Teniski incidenti  Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme



Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Himna Haoss ForumaHimna Haoss Foruma  FacebookFacebook  


Delite | 
 

 Teniski incidenti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptyČet 9 Apr - 9:21

Teniski incidenti

Za tenis se često zna reći da je sport za elitu. Ljude s dubljim džepom. Gospodski sport u kojem nema incidenata. No je li to uistinu tako? Naravno da nije...


JUŽNIJ REKETOM RAZBIJA GLAVU

On je 2008. godine igrao u Miamiju susret protiv Nicolasa Almagra i imao je break-loptu u trenutku kada je Španjolac servirao za meč. Propustio ju je neprisiljenom pogreškom, nakon čega se odlučio fizički kazniti. Reketom se nekoliko puta udario po glavi, nakon čega mu se niz čelo počela slijevati krv.




(gol.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptyČet 9 Apr - 9:23

NADALOVI INCIDENTI SA SUCEM CARLOSOM BERNARDESOM

U nekoliko je navrata Španjolac pokazao da ne voli brazilskog suca. Godine 2010. igrao je protiv Tomaša Berdycha, a Bernardes je jedan čisti poen u njegovu korist dosudio za češkog tenisača. Nadal je tražio 'challenge', bio je u pravu, no Bernardes mu nije dao poen već je rekao da se isti ponavlja.

"Neću igrati. Tvoje ponašanje mi puno toga otkriva. Govoriš teške gluposti Carlose", vikao je Nadal, koji je i taj ponovljeni poen osvojio.





Ove godine slična stvar. Bernardes sudi kontra Nadala, koji nakon završetka gema govori:

"Tražit ću da mi više nikada ne sudiš. Ja s tobom nemam nikakav problem, ali ovo više ne mogu trpjeti".











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptyČet 9 Apr - 9:25

FERRER VRIJEĐA SUTKINJU

David Ferrer poznat je kao tenisač bez mrlje u svojoj karijeri, no ipak se našla jedna mala šovinistička izjava. Bilo je to na US Openu 2008. godine tijekom meča protiv Keija Nishikorija.

"Ne mogu pogoditi prokletu loptu. Ovo je teško sra...! Moja glava je puna sra...!", govorio je samom sebi španjolski tenisač kada se na razglas začulo 'upozorenje gospodin Ferrer'.

"Zašto? Zato što pričam sam sa sobom? Normalno, ti si žena. Žene ne razumiju ništa, ama baš ništa", bio je ljut kao ris.











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptyČet 9 Apr - 9:26

SERENA WILLIAMS PRIJETI LINIJSKOM SUCU

Serena Williams doživjela je najgori ispad, od svojih nekoliko, na US Openu 2009. godine i to u finalu. Igrala je protiv Kim Clijsters, a meč je prekinut zbog druge opomene koju je dobila Amerikanka. Napravila je prijestup prilikom drugog servisa i poklonila meč loptu suparnici, no s tim se nije složila.

"Kunem se bogom da ću uzeti ovu lopticu i gurnuti ti je do dna grla", rekla je linijskoj sutkinji.

"Prijetila mi je da će me ubiti", rekla je sutkinja delegatu turnira, koji je potom proglasio meč završenim, odnosno naslov pobjednice US Opena dodijelio belgijskoj tenisačici.











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptyČet 9 Apr - 14:32

DAVID NALBANDIAN OZLIJEDIO SUCA

Incidentima je sklon bio i David Nalbandian, koji je u finalu Queen'sa 2012. godine iznerviran udario nogom u reklamu, iza koje je bila noga linijskog suca. Noga je prokrvarila, sudac je diskvalificirao Argentinca i pobjedu dodijelio Marinu Čiliću.











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptyNed 12 Apr - 9:47

VERDASCO URLAO NA FRANCUSKU PUBLIKU

Veliki rivalitet vlada između Španjolaca i Francuza. Tijekom finala turnira u Nici 2010. godine, Verdasco se svađao s Richardom Gasquetom i svom publikom koja je bodrila domaćeg tenisača.

"Vi ste najgora publika na svijetu", govorio je Španjolac.












love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptyNed 12 Apr - 17:27

CHELA PLJUNUO HEWITTA

Australac Leyton Hewitt oduvijek je bio poznat po tome da često provocira svoje suparnike, bilo namjerno ili nenamjerno. Tako je bilo i na Australian Openu 2005. godine kada je igrao protiv Argentinca Juana Ignacija Chele.

