Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Neobična mesta za prosidbu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Ženski
Poruka : 55670

Učlanjen : 29.03.2011

PočaljiNaslov: Neobična mesta za prosidbu   Čet 8 Jan - 11:05

Harold Siks (21) iz Belgije planirao je da na najoriginalniji način zaprosi svoju devojku Hanu Troč, a čini se da je u tome i uspeo.

Njegova devojka Hana (22) mu je ranije jasno stavila do znanja da kada je reč o prosidbi, ona očekuje nešto zaista posebno i izazvala ga da to uradi na najneverovatniji mogući način.

Odlučan da je ne izneveri, Harold je pitao da se uda za njega na 700 metara visine, na litici Troltunga u Norveškoj, sa koje se pruža spektakularan pogled.

Litica je nastala je u ledenom dobu, kada se deo planine odvalio od ostatka i ostao da štrči iznad ponora. Ime ove litice na norveškom znači „trolov jezik“ i smatra se za jedno od najstrašnijih mesta na svetu.

„Ona je jasno izrazila želju za originalnom prosidbom. Kada smo stigli tamo, upozorio sam je da ostane smirena. Uzeo sam je za ruku i odaljio od ivice,a onda sam kleknuo. Tih nekoliko sekundi, pre nego što je rekla „da“, izgledale su mi kao najduže u životu. Onda smo se zasmejali, a ljudi oko nas su počeli da tapšu“, opisao je Harold svoje iskustvo i dodao da je to najneverovatnije mesto na kom je ikada bio.

Par planira da se venča u avgustu.

rts

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Neobična mesta za prosidbu   Pet 9 Jan - 8:40

Nazad na vrh Ići dole
Buba

Ženski
Poruka : 11970

Učlanjen : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Neobična mesta za prosidbu   Sub 28 Mar - 9:21