Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme



Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Himna Haoss ForumaHimna Haoss Foruma  FacebookFacebook  


Delite | 
 

 Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Empty
PočaljiNaslov: Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete   Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete EmptySub 25 Okt - 9:15



Mandićeva zlatna na Gran priju

Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete 1155121330544b3d185ae21713256872_640x394

Olimpijska šampionka iz Londona savladala je u finalnoj borbi u kategoriji preko 67
kilograma Holanđanku Rešimu Ogink rezultatom 7:3 i osvojila novih 40 bodova
za svetsku i olimpijsku listu.
U osmini finаlа Milicа se revаnširаlа Hrvаtici Ivi Rаdoš zа prošlonedeljni porаz nа
Gаlebovom trofeju. Posle 1:1 u tri runde, nа zlаtаn bod pobedilа je rivаlku. Protiv Britаnke
 Džejd Slejvin u nаrednom kolu slаvilа je sа 5:0.

U polufinаlu protiv izuzetno jаke protivnice Li Injong, Korejkа je povelа 1:0, Milicа je
 izjednаčilа u drugoj rundi, а u trećoj nijednа tаkmičаrkа nije poentirаlа, tаko dа je
 borbа nаstаvljenа nа zlаtаn bod. Posle dvаdesetаk sekundi olimpijskа šаmpionkа je
 došlа do bodа i obezbedilа finаle.

“Presrećna sam što sam osvojila zlatnu medalju na Gran priju, jer je to izuzetno teško
 učiniti. Posle svake borbe sam se osećala sve bolje i bila sam sigurnija da mogu do
zlata. U ključnim trenucima gde je nervoza uvek prisutna, glas mog trenera Dragana
 Jovića me je smirivao, budio i vodio. Zahvaljujem se celom stručnom timu, i svima
u Srbiji koji su nas ceo dan gledali i bodrili. Naravno i našem klubu najviše koji je od
jutros u sali, gledao i navijao. Novih 40 poena mi dodatno povećava šanse da odem
 direktno na Olimpijske igre bez kvalifikacija, ali ima još puno posla dotle. Nastavljam
pripreme za Meksiko i nadam se da ću tamo biti najspremnija i na nivou finala Grand prija”,

 rekla je Milica posle pobede.
Miličin trener Dragan Jović rekao je da su skoro svi ciljevi u sezoni ispunjeni.

b92.net

Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Empty
PočaljiNaslov: Re: Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete   Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete EmptyPon 24 Nov - 14:58


Filip Filipović najbolji na svetu

Izvor. B92 | AK


Srpski vaterpolista Filip Filipović proglašen je za najboljeg igrača sveta u
2014. godini, u izboru Svetske asocijacije vodenih sportova (FINA).

Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete 38883836554732bb2533ab297746767_640x366

Filipović je drugi put u karijeri izabran za najboljeg vaterpolistu sveta, a prvi put priznanje
 je dobio 2011. godine.
On je ove godine sa Srbijom postao prvak Evrope uz titulu u Svetskoj ligi, a tokom leta se iz
Radničkog vratio u italijanski Pro Reko. Karijeru je 2002. počeo u Partizanu.
Filipoviću su konkurencija za najboljeg na svetu bila dvojica zemljaka, Gojko Pjetlović i Dušan
 Mandić, te Mađari Deneš i Danijel Varga, kao i Amerikanac Bonani.

"Ovo priznanje je došlo kao potvrda dugogodišnjeg rada u klubu i reprezentaciji. Po drugi put.
 Samim tim je značaj ovogodišnje nagrade još veći. Posmatram nagradu kao i svaku titulu, kao
uspeh ekipe. Priznanje je i pokazatelj kakve saigrače imam pored sebe. Njima dugujem najveću
 zahvalnost, i još jednom bih uputio veliko hvala što su uz mene i što zajedno uspevamo da
 budemo ispred vremena u kojem živimo. Zahvalio bih se i trenerima koji su me uvek vraćali na
pravi put. I poslednja, ali u mom životu najbitnija i nekako neizostavna u formuli svakog mog uspeha
 je porodica. Njihova bezrezervna podrška i energija koju mi pružaju daju mi snagu da svakoga dana
 budem bolji",
rekao je Filip Filipović.

Filipović je sa Srbijom jednom bio šampion Sveta, četiri puta prvak Evrope, a dva puta treći na
Olimpijskim igrama. Osvojio je ukupno 16 titula, uz dva srebra i pet bronzanih medalja.

Sa Partizanom je tri puta bio šampion Srbije, sa Radničkim je osvojio Evrokup, a sa Pro Rekom
 dva puta Evroligu, jednom Superkup, jednom Jadransku ligu, te tri puta Seriju A.

b92.net










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Empty
PočaljiNaslov: Re: Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete   Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete EmptyPon 24 Nov - 15:02


WTA: Skok Jorovićeve za 193 mesta


Mlada srpska teniserka napravila je skok od 193 mesta na WTA listi posle trijumfa
na čelendžeru u Nju Delhiju i sada je 309. na svetu.

Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete 829269157547300dea7c2b266185984_orig

17-godišnja Jorovićeva je tek nedavno počela da igra u seniorskoj konkurenciji, pa
napredak koji je ostvarila predstavlja sjajan rezultat za nju.
Preostale srpske teniserke uveliko su završile svoje sezone, pa se već nekoliko
nedelja zna da je Ana Ivanović sezonu završila na petom mestu, Jelena Janković
na 15, a Bojana Jovanovski na 57. poziciji.
Aleksandra Krunić i ove nedelje drži 102. mesto na svetu, dok je Jovana Jakšić
imala pad za 12 pozicija i sada je 130 na svetu. Vesna Dolonc je i na najnovijoj listi 215.

Amerikanka Serena Vilijams je prva na svetu sa 8.485 bodova, ispred Marije
Šarapove iz Rusije sa 7.050 i Rumunke Simone Halep sa 6.292. Iza slede Petra Kvitova,
Ivanovićeva, Agnješka Radvanjska i Judžini Bušar, a prvih deset kompletiraju Karolina
Voznijacki, Anđelika Kerber i Dominika Cibulkova.

b92.net













"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Empty
PočaljiNaslov: Re: Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete   Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete EmptyČet 25 Dec - 9:28




Akademija SAD: Novak ispred Mesija
Izvor. B92, ussa.edu | JT


Sportska akademija Sjedinjenih Država proglasila je Novaka Đokovića za najboljeg
sportistu na svetu u 2014. godini.

Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete 1607615126549b331ae05be512845842_orig

Đoković je u tom izboru pobedio kenijskog maratonca Denisa Kimeta, koji je postavio
novi svetski rekord u toj disciplini, i argentinskog fudbalera Lionela Mesija.
U saopštenju Akademije ističe se da je Đoković osvojio titulu šampiona Vimbldona u
istorijskom finalu sa Rodžerom Federerom, u kojem je slavio posle pet setova.
Dodaje se da je srpskom teniseru to bila druga titula na najprestižnijem teniskom
turniru, a sedmi Gren slem trofej. Đoković je takođe zauzeo prvo mesto na ATP listi
na kraju godine, a proglašen je i najboljim teniserom u izboru Međunarodne teniske
 federacije (ITF).

U konkurenciji sportiskinja, za najbolju je proglašena ruska teniserka Marija Šarapova,
 koja je najveći uspeh ove godine ostvarila na Rolan Garosu, koji je osvojila po
drugi put. Iza Šarapove su se našle atletičarka Genzebe Dibaba iz Etiopije, koja
 je postavila tri svetska rekorda u razmaku od 15 dana, na 1.500 i 3.000 metara,
 i američke plivačice Kejti Ledeki.












"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Empty
PočaljiNaslov: Re: Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete   Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete EmptyČet 25 Dec - 9:31



Srpska teniserka najbolja u Evropi!





Nagrada koju dodeljuje “Polar”, a koju dobijaju po tri prvoplasirane na
“Rejs Masters listi” pripala Kristini Miletić (15)

Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Sp-mileticeva_620x0

Srpkinja je najbolja u Evropi! Mlada srpska teniserka Kristina Miletić (15) je ovu
sezonu završila na prvom mestu na listi “Rejs Masters” (deli tron sa Nemicom

Evom Mari-Voraček).


Nagradu teniserke godine koju dodeljuje “Polar”, koju dobijaju po tri prvoplasirane
na ovoj listi u konkurencijama 14, 16 i 18 godina je otišla u ruke jedne osobe -
Kristine Miletić.
Inače, Kristina i Eva su osvojile po tri trofeja u singlu i dva u dublu. Jedini međusobni

susret su odigrale na Mastersu u Ređo Kalabriji, na kome je učestvovalo osam najbolje
rangiranih teniserki u konkurenciji do 14 i 16 godina. Srpkinja je na taj turnir došla kao
peta igračica Evrope u konkurenciji do 16 godina, a u finalu je pri vođstvu 4:0 za
Miletićevu, Nemica predala meč.
- Naravno da mi ovaj uspeh godi i tera me da budem još bolja.

Moje ambicije iočekivanja su velika i nikada se ne zadovoljavam postignutim.
U potpunosti sam posvećena tenisu i na svakom treningu dajem sve od sebe.

Imam samopouzdanje i volju i ostaje rad,rad i samo rad koji će mi doneti rezutlate

- kaže Miletićeva.
Iako ima samo 15 godina, visoka je čak 184 centimetra.
- U “belom sportu” nema opuštanja. Želim da se usavršavam i da nastavim da

napredujem. Moja želja, a želja i mog stručnog štaba je da uspem i u seniorskoj
konkurenciji. Ipak ,ne žurim i ne želim da ta ambicija bude kontraproduktivna.

Idem korak po korak i svesna sam da tenis traži pun angažman i ozbiljnost -
zaključila je Kristina Miletić.

novosti.rs











"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Empty
PočaljiNaslov: Re: Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete   Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete EmptyPet 2 Jan - 14:17

Ovo su zlatni momenti srpskog sporta, a ono na 2. i 4. minutu je rasplakalo celu Srbiju!