Hewitt je gromoglasno proslavio poen, a potom i break što se Cheli ni najmanje nije svidjelo. Kada su se mimoilazili na mreži Argentinac je domaćeg tenisača 'počastio' pljuvanjem.












love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptyNed 12 Apr - 17:31

MIRKA FEDERER PROVOCIRA WAWRINKU

Ovaj događaj datira prije manje od pola godine. Mirka Federer je tijekom polufinala Mastersa u Londonu počela s tribina provocirati Stana Wawrinku oponašanjem jecanja i plača, kako bi pomogla suprugu da se plasira u finale.

Wawrinki se to nije svidjelo pa je došlo do verbalnog okršaja između njih dvoje i suca. Mirka je uspjela u svom naumu, Federer je na kraju okrenuo Wawrinku i plasirao se u finale turnira, koji je sutradan predao zbog bolova u leđima.












love
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptySre 17 Jul - 21:59

VELIKA WIMBLEDONSKA SRAMOTA: Teniski svijet zgraža se zbog ponašanja prema Đokoviću; ‘Bilo je to odvratno od njih

Izvor: net.hr

Teniski incidenti  Collage-69


‘Bio je to ružan trenutak za prisustvovanje, pogotovo s obzirom na to da je Đoković postupio prema pravilima igre’

Očekivalo se kako najbolji tenisač svijeta Novak Đoković jučer u finalu Wimbledona protiv, po mnogima najvećeg tenisača ikad Rogera Federera, neće imati značajnu podršku u sudaru s miljenikom londonske publike. Međutim, tretman koji je od publike imao Novak šokirao je mnoge.

Australski 7News piše kako je ponašanje publike prema jednom od najvećih ikad bilo “odvratno”. Australci ističu kako je Đoković kasnije tijekom meča i sam shvatio koliko publika želi da Federer pobijedi. Koliko je gledateljima bilo stalo do Rogerove pobjede pokazuje detalj iz tie-breaka petog seta.

Detalj iz tie-breaka

Naime, tijekom jednog poena linijski sudac je na jednu Novakovu lopticu dosudio aut, a Federer je tada odigrao u mrežu. Trebao je tako Federer smanjiti Novakovu prednost na 6:4, ali je srpski tenisač zatražio provjeru loptice. Već tada je dobio zvižduke, a kada se ispostavilo da je linijski sudac pogriješio i da će se poen ponoviti, Novak je prišao glavnom sucu da ga upita zašto nije poen pripao njemu ako je Federer u nastavku poena odigrao u mrežu?! Uslijedili su brojni zvižduci i negodovanje s tribina kultnog teniskog zdanja u All England Clubu…

“Bio je to ružan trenutak za prisustvovanje, pogotovo s obzirom na to da je Đoković postupio prema pravilima igre. Znači, imao je apsolutno pravo pitati suca zašto poen nije njegov i zašto meč već tad nije gotov”, stoji u tekstu 7Newsa. Spomenuto je izazvalo val negativnih komentara fanova na društvenim mrežama…

Publika očigledno na strani Federera

Britanski tabloid Daily Mail također piše kako je publika očigledno bila na strani Rogera Federera i kako je zviždala i negodovala prilikom serviranja Novaka Đokovića. Također, Englezi ističu kako je atmosfera na trenutke bila nogometna. Nakon spektakularnog finala u kojem je Nole uzeo svoj peti trofej najslavnijeg teniskog natjecanja u svijetu, pobjednik je prokomentirao doživljeno na centralnom terenu…

‘U svojoj glavi volim malo promijeniti stvarnost’


“Teško je ne biti svjestan kako svi navijaju protiv tebe”, rekao je Đoković o neprijateljstvu prema njemu u finalu…

‘Ako imate većinu na svojoj strani, to pomaže. Daje vam motivaciju, daje vam snagu, daje vam energiju… Kad nemate navijače na svojoj strani, onda spomenuto morate pronaći u sebi. Ponekad pokušavate ignorirati što se događa oko vas za vrijeme meča, što je prilično teško. U svojoj glavi volim malo promijeniti stvarnost. Dakle, kad s tribina odjekuje ‘naprijed Roger’, ja sebi u svojoj glavi složim i zamislim si da sam čuo ‘naprijed Novak’. Već sam predvidio scenarije u glavi”, rekao je Đoković i naglasio.

