Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Zanimljivosti sa zvijezdama

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 27091

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: DIM, LAŽI I OGLEDALA   Čet 13 Jul 2017 - 15:40

Pogledajte kako izgledaju svetske zvezde kada NISU doterane..

Iza slavnih ličnosti često stoji čitava armija ljudi čiji je posao njihov izgled, pa nije ni čudo da ponekad izgledaju nestvarno. Ipak, iza toga se kriju obična lica.

Šminkeri, stilisti, lični kuvari i treneri, frizeri... Iza slavnih zvezda obično stoji čitava vojska ljudi sa jedinim poslom - njihovog ulepšavanja, pa nije ni čudo da ponekad izgledaju nestvarno. Nestvarno kao Kejt Apton na naslovnoj fotografiji.

Ipak, ponekad se i oni opuste i tada izgledaju kao i svi drugi - sa podočnjacima, bubuljicama, masnom kosom i tako dalje.
To dokazuje i ovaj snimak sa čak 66 zvezda bez šminke:

SD

Opijam se draga ali pijanica nisam....
Nazad na vrh Ići dole
Dala

Ženski
Poruka : 33313

Godina : 30

Učlanjen : 29.10.2014

Raspoloženje : Nasloni moje vreme na svoje, tako će večnost duže trajati.

PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti sa zvijezdama   Ned 12 Nov 2017 - 10:36

Šokantna odluka Džordža Klunija: Vest koja je odjeknula svetom!
Džordž Kluni objavio je da odustaje od svoje holivudske karijere. Nećemo ga, čini se, tako brzo videti na velikom platnu. Poslednje filmske uloge odigrao je tokom 2016. godine, a sada je za The Sunday Times izjavio kako gluma više nije na njegovoj listi prioriteta. Ne treba mu više, kaže, novac."Već dugo vremena bavim se glumom i znate, imam 56 godina. Nisam više momak koji osvaja devojke, ili barem ne bi trebalo da budem", rekao je Kluni i dodao da bi ga neka izvanredna odluka ipak mogla dovesti ponovno pred kamere. Otvoreno je rekao i da je zahvaljujući glumi plaćao račune, ali novac mu više ne treba. Prodao je kompaniju za proizvodnju tekile za milijardu dolara i da mu je novac nepotreban.Dotakao se Kluni i političkih ambicija, o kojima se šuška već neko vreme. Rekao je kako ga sve više ljudi podstiče na ulazak u politiku, pogotovo otkako je Tramp postao predsednik.

"Uvek sam bio uključen u politiku. Moj otac bio je u trci za Kongres i politika je u mojoj porodici uvek bila prisutna. Mogu da pomognem onako kako znam najbolje, poput slanja poruka biračima, ali političkih aspiracija nemam", zaključio je Kluni.

Najlepše čudo sveta, skupi se uz mene i ćuti.

happy
Nazad na vrh Ići dole
Dala

Ženski
Poruka : 33313

Godina : 30

Učlanjen : 29.10.2014

Raspoloženje : Nasloni moje vreme na svoje, tako će večnost duže trajati.

PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti sa zvijezdama   Ned 12 Nov 2017 - 10:43

Kako se Ketrin Zita-Džons i njen svekar pozdravljaju: Slika o kojoj bruji ceo internet!
Ketrin Zita-Džons i njen suprug Majkl Daglas su zajedno već punih 17 godina, a glumica nikada nije skrivala koliko je bliska sa njegovom familijom...
VIP PRIČA 10.11.2017. - 18:18h Autor: gloria.hr
Majkl Daglas i Ketrin Zita-Džons, Foto: Profimedia
Ovog vikenda bili su se na proslavi, a Ketrin je svog 100-godišnjeg svekra pozdravila i više nego srdačno.

Na gala večeri u Los Anđelesu susrela se cela familija Daglas.

Velška lepotica za tu je priliku obukla plavu svilenu haljinu koja je sezala do kolena, a iskombinovala ju je uz crne sandale s visokom potpeticom.

Ketrin (48) je na večeru stigla u društvu svog supruga Majkla (73) i njegovog 38-godišnjeg sina Kamerona.
Ugledavši svog svekra, 100-godišnju filmsku legendu Kirka Daglasa, Ketrin mu je prišla i poljubila ni manja ni više nego u usta, a tu su scenu zabiežili brojni fotografi koji su se našli na glamuroznom događaju.

