 8. Kad idemo negdje van, što god da imaš na sebi, a da to nisam kupila ja, izgleda katastrofalno! Kad će doći taj dan da se ne moram s tobom sramotit u javnosti!?

 9. Imam dovoljno odjeće i obuće! Ako ih dragi ti nisi kupio, poludit ćeš od zavisti, jer to znači da ti je žena pametnija i sposobnija od tebe! Svi znamo da ti je to nemoguće za podnijeti!

 10. Većina žena ima pristojan broj pari cipela u ormaru, isto kao što muškarci imaju pristojnu količinu piva u frižideru. Ne, nisam ti kupila još pive isto k'o što mi ti nisi kupio još cipela. Zato prestani to više pitat!

 11. Bilo kakvi odgovori na pitanja nisu potrebni, jer ćemo, bez obzira na vaše mišljenje napravit po svojem!

 12. Kada imaš problem, možeš očekivati zagrljaj i sažaljenje, ali si ga rješavaj sam! Ne zanimaju me detalji i uopće ne želim imati nikakvog posla s tim!

 13. Imaš pravo! Glavobolja koja traje 8 tjedana, nije glavobolja! To je pouzdan znak da te više jednostavno ne želim!

 14. Kada ti kažem nešto što se može dvojako tumačiti i jedno od tumačenja te uznemiruje, budi siguran da mislim upravo na to!

 15. Mi volimo ručne torbice, kao što vi volite pivo. Vi nas ne razumijete, dok mi vas razumijemo u potpunosti, jer ste vi JEDNOSTAVNI!

 16. Kada te pitam što ti je, ima da se praviš da ti nešto zaista je ili inače nema hopa-cupa večeras!

 17. Nemoj me pitati da li mi se sviđaš, jer ti se odgovor možda neće svidjeti. A i objašnjenje bi moglo biti predugačko!

 18. Nemojte si misliti da si toliko bitni i nezamjenjivi. Ima vas na tisuće. Svih veličina i oblika.

 19. Kada vam žena kaže da ona i još dvije prijateljice idu nekuda na vikend, to nikako ne znači da idu zajedno i na isto mjesto!

 20. I na kraju. U slučaju dileme ili najmanje nedoumice ili sumnje, o čemu se god radilo, uzmi uvijek ono što ti se najmanje sviđa. Oboje znamo da je to prava stvar!
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Uto 5 Maj - 0:32

Zašto ne treba da se vratite onom ko vas je povredio.



Emotivna povređenost se dešava i najsnažnijima među nama, jer svi imamo osećanja i sećanja koja nismo spremni da pustimo.

Postoje određeni ljudi koji vas privlače, a koji su jednostavno toksični, bez obzira da li se radi o ozbiljnoj vezi ili pukom zabavljanju. Kada je reč o njima, postoji nezasita neodoljivost na način da su vam tako blizu, ali ipak van domašaja.

To je kao da se stalno hvatate za niti nade koje su pred vama, ali ipak na kraju vaši prsti prolaze kroz njih, bez da se uhvate. Padate pravo na glavu i to nije prvi put da ste tako nešto uradili, a ni poslednji. Volite kada se ime te osobe pojavi na displeju vašeg telefona. Sve biste dali da vidite njen osmeh. Obožavate način na koji vas ta osoba gleda kada ste sami. Ipak, gledajući u njene oči shvatate da ne dobijate odraz koji biste želeli da vidite. Tu postoji nepovezanost, osećaj udaljenosti koji vam govori da ta osoba nije uz vas niti će ikada da bude, bez obzira koliko vi to žarko želite.

Ta osoba može da vam kaže da ste prekrasni i vi želite da u to verujete, jer vas te reči dodiruju na način koji može da se definiše dvojako: i kao zadovoljstvo i kao bol. Deo vas traži taj bol koji vam dotična osoba zadaje. To je uvrnuti ciklus u kojem idete napred i nazad od te osobe, a ne možete da se sprečite da joj se ne vratite zbog svih mogućnosti za koje ste ubeđeni da vas čekaju.


"Možda će ovoga puta da bude drugačije", govorite sebi sa namernom naivnošću. Znate da to neće da bude tako, ali ipak zatvarate oči pred činjenicama. Problem kod osobe koja uvek bude povređena je što se donošenje odluka ne zasniva na racionalnom razmišljanju. Vi savršeno dobro znate šta se dešava, kakve će da budu posledice i zašto to nije dobro po vas.

Svesni ste da postoji razlika između nekoga ko vas tretira kao prioritet i nekoga ko vas tretira kao opciju. Obično, racionalnost na kraju ipak pobedi, ali često je potrebno određeno vreme da se to desi. Vaše emocije vam bacaju golu istinu u lice, jer se previše lako predajete želji da ponovo budete u zagrljaju osobe koja vas je toliko puta povredila. To se može da se posmatra kao slabost i emocionalna nezrelost, što donekle i jeste tako.