‘Bio je to ružan trenutak za prisustvovanje, pogotovo s obzirom na to da je Đoković postupio prema pravilima igre’
Očekivalo se kako najbolji tenisač svijeta Novak Đoković jučer u finalu Wimbledona protiv, po mnogima najvećeg tenisača ikad Rogera Federera, neće imati značajnu podršku u sudaru s miljenikom londonske publike. Međutim, tretman koji je od publike imao Novak šokirao je mnoge.

Australski 7News piše kako je ponašanje publike prema jednom od najvećih ikad bilo “odvratno”. Australci ističu kako je Đoković kasnije tijekom meča i sam shvatio koliko publika želi da Federer pobijedi. Koliko je gledateljima bilo stalo do Rogerove pobjede pokazuje detalj iz tie-breaka petog seta.

Epsko finale

Vrijedi spomenuti kako kako je Novak Đoković nakon pet sati igre u ludom finalu pobijedio Rogera Federera i osvojio Wimbledon po peti put u karijeri. Đoković je pobijedio s 3:2 u setovima (6:7, 6:1, 6:7, 6:4, 12:13. ), a sve ih je osvojio u tie-breaku. Bilo je to jedno od najdramatičnijih finala Wimbledona, a Nole je pobjedu izborio u petom setu, nakon tie breaka koji se igrao pri rezultatu od čak 12:12.

Ovo je bio njihov 49 međusobni susret, a Novak sada vodi 26-22 u pobjedama. Tekođer, bio je ovo treći dvoboj Đokovića i Federera u finalu Wimbledona i treći je put kao pobjednik izašao srpski igrač, to mu je uspjelo i 2014. te 2015. godine. Federer je ostao na osam osvojenih Wimbledona, a ovo mu je bio 12. nastup u finalu. Bio je nadomak pobjedi, u petom setu je vodio sa 8-7 i imao dvije meč-lopte na svom servisu, ali na obje je loše odigrao te se Đoković izvukao iz gotovo izgubljene pozicije.










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptySre 17 Jul - 22:09

bez pozdrava publici 


Teniski incidenti  Tan2019-7-14_202456634_1










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptySre 17 Jul - 22:12

FOTO: Španci, svaka čast - DIVNA naslovna za Novaka!


Izvor: Mondo

Teniski incidenti  765-430-8a6174e99247c8a173c64b17955d804c


Ako navijači u Engleskoj nisu bili gospoda - onda to jesu novinari iz Španije!

Bez obzira na to što je Novak Đoković prišao za korak njihovom miljeniku Rafaelu Nadalu, od koga sada ima samo dva grend slema manje, na naslovnoj strani lista "AS" osvanula je velika fotografija Srbina i potpis - "De Leyenda" (Legenda).

Španci su odlučili da tako ukažu poštovanje velikom Rafinom rivalu kakvo nismo videli tokom dve nedelje tenisa u Londonu...

Novak Đoković je slavio u finalu ovogodišnjeg Vimbldona protiv Rodžera Federera, ali i pred gotovo 15.000 navijača koji su bili na strani Švajcarca, često i nesportski navijali "protiv" Srbina, radovali se duplim greškama, zviždali na svaku njegovu reakciju...

Nije ih bilo puno, na sreću, Novak je rešio da navijačima ne pruži to zadovoljstvo, pa je na kraju meča potpuno "iskulirao" publiku na Centralnom terenu.

Mnogi mogu da uče na primeru madridskog lista "AS".










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptyPet 16 Avg - 14:59

Kirjos Opsovao Sudiju i Pljunuo ka Njemu!












sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
putnik

VIP
VIP

putnik

Muški
Poruka : 10849

Učlanjen : 28.03.2013


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptySre 7 Jul - 12:36











happy 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptyNed 20 Feb - 19:19











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptyNed 20 Feb - 19:23











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptySre 20 Apr - 14:27











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptySre 20 Apr - 14:27











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptySre 20 Apr - 14:29











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  EmptySre 20 Apr - 14:33











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Teniski incidenti  Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski incidenti    Teniski incidenti  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Teniski incidenti
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Teniski rekordi
» Teniski stadioni
» Teniski trikovi i egzibicije
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum
  • Sport
  • Tenis
  • -

    Sada je Čet 2 Maj - 17:13