Razumljivo, u samo nekoliko sati obišla je celi svet, a komentari ne prestaju da pljušte. Da li je reč samo o nespretnom trenutku ili nameri, ostaje nepoznato, ali činjenica je da Ketrin gaji srdačne i tople osećaje prema roditeljima svog supruga. Svoju svekrvu En Daglas glumica je pozdravila toplim i čvrstim zagrljajem.
Majkla i Ketrin deli čak 25 godina razlike, ali to im nikada nije predstavljalo problem. Bračne su zavete razmenili pre 17 godina, prebrodili su njenu borbu s bipolarnim poremećajem, njegov rak grla, a podigli su zajedno i troje prekrasne dece, biološku decu Kari i Dilana, kao i njegovog sina Kamerona iz prošlog braka sa Diandrom Luker.

Najlepše čudo sveta, skupi se uz mene i ćuti.

happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 27091

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti sa zvijezdama   Sub 9 Dec 2017 - 10:53

“Merilin Monro i ja se dopisujemo preko Fejsbuka“: SRAMNI blamovi balkanskih starleta teraju suze na oči..

- Da to znam, bila bih na fakultetu, ne bih bila starleta - reče Tijana Ajfon u jednoj emisiji pravdajući se što ne ume da odgovori na pitanje iz opšte kulture. Niko ni ne očekuje da starlete intelektualno blistaju, ali pojedine su poznate kao kraljice blamova, a od pojedinih "mudrosti" ne preostaje ništa drugo nego da “pametan zaćuti“.

Tijana Ajfon

- Ja nikad u životu nisam pročitala nijednu lektiru, a pogledajte dokle sam dogurala i što sam sve svojim trudom postigla u životu - rekla je Tijana Ajfon, a onda je objasnila zbog čega su joj knjige, uglavnom, odbojne.
- Ne volim komplicirane knjige, jer ja ako pročitam jednu stranicu i ne shvatim o čemu se radi, meni je ta knjiga teška - zaključila je starleta najpoznatija po plastičnim operacijama.
Zanimljiva scena desila se i u rijalitiju “Parovi”, kad je voditeljka počela da propituje Tijanu Ajfon oko padeža u srpskom jeziku. Ona je znala da kaže koliko padeža ima, ali nije htela da ih nabraja jer je istakla da “nije debil“.

Ostali biseri:

- Uzela bih nož i razbila bih mu o glavu!
-  Između Maroka i Italije je reka? Je**te, koliko ja ne znam!
-  Ja baš volim što sam glupa!

Sandra Meduza

Starleta Sandra Meduza je u jednom kvizu znanja ispričala da je boja srpske zastave “plavo - bela”, nije znala ni kako se zvao (Josip Brpoz) Tito, dok je za Svetog Savu rekla da je naziv srpske himne.

Makedonska starleta

Jedna makedonska starleta čiji snimak kruži internetom izjavila je da je dobila holivudsku ponudu da snima film sa Džejmsom Dinom, Marlonom Brandom i Merilin Monro. Kada ju je prevejani voditelj dodatno pitao da li poznaje Merilin, ona je istakla da se njih dve dopisuju putem Fejsbuka.

Ava Karabatić

U šokantnim izjavala, pak, prednjači starleta Ava Karabatić. Nabrojaćemo samo neke njene izvale koje se i danas prepričavaju.
- Ničega se ne bojim, samo ljudi. Zašto bih se bojala zmija? Zmija je zmiji najbolji prijatelj!
- Baš mi je sve u životu prava zeka-peka!
- Da imam priliku da budem nešto drugo u životu, bila bih konj ili delfin, zbog njihove gracioznosti. Uostalom, po čemu se stil plivanja zove delfin ako nije po delfinu?!
- Živimo zdravo. Špiro svaki dan meditira pola sata, a ja 30 minuta.
- Da sam pilotkinja, definitivno bih upravljala vozom.
- Uvek sam uključena u mobing. Imam pet mobilnih telefona.
- Kad me vidiš, ja ne da sam vatra, nego me dva adrenalina ne bi mogla spojiti.
- Srušila bih Crkvu Svetog Donata u Zadru i sagradila još stariju.
- Volela bih da mogu da imam više samopouzdanja u druge ljude.

SD

Opijam se draga ali pijanica nisam....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti sa zvijezdama   

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti sa zvijezdama
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zanimljivosti sa zvijezdama
» Zanimljivosti iz sveta fudbala