Često su nam govorili da se ne zadovoljavamo ničim manje od onoga što zaslužujemo. Pa, zašto onda to radimo? Da li nas prepuštanje iskušenju i odustajanje od lične snage u korist nekoga ko nas dovoljno ne ceni čini slabima i nedovoljno emocionalno zrelima? Možda nas to samo čini više "ljudskima", ranjivijima, tvrdoglavijima, sve odjednom.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Emotivna povređenost jedno je od najintimnijih iskustava koje možete da doživite s nekim, odnosno od strane nekoga. Ona se dešava i najsnažnijima među nama, jer svi imamo osećanja i sećanja koja nismo spremni da pustimo. Međutim, iako možda ne možete da kontrolišete kako se osećate, svakako možete da kontrolišete način na koji vas neko tretira.

Koliko god mi želeli da se neko promeni zbog nas, ta osoba se nikada, realno, neće promeniti. Važno je da to prepoznate i shvatite. Postoji tako mnogo stvari koje možete da tolerišete, a rešenje leži u prepoznavanju ličnih granica i onoga što želite samima sebi. Naravno da nije lako kada spoznate da klizite u stare, poznate obrasce. Ali, na kraju, vaša sreća je u vašim rukama.

Neki ljudi, bez obzira koliko vas privlače, nisu vredni vaše žrtve. Neka vam to uvek bude na umu.




Stil
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: TVRDI da su Srpkinje NAJLEPŠE   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Pon 24 Avg - 11:43

Po ugledu na grupu "Humans of New York" (Ljudi Njujorka) koja broji skoro 15 miliona članova, na Fejsbuku je napravljena i stranica "Humans of Belgrade".
22. avgusta je u najpoznatijoj ulici u Beogradu uslikan muškarac koji neodoljivo podseća na holivudskog glumca Bred Pita.
- Iz Australije sam, ali živim u Singapuru. Ljudi mi često govore da ličim na Bred Pita iz mlađih dana. Putovao sam duž cele Evrope, i mogu sa sigurnošću da tvrdim da su žene ovde najlepše. Zato sam se i oženio Srpkinjom - rekao je australijski Bred.


Pa, ništa novo nije rekao.. samo je potvrdio, ono što je istinito. happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Kako sam otkačila negativne ljude!   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Pon 15 Feb - 23:22

Danas sam napunila četrdeset godina. Život mi i nije ispao onako kako sam se nadala. Neke stvari, poput roditeljstva su bile i bolje nego sam zamišljala da će biti, dok me je sa druge strane zdravlje izdalo.
Evo šta sam naučila na dugom putu koji je trajao punih četrdeset godina:
40. Jedina osoba koju treba da slušaš si ti. Prestani da glumiš i budi to što jesi!
39. Ljudi te neće voleti. To je OK. Ima dosta ljudi koji te obožavaju - fokusiraj se na njih!
38. Kada ostarite ne znači da ćete odmah postati mudrija žena. Neki ljudi godinama prave iste greške. Budi pametna, uči na svojim greškama na vreme i ne ponavljaj ih.
37. Ti najbolje zanš sve o sebi, zato ne traži savet od drugih. Svoje probleme rešavaj sama!
36. Slušaj šta ti srce kaže, a mozak će polako da dođe do ostvarenja te želje korak po korak.

35. Ne znaš uvek ono što ne znaš. Nekad tek uz put možeš da dođeš do pogubljenih delova svog znanja. Zato guraj samo napred i naučićeš sve što ti treba.

34. Greške su neminovne. To je život. Ne postoji osoba na planeti koja ne greši.
33. Nikad ne slušaj kad ti kažu da to nije moguće. Sve je moguće ako ti odlučiš da uspeš.
32. Niko ne zna šta ga čeka u budućnosti.
31. Ako ti neko kaže da može da predvidi buduća dešavanja (na polju ljubavi, života, novca), znaj da se pres***a.
30. Veruj u svoje snove, čak i kad svi misle da si luda.
29. Prestani da se stresiraš. Potrebno ti je tvoje zdravlje, a stres ga uništava.

28. Spavaj najmanje 7 sati tokom noći kako bi mogla normalno da funkcionišeš.

27. Vodi računa o svom telu. To je hram tvoje duše!
26. Kaži ono što misliš. Uvek održi obećanje, bez obzira koliko će te to koštati.
25. Samopouzdanje se stiče samo ako se bacite u život.
24. Iskušenja su trenutna, a posledice traju celi život. A celi život je dug period!
23. Planovi se često izjalove. Zato uvek imaj plan "B" kako bi mogla da se krećeš napred.
22. Uvek sledi svoj plan, međutim vodi računa da ga koriguješ kako vreme prolaz. Ništa ne gledaj slepo, proširi vidike.
21. Radi pametno, a ne vredno.
20. Istina je uvek najbolja, bez obzira koliko nekad ružna bila. Bolje znati nego nagađati i nekom slepo verovati.
19. Voli sebe. Samo ako cenite sebe, i drugi će vas ceniti.

