Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Neobična mesta za prosidbu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Neobična mesta za prosidbu Empty
PočaljiNaslov: Neobična mesta za prosidbu   Neobična mesta za prosidbu Sat610Čet 8 Jan - 11:05

Harold Siks (21) iz Belgije planirao je da na najoriginalniji način zaprosi svoju devojku Hanu Troč, a čini se da je u tome i uspeo.

Njegova devojka Hana (22) mu je ranije jasno stavila do znanja da kada je reč o prosidbi, ona očekuje nešto zaista posebno i izazvala ga da to uradi na najneverovatniji mogući način.

Neobična mesta za prosidbu Prosidba

Odlučan da je ne izneveri, Harold je pitao da se uda za njega na 700 metara visine, na litici Troltunga u Norveškoj, sa koje se pruža spektakularan pogled.

Litica je nastala je u ledenom dobu, kada se deo planine odvalio od ostatka i ostao da štrči iznad ponora. Ime ove litice na norveškom znači „trolov jezik“ i smatra se za jedno od najstrašnijih mesta na svetu.

Neobična mesta za prosidbu Prosidba%202

„Ona je jasno izrazila želju za originalnom prosidbom. Kada smo stigli tamo, upozorio sam je da ostane smirena. Uzeo sam je za ruku i odaljio od ivice,a onda sam kleknuo. Tih nekoliko sekundi, pre nego što je rekla „da“, izgledale su mi kao najduže u životu. Onda smo se zasmejali, a ljudi oko nas su počeli da tapšu“, opisao je Harold svoje iskustvo i dodao da je to najneverovatnije mesto na kom je ikada bio.

Neobična mesta za prosidbu Prosidba%203

Par planira da se venča u avgustu.


rts










Neobična mesta za prosidbu F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Neobična mesta za prosidbu Empty
PočaljiNaslov: Re: Neobična mesta za prosidbu   Neobična mesta za prosidbu Sat610Pet 9 Jan - 8:40

Neobična mesta za prosidbu S_4109084
Nazad na vrh Ići dole
Buba

  

Buba

Ženski
Poruka : 11959

Učlanjen : 13.01.2013


Neobična mesta za prosidbu Empty
PočaljiNaslov: Re: Neobična mesta za prosidbu   Neobična mesta za prosidbu Sat610Sub 28 Mar - 9:21

Neobična mesta za prosidbu Cc1e01ef5cb8cc00acaf92fee8bfb5a3










Neobična mesta za prosidbu Maslin10
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Neobična mesta za prosidbu Empty
PočaljiNaslov: Re: Neobična mesta za prosidbu   Neobična mesta za prosidbu Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Neobična mesta za prosidbu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Najbolja prosidba ikada?
» Neobična jela
» Neobicna umetnicka dela
» Neobična Sunčeva oluja
» Neobična studija: Muškarci nakon piva postaju pametniji
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Romantika-