Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Sve sto ne valja s nasim buljenjem u mobilne telefone....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Sve sto ne valja s nasim buljenjem u mobilne telefone.... Empty
PočaljiNaslov: Sve sto ne valja s nasim buljenjem u mobilne telefone....   Sve sto ne valja s nasim buljenjem u mobilne telefone.... Sat610Pet 6 Feb - 9:48




Sve sto ne valja s nasim buljenjem u mobilne telefone

u samo jednoj fotografiji

Sve sto ne valja s nasim buljenjem u mobilne telefone.... Fotka%c2%b81_06022015_instagram

ŠTO GOD gledao na svom mobitelu, nadamo se da je spektakularno jer lik s fotografije upravo
je propustio prizor života.
Naime, dok je on sjedio na jedrilici i buljio u mobitel, pokraj njega je prošao golemi kit, a prizor
je zabilježio fotograf Eric Smith i fotografiju objavio na svom Instagramu.
"Kitovi su se pojavili nedaleko plaže Redondo, a ja sam se zatekao nekih pedesetak metara od
njih. Lik cijelo vrijeme nije skidao pogled s mobitela. Dvije žene koje su s njim bile na brodu
fotografirale su kitove, ali on to nije primijetio", rekao je Smith za CBS News.
"Možda je pisao poruku bolesnoj majci u bolnici, ali pomislio sam koliko je tužno da je propustio
tako predivan trenutak koji se odvijao samo pola metra od njega", govori Smith i zaključuje:
"Svi smo mi krivi što živote provodimo buljeći u mobitele, čak i ja. Mislimo da je život bolji na
našim telefonima, ali propuštamo ono što se događa oko nas".

Sve sto ne valja s nasim buljenjem u mobilne telefone.... Fotka_06022015_instagram

index.hr










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
 
Sve sto ne valja s nasim buljenjem u mobilne telefone....
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Igrice za Mobilne Telefone
» Ovce "furaju" mobilne telefone
» Phone insider - aplikacija za preuzimanje ranih verzija Windows 10 os-a na mobilne telefone
» Nove vibracije za nove mobilne telefone
» Um caruje, ali i klade valja
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Hronika i društvo-