18. Budi ljubazna - UVEK!

17. Neće svaka ljubavna veza trajati celi život i to je sasvim OK.
16. Tvoj posao nije da drugima držiš lekciju. Dovoljno je da daješ dobar primer svojim životom.
15. Ako si roditelj uvek vodi računa, jer deca rade ono što vide od tebe.
14. Promena zahteva posvećenost, disciplinu i ponavljanje.
13. Fokusirajte se na sadašnjost.
12. Šta god radiš sada, u mislima neka ti bude tvoja budućnost.
11. Pusti prošlost neka ide u zaborav.
10. Ne možeš da promeniš čoveka. Ili ga prihvati, ili nastavi bez njega.
9. Uvek saslušaj tuđe mišljenje. Kad prestaneš da slušaš, prestaćeš da učiš.
8. Preispituj sve. To je jedini način da uradiš stvari kako treba.
7. Tvoja uverenja definišu tvoju ličnost, zato ih pažljivo odaberi.


6. Biće mnogo uzbrdica na tvojm životnom putu. Ne bori se, nauči kako da ih pravilno savladaš.

5. Tvoj um je moćan. Investiraj u njega, uči svaki dan!
4. Niko zaista ne zna šta se dešava kada umremo.
3. Ponašaj se prema drugima na isti način na koji hoćeš da se oni ponašaju prema tebi.
2. Biti srećan je stvar odluke.
1. Sve dok ne odustaješ od života, život neće odustati od tebe.


Stil
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Kad te muškarac zaista voli..    Ovo je jednostavno - istina. Sat610Uto 10 Jan - 16:04

On te podržava, uvek i bezrezervno.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[*]Prihvata te onakvom kakva jesi.
[*]Ti si mu glavni prioritet većinu vremena.
[*]Izražava svoja osećanja i veruje ti.
[*]Izvinjava se kada je to potrebno.
[*]Smeje se s tobom, a ne tebi.
[*]Gleda na tvoje probleme kao da su njegovi.
[*]Shvata da ti je potrebno vreme za sebe.
[*]Nikada te ne omalovažava.


[*] minimagazin.info
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Studenti su pitali profesora, zašto se još nije oženio..?   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Sub 25 Mar - 14:57

..njegov odgovor je lekcija svima.

– Vi ste tako mudri i iskreni. Svi vas poštuju, žele da vas oponašaju i slede. Ali ipak, sve nas jako zanima jedna stvar, zašto se još uvek niste oženili?

Profesor, zatečen ovim pitanjem, u početku se snebivao, ali ubrzo je počeo da se otvara.

– Vidite, ja sam uvek tražio savršenu ženu – uzvratio je.
– U tom traženju, proputovao sam mnogo zemalja. Jednom sam voleo jednu prelepu devojku. Bila je neverovatno, neverovatno lepa. Nijedan muškarac nije mogao da odoli njenoj lepoti. Ali nažalost, njena duša nije imala takvu lepotu, pa smo se nakon izvesnog vremena i razišli – nastavio je profesor.
– Posle toga sam sreo još jednu mladu devojku. Ona je bila i lepa i pametna i obrazovana. Ali nažalost, karakteri su nam bili potpuno različiti i morali smo prekinuti našu vezu. Video sam od tada mnogo predivnih žena, ali ja sam još uvek tragao za onom svojom savršenom – zbunio je studente ovakvim odgovorom.


– I šta se dogodilo, zar niste nikada sreli takvu? – upitali su ga ponovo.

– Jesam. Sreo sam je! Jednog dana pojavila se baš takva: savršena žena – pametna, lepa, očaravajuća, produhovljena, elegantna, dobra…prostim rečima savršenstvo – rekao je profesor.
– I tada ste se oženili?! – oduševljeno i nestrpljivo upitaše studenti.
– Ne! Na moje veliko razočarenje, ispostavilo se da ona traži savršenog muškarca. Mnogi traže savršenstvo kod drugih, ali ne rade na svom savršenstvu – zaključio je on.


Telegraf rs
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Ako vaša voljena osoba radi ovakve stvari, znajte da vas istinski voli   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Pet 23 Jun - 10:00

Jeste li se ikada zapitali da li vas osoba s kojom ste u vezi stvarno voli? Odgovor na to pitanje ne treba tražiti u riječima već u djelima, a priča o mudracu i čovjeku će vam pomoći da odgonetnete to pitanje.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ova priča se odnosi i na muškarce i na žene, pa ako vaša voljena osoba zaista radi ove stvari, znajte da vas iskreno voli.
Pitao jedan čovjek mudraca: “Kako ću znati da me žena zaista voli?” A mudrac mu odgovori: “Ako bude radila 14 stvari, budi uvjeren da te voli.”
Muž upita: “A koje su to stvari?”
Mudrac odgovori:
Ako voli tvoje ponašanje… i voli onoga tko tebe voli.
Da se ne ljuti ako joj se protiviš u mišljenju/ako tvoje mišljenje bude suprotno od njenog.
Ako je pogodi tvoja ljutnja ili tuga.
Ako, zbilja, stalno pokušava naći teme za razgovor s tobom.
Ako te pita za savjet kad bi god pokušala da nešto učini ili da poduzme neku odluku.
Ako se obraduje tvom poklonu bez obzira koliko bio skroman.
Ako ti pokušava biti podrška ili se ponudi učiniti nešto od tvojih obaveza.
Ako je zabrinjava tvoje odsustvo.
Ako želi da učiniti sve što će te zadovoljiti i ne ponavlja ono što će te naljutiti.
Ako joj ne smeta tvoj slabi prihod.
Ako podnosi bol radi tebe.
Ako pokušava biti dio tvojih ideja i zanimanja i pokušava ući u tvoj svijet i doći do tvojih zanimanja i tvog posla.
Ako se ne srami tvog posla bez obzira koji je.
Kada ti pomaže u dobrim djelima.


(novizivot)
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Što će vam se dogoditi ako uvijek govorite samo ISTINU?   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Sre 13 Sep - 9:09

Korisno je govoriti istinu. Kada govorite samo istinu otvaraju vam se novi putovi u životu, odnosi pa čak i karijera.
Iako je teško, ipak bi se  svaki dan trebali truditi biti 100% iskreni. Ljudi koji govore istinu imaju puno više za ponuditi od ljudi koji lažu.
Ovdje su 13 razloga zašto uvijek treba govoriti istinu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

1. Ona otvara vaše srce

Kada ste iskreni, to obično proizlazi iz vaše unutarnje strasti, suosjećanja i interesa. Kada razgovarate  sa svojim prijateljem, partnerom ili suradnikom, budite iskreni u razgovoru s njima.
Pokazat ćete što vas zanima i pokreće, također ćete poboljšati stanje vašeg srca, jer iskrenost se osjeća i percipira izvana.

2. Zaboravljate strah
Kada je riječ o istini, puno ljudi ima čudan osjećaj u želucu kada izgovara laž. Sjetite se kad ste zadnji put lagali nekome u lice? Što ste osjetili?
Je li vam se grčio želudac ili su vam se stiskala prsa? Jeste li hodali okolo sa strahom, u nadi da neće saznati da ste lagali? Iskreno odgovorite na ova pitanja. Kada budete potpuno iskreni, više nećete osjećati strah.

3. Autentičnije ćete djelovati ljudima oko vas
Kada je riječ o situacijama u kojima ste se iskreni, ljudi će svjedočiti vašem karakteru i osjetiti će da ste im neka vrsta prijatelja.

4. Istina vas čuva od problema
To se ne može dovoljno naglasiti. Iskrenošću se čuvate od stresa, dok laganjem sebi samo kopate rupu.
Zašto ne bi jednostavno bili iskreni??

5. Istina će oblikovati vaš moral
Kada je riječ o poštenju, često dolazi do moralnog pitanja osjećaja krivnje zbog određene situacije. Ukoliko osjećate u trbuhu, duhu pa čak i u glavi da je nešto pogrešno, recite istinu.
Uskoro ćete više vjerovati svojim odlukama.

6. Vaš duh će biti mirniji
Kada se vjerski ili duhovno, otvarate iskrenom načinu života, olakšat ćete svoju dušu i promicati ćete veću produktivnost, a ljudi će vas doživljavati kao zdravu i pozitivnu osobu.

7. Drugi će tražiti vaše mišljenje
Prijatelji, obitelj, pa čak i poznanici će primijetiti kada dajete iskreno mišljenje.
Ako uvijek govorite istinu, ljudi će se osjećati sigurnije i opuštenije i tražit će od vas vaše iskreno mišljenje o nekom problemu.

8. Ljudi će vas slušati
Kao što smo rekli u prethodnoj točki, ljudi će se biti skloniji slušati vaše savjete, pa čak i djelovati u skladu s njim.
Kada govorite istinu umjesto laži, drugi ljudi će pomno slušati što imate za reći, jer sada promovirate vrijednost i autentičnost.

9. Iskrenost vam otvara put prema boljoj karijeri
Tko želi raditi na mjestu gdje mora lagati kako bi bio uspješan? Nitko. U procesu intervjuiranja, uštedite gnjavažu sebi i ljudima koji traže zaposlenika.
Naći ćete bolji posao kada budete izravni i iskreni u svom pristupu.

10. Iskrenost čini vaš ljubavni život cjelovitijim
Bilo da ste u dugoj vezi ili ste sami, iskrenost je ključna za bolji romantičan život. Vaš partner će cijeniti vašu  iskrenost u najgore vrijeme, što je put za lakše rješavanje problema u vezi.
Ukoliko ste sami, lakše ćete pronaći osobu kojoj je doista stalo ako ste iskreni. Nitko ne želi započeti odnos pun obmane.

11. Vaša kreativna strana će cvjetati
Ljudi koji vode umjetničke živote ne čine to kako bi lagali i manipulirali drugima. Oni to čine iskreno i cijelom svojom dušom i tijelom su uronjeni u istinu.
Počnite biti iskreni i gledajte kako vaša kreativnost raste.

12. Vaša ljepota će trajati duže
Kada postanete bolja osoba to rezultira i boljim izgledom. Razmislite o tome kako laž utječe na vas. Dodatni stres zbog krivnje ili straha da vas ne uhvate u laži dovodi do gubitka kose, bora, itd.
Kada govorite istinu izgledate ljepše i povećavate svoju dugovječnost.

13. Bolje je za vas
Nitko ne želi imati prijatelja, dijete, brata, sestru ili roditelja koji živi u svijetu laži. Razmislite o osobi koju  nazivate svojim najboljim prijateljem, koliko često je ona iskrena s vama?
Ako je to često, to je razlog zbog kojeg je volite i cijenite. Živite život 100% pun iskrenosti i gledajte kako će vas ljudi početi cijeniti.

atma
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Tipovi ljudi sa kojima ne smete ući u vezu ili brak ni po koju cenu    Ovo je jednostavno - istina. Sat610Čet 12 Okt - 8:46

Srećne veze su izgrađene od stotinu malih sitnica. Jedna od njih je vernost. Svi će se složiti da je najvažnije verovati partneru. Međutim, neki ljudi jednostavno ne mogu da žive bez varanja partnera. Za njih je samo pitanje vremena kada će to uraditi. Postoji nekoliko tipova ljudi sa kojima nije dobro ući u ozbiljnu vezu. Samo će vam protraćiti vreme i slomiti srce.


1. Narcisi
Narcisima nikada nije dovoljna ljubav jedne osobe. Oni žele da ih svi obožavaju. To je njihova duševna hrana. Narcisi su u konstantnoj potrazi za savršenim partnerom. Oni iskreno veruju da njihova trenutna veza nije dovoljno dobra da bi je nastavili. Za to krive sve druge osim sebe.

2. Preterani romantici
Proces zavođenja i započinjanje veze veoma su važni za romantičnu osobu. Takvi ljudi vole nove doživljaje i ne podnose rutinu - postane im dosadno. Da bi ovo izbegla, preterano romantična osoba stalno pronalazi nove izvore zabave kako bi sebe usrećila. Ove osobe mrze granice i ograničenja i cene slobodu više od svega.

3. Osobe bez samopouzdanja
Svima nama nedostaje samopuzdanja na nekom polju. Međutim, ako osoba ne zna kako da živi život i stalno traži nečije odobravanje, to je opasan znak. Kada takva osoba vidi i najmanji znak otuđenja, odmah počinje da traži novu vezu gde će sve biti drugačije. Sve ovo služi samo njihovoj samopromociji.

4. Previše sebične osobe
Sebične osobe su toliko opsednute mislima o sebi da ne prihvataju činjenicu da njihovi najdraži i najbliži mogu takođe da pate. Međutim, shvataju da oni mogu biti razlog ove patnje. Sebični ljudi veruju da moralne norme nisu za njih. Sebi opraštaju sve one stvari koje kod drugih ne mogu da podnesu.

5. Mučenik
Mučenike čak i sitnice rastužuju. Ovakvi ljudi stalno traže nkog ko će ih utešiti. Kada im njihovi partneri ne mogu pružiti ono što im je potrebno , oni će potražiti nekog ko može.

6. Kritičari
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je još jedan tip ljudi koji nema dovoljno samopouzdanja. Oni koji vole da kritikuju druge čak i za najmanje sitnice i da daju savete (često neželjene) to samo koriste kao sredstvo samopromocije. Nepotrebno je reći da se oni ne boje što će povrediti ljude oko sebe i da nisu sposobni da izgrade zdravu vezu.
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Ženske osobine koje su muškarcima puno važnije od vanjskog izgleda!   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Čet 7 Dec - 7:59

[You must be registered and logged in to see this image.]



1. Iskrena ljubaznost
Ne samo prema njemu, nego i prema drugim ljudima. Iskrena ljubaznost kvaliteta je kojoj nitko ne može odoljeti.
2. Prizemnost
Muškarci vole žene koje ne misle da su “iznad” drugih, s obje noge stoje čvrsto na zemlji i prema drugim ljudima postupaju s poštovanjem.
3. Brižnost
Sviđa im se kada žena pokaže zanimanje za njihove probleme ili sumnje, kada je zabrinuta za njihovu dobrobit. Kada su bolesni, vole da ih se tetoši jer su i kod najmanje prehlade uvjereni da stiže kraj svijeta.
4. Smisao za humor
U pravom trenutku treba biti ozbiljan, ali također treba uvijek imati vremena za šalu. Vesela i pozitivna žena sa smislom za humor uvijek zadobije njihovu pozornost.
5. Odlučnost
S jedne strane muškarci se boje smjelih žena, ali s druge strane žele da njihova partnerica bude odlučna. Takvo ponašanje ukazuje na zrelost i sposobnost preuzimanja inicijative u trenutku kada je to potrebno.
6. Neovisnost
Žena mora imati svoj život. U trenutku kada se cijeli njezin svijet vrti oko partnera ona bespotrebno zanemari sebe. Upravo zato ne smijemo odbacivati svoju neovisnost.
7. Emocionalna inteligencija
Sposobnost izražavanja i kontroliranja vlastitih emocija te pravilno i pravovremeno reagiranje na tuđe emocije neki su od znakova emocionalne inteligencije koju muškarci itekako cijene.
8. Odanost
Baš kao i žene, muškarci također vole odanost. Osjećaj da vam mogu vjerovati i pouzdati se u vas ne može se mjeriti ni s čim.



(zadovoljna)
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Sub 17 Mar - 18:01

GREŠKE koje najčešće pravimo u razgovoru sa ženama!


[You must be registered and logged in to see this image.]
Često je baš razgovor ono u čemu najviše grešimo kad su u pitanju žene, jer nakon što skupimo hrabrost i napokon priđemo devojci koja nam se sviđa, u mnogo slučajeva baš na tom koraku činimo greške koje nam ta ista devojka neće oprostiti. Zato vam danas donosimo najčešće greške koje pravimo prilikom razgovora sa nežnijim polom, a kojih često nismo ni sami svesni. Ako ste se prepoznali uz tekstu, vreme je da poradite na sebi i ispravite nedostatke koji vam umanjuju šanse da se ponekoj devojci s vremena na vreme uvučete u gaćice.

Ne slušamo šta pričaju

Nemojte samo da klimate glavom i glumite da je slušate dok razmišljate o njenom seksi telu koje želite kasnije da vidite bez ijedne krpice na sebi. Verujte, u jednom trenutku će shvatiti da ste odsutni i pomisliće da vam nije zanimljiva. Slušajte o čemu priča, budite u razgovoru i postavljajte pitanja vezana za stvari o kojima razgovarate, čime ćete joj dati do znanja da vam je zanimljiva i da nije samo još jedna koju vam je cilj da odvedete na druženje ispod jorgana.

Previše smo napadni

Često se događa da prilikom razgovora postavljamo pitanja koja nisu primerena ili previše zadiru u njenu intimu. Nemojte da budete previše napadni i zasipate je pitanjima koja će razgovor da odvedu u neugodnom smeru. Ako se oseti ugroženo, mogla bi da se povuče u sebe i na taj način vam zatvori šansu da je osvojite i provedete veče u njenom društvu. Ne glumite policajca, jer niko ne uživa u razgovoru koji liči na policijsko ispitivanje.

Izbegavamo kontakt očima

Izbegavanje kontakta očima jedna je od najčešćih pogrešaka koje činimo kad razgovaramo sa ženom koja nam se sviđa. To je najčešće znak da vam je samopouzdanje nisko, a kako žene vole muškarce koji su samopouzdani, verovatno možete da zaboravite na bilo kakvo dalje druženje sa njom tokom večeri. Verujte, kontakt očima i smešak prilikom razgovora čine čuda, i zbog toga, ako ste jedan od onih koji ponavlja ovu grešku, učinite sve da je što pre ispravite.

Ne govorimo razgovetno

Verovatno nema osobe kojoj se barem u jednom trenutku nije dogodilo da prilikom razgovora sa prekrasnom ženom ne počne da zastajkuje, muca ili priča previše brzo da bi ta ista osoba mogla normalno da razume izgovoreno. Da, to se najčešće događa zbog treme i prevelike uzbuđenosti, pa je bitno da stanete na loptu, usporite i pripazite na način kako izgovarate reči. Budite jasni, glasni i pripazite da ne pričate sebi u bradu, jer niko ne voli kad mu sagovornik ne priča dovoljno razgovetno.

Usmeravamo razgovor u smeru koji nam odgovara

Okrećete li često razgovor na stranu koja vam odgovara? Nemojte. Znamo, često vam je dosadno da slušate o ljubavnim problemima njenih prijateljica, o cipelama koje joj se sviđaju ili o dogodovštinama s posla, ali bitno je da saslušate šta ima da kaže, razgovarajte o njoj i stvarima koje je raduju. Neka se u svakom trenutku oseća posebno, jer uvek će uživati u razgovoru s muškarcem kojeg interesuje ono što ima da kaže, a to će na kraju krajeva i nagraditi.

Raspravljamo se kad za to nije mesto

Za sve postoji vreme i mesto, a razgovor sa devojkom koja vam se sviđa u opuštenoj atmosferi definitivno nije mesto za rasprave. Možda će ponekad izgovoriti nešto s čime se ne slažete, ali to ne znači da zbog toga morate odmah da okrenete razgovor u raspravu bez kraja. Zapamtite da ne morate baš uvek da budete u pravu, opustite se i prećutite neke stvari koje vam u tom trenutku ne pašu, jer vam u ovom slučaju rasprava može doneti mnogo više štete nego koristi.
SD
Nazad na vrh Ići dole
Lejla

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 2096

Učlanjen : 07.06.2012


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Sub 24 Mar - 21:03

Kad žena zavoli  happy    ima oči deteta.    happy   

Kad muškarac zavoli, ima pogled teleta.    happy      happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Sub 24 Mar - 21:35

Pa zato sto mi muskarci smo jednostavni a suprotni pol ne jedostavan bas pase.Poznato je da suprotnosti se privlace.  happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Uto 30 Okt - 18:30

Ne mora reč da kaže,a znaćeš da mu se svidjaš..

Žene su prirodno nadarene za dešifrovanje govora tela

Ukoliko on ne želi da ti prizna da li mu se sviđaš, to će otkriti govor tela. Možda nisi znala, ali muškarci su "programirani" da sitnim znakovima odaju ako im se žena sviđa. Kolumnisti portala "Ivillage.com" otkrili su koji su to znakovi.

Žene s 52 različita signala u govoru tela muškarcima pokazuju da su zainteresovane, a muškarci na raspolaganju imaju samo desetak. Ovaj podatak pojednostavljuje filozofiju o zavođenju muškaraca. Osim toga, dame su prirodno nadarene za dešifrovanje govora tela.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Znakovi koji ga odaju


Podignute obrve - kada uočimo nekoga zanimljivog, obrve se nesvesno podižu i spuštaju. Taj mali, gotovo neprimetan pokret otkriva mnogo toga. Naime, ako mu se sviđaš, njegove obrve će se podići, a sve to će trajati nekoliko sekundi. Podizanjem obrva oči deluju krupnije, a refleksija svetlosti oči čini sjajnijim, svetlijim i privlačnijim.


Otvorena usta - ako mu se sviđa ono što vidi, njegove usne će se automatski otvoriti u trenutku kada vam se pogledi sretnu.


Raširene nozdrve - ovo je još jedan znak koji govori "sviđaš mi se".


Privlačenje pažnje - on će na bilo koji način pokušati da privuče tvoju pažnju. Ako je mirnijeg karaktera, pažnju će pokušati da pridobije popravljanjem kravate, dok će neki biti spremni čak i da glume klovna.


Uspravno držanje - kako bi se pred tobom pokazao u što boljem svetlu, muškarac će stajati uspravno da bi istakao svoje mišiće. Takođe stajaće pravo ispred tebe, nagnut blago prema napred.


Odmeravanje - pogledom će te odmeravati od glave do pete uz zadržavanje na najzanimljivijim delovima. On tako sada tebi dopušta da vidiš kako te merka kako bi ti pokazao da mu se ono što vidi jako sviđa.


Ruke na bokovima - u ovoj pozi muškarac deluje samouvereno, a držanje ruku na bokovima naglašava njegovu fizičku veličinu. Nesvesnim pokretima ljudi su skloni da naglase svoje najprivlačnije delove tela.


Stavlja ti ruke na lakat ili leđa - ovaj pokret nije samo oblik lepih manira i pristojnog načina da ti nešto objasni, nego i poruka "ne želim da te izgubim".


Pozajmljuje ti svoj kaput - to je zaštitnički gest kojim ti poručuje "ono što je moje, to je i tvoje", a sviđa mu se i tvoj miris koji ostaje na odeći.



Miss7zdrava
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Čet 8 Nov - 15:20

Ne možeš da osvojiš ženu ako joj kažeš da je lijepa.. to joj kažu mnogi.
Ženu osvojiš ako joj je lijepo sa tobom.  happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Ned 16 Dec - 10:17

Spas od loše veze

Za neke veze se vredi boriti. Nekad ima smisla izvagati dobre i loše strane i potruditi se za kompromis. Međutim, neke su u startu osuđene na propast.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako prepoznati da ste se našli u jednoj od takvih? "Beleška" psihološkinje Vanje Orlović mogla bi da vam pomogne u tome - a mogla bi i da vas natera da se izvučete iz nje bez griže savesti.

"Negde sam čula rečenicu:

'Kad ode, a ti šutni da ode još dalje.'

Nije primenljiva na sve slučajeve, ali jeste u jednom.

Ako odlazi, pa se vraća, čas je toplo, čas hladno, čas hoće, čas neće, malo bi i malo ne bi...

To neće obavezu, to neće da se bakće, to bi da koristi onda kad hoće i koliko hoće.

Ne treba vas kada ste vi bolesni.

Ne treba vas kad ste vi ranjivi.

Ne treba vas kad je vama teško.

Ne treba vas kad je vama loše.

A nema tu mnogo zainteresovanosti ni za vaše dobro, ni uspehe, ni pobede.

Mada, retko trebate i vi njima kad im je dobro, s drugima uglavnom slave svoje uspone.

Njima ne treba cela osoba, samo neki delovi koji su povoljni isključivo za njih.

E to šutni, što dalje od sebe.

Zatvori vrata i nikada više ne otvaraj", poručuje Vanja Orlović, a prenosi stranica "Beleške s psihoterapije".
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Razvedena sam iimam 56 g i ne pada mi na pamet muškarac preko 50g   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Pon 5 Avg - 23:34

Kim Vinćenti (56), samohrana majka iz Londona, na društvenim mrežama je napravila je pravu pometnju kada je dala oglas za partnera i kako on mora da izgleda, šta da ima i da mora da bude mlađi od 50 godina.

"Ljudi uglavnom misle da sam u četrdesetim godinama, a kad pogađaju, uglavnom pretpostave da imam 42 godine iako sam u srednjim pedesetim. Međutim, ja nikada nisam bila sa muškarcem od pedeset godina ili starijim, a nikad neću ni biti", poručila je ona na Fejsbuku, a onda detaljno objasnila zašto.

"Pedesete možda i jesu nove tridesete za žene, ali to ne važi za muškarce. Muškarcima je tada odavno prošao voz jer oni ne samo da su tada fizički, već su i mentalno stari. U to vreme oni već imaju svoje navike koje ne planiraju da menjaju niti makar da probaju nešto novo. Imaju svoj omiljeni kafić, imaju svoj zacrtan stil odevanja i marke odeće i neprihvatljivo im je da šansu daju nečem drugom. A o fizičkom izgledu bolje da i ne počinjem. Tipični pedesotogodišnjak ima bradu i ogroman stomak, dok mu je modni stil iz prošlog veka", napisala je ona.



"Znam da zvučim kao neka namrgođena usedelica, ali ja to nisam. Iako sam razvedena, volim da budem u vezi. Ono što je moj problem sa muškarcima u pedesetim godinama je što su uglavnom razvedeni, u braku ili traže mlađe žene. Ja, s druge strane, želim da budem sa nekim ko radi na sebi a muškarci su u 50. godini davno digli ruke od svega", poručuje ona.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Pet 20 Sep - 21:21

To što se veliki broj muškaraca razočaravajuće predvidljivo ponaša i dalje ne znači da su svi isti.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Sub 21 Sep - 20:45

Nisu svi muškarci isti, ima ih koji:
Ne kriju emocije..
Brinu..
Ne lažu..
Vole..
Pažljivi su..
Ljudi su..

Potpisujem..
Nazad na vrh Ići dole
My Name Is Nobody

Elita
Elita

My Name Is Nobody

Muški
Poruka : 4095

Učlanjen : 31.03.2011


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Ned 22 Sep - 0:55

Zena i muskarac nikada ne mogu  biti prijatelji,uvek jedno od njih voli i pati  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Ned 22 Sep - 0:58

Grešiš.
Nazad na vrh Ići dole
My Name Is Nobody

Elita
Elita

My Name Is Nobody

Muški
Poruka : 4095

Učlanjen : 31.03.2011


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Ned 22 Sep - 1:00

ma jok, ziva istina   Wink
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Ned 22 Sep - 12:32

My Name Is Nobody ::
Zena i muskarac nikada ne mogu  biti prijatelji,uvek jedno od njih voli i pati  happy

Potpisujem happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610Pon 23 Sep - 11:24

My Name Is Nobody ::
Zena i muskarac nikada ne mogu  biti prijatelji,uvek jedno od njih voli i pati  happy

Ja imam muške prijatelje. Čak se na njih bolje oslonim nego na ženske, bolja su mi podrška..
Nikad se nismo muvali ili nešto tome slično. Nema nikakve patnje, ali ima ljubavi i to prijateljske.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ovo je jednostavno - istina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo je jednostavno - istina.   Ovo je jednostavno - istina. Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ovo je jednostavno - istina.
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ma jednostavno se "rastopim" kada ovo čujem
» Nega noktiju
» Kako da znaš da si pravi Srbin
» Napravite ruže od lubenice brzo i jednostavno
»  Ako ste žena i posjedujete pametni telefon, ovo jednostavno morate znati
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-