To koliko su nam sportisti doneli sreće u 2014. godini nema potrebe mnogo ni ponavljati, zato se podsetimo najlepših trenutaka kroz ovaj video


(Telegraf.rs)










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Empty
PočaljiNaslov: Re: Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete   Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete EmptySub 1 Avg - 12:21

ŽETVA

Naši sportisti osvojili JOŠ PET medalja na Specijalnoj Olimpijadi!

Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete 648248_andrijana-radojkovic-foto-tv_ff


Subotnje jutro, na ovoj našoj strani planete, donelo je sjajne vesti sa one druge strane: naši specijalni olimpijci, koji su posle dizanja glasa mnogih javnih i manje poznatih ličnosti ipak dobili podršku da odu u Los Anđeles na svetske igre osoba sa oštećenim intelektualnim sposobnostima, osvojili su nove medalje. Čak pet, od kojih su tri zlatne.

Prvog takmičarskog dana u "gradu anđela" bilo je nekako tiho za predstavnike Srbije. Ali, bili smo ipak srećni. Naši, a svetski, prosto su pokazivali svetu - šta umeju. Ionako nisu otišli tamo zbog medalja, već da bi bili deo nečeg, zajedničkog i lepog.



A kad su već tamo, i kad su već naši... e, onda su počeli.

Sedam medalja osvojeno je nekako za tili čas, i to na svetskim igrama Specijalne Olimpijade, da bi u noći između petka i subote po ovdašnjem, srednjeevropskom vremenu, naši specijalni olimpijci osvojili i pet novih.

Zlata su osvojili plivači: Đurica Đurica u trci na 100 metara i Andrijana Radojković, na istoj distanci, leđnim stilom, te Ivan Živkov i Borislav Živkov u dublu u boćanju. Srebro je pripalo mešovitom dublu u boćanju, u sastavu Borislav Živkov - Valentina Manojlov, kao i Aleksi Ćiriću, u plivanju slobodnim stilom u trci na 25 metara.

"Puno mi znači odlazak u Los Anđeles. To mi je prvo takmičenje u kom učestvujem i velika mi je čast što predstavljam Srbiju na tako važnom događaju", rekao je nedavno Đurica u intervjuu za "24 sata".


Blic.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Empty
PočaljiNaslov: Re: Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete   Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete EmptyČet 1 Sep - 23:57

KRAJ SEZONE IZ SNOVA: Ivana Španović kraljica Dijamantske lige

Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović osvojila je Dijamantsku ligu u disciplini skok u dalj, iako je u Cirihu na poslednjem mitingu zauzela drugo mesto

IVANA Španović je evropskoj tituli, olimpijskoj bronzi pridodala i zvanje najbolje skakačice u dalj u Dijamantskoj ligi. U Cirihu, na poslednjem mitingu koji se boduje, našoj najboljoj atletičarki je za dva santimetra izmakla pobeda i na šestom od sedam mitinga Lige, ali ne i dijamantska kruna za 2016. koju je obezbedila još u Lozani.

Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete FYzbCON

Ivana je prvim skokom (kasnije će se ispostaviti i njenim najboljim) od 6.93 cm odmah zasela na vrh. Dve najveće rivalke Britni Riz i Tijana Bartoleta mučile su se santimetrima i prestupima. Čak je olimpijska šampionka Bartoleta morala da se posle tri serije oprosti od daljeg takmičenja. Ali, ne i srebrna iz Rija. Riz je u četvrtoj seriji skočila na vodećih 6.95 cm, ostavljajući Ivani dva skoka da napravi novi preokret.

Posle prestupa, te odluke Rizove da ne skače u petoj seriji, Ivana je poletela ka granici od 7 metara... U prvi mah činilo se da je vratila lidersku poziciju... Nažalost doskok je bio na 6.90 koji nije „srušio“ Rizovu. Ali, bio je dovoljno dug da je vrati na zaletište u šestoj seriji koja Amerikanki nije donela bolji učinak, ostavljajući nadu Ivani da u poslednjem pokušaju eventualno pomeri i onako već nevrovatnu granicu od pet trijumfa u Dijamantskoj ligi.

Nije uspela da pobedi, ali je korakom na drugi stepenik pobedničkog postolja u Cirihu stavila tačku na neverovatnu sezonu u kojoj je osvolila Dijamantsku ligu, evropski krunu, olimpijsku bronzu, obarala nacionalne rekorde u dvorani i na otvorenom i drugi put u karijeri bila izabrana za najbolju svetsku atletičarku u martu mesecu.

SPEC. VN
Uz drugo mesta u Cirihu, Ivana je pripao i ček na 6.000 dolara. Računajući 56.000 za uspehe na prethodnim mitinzima i 40.000 za prvo mesto u generalnom plasmanu, Ivana je ove sezone i Dijamantskoj ligi inkasirala 102.000 dolara bruto.










Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Empty
PočaljiNaslov: Re: Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete   Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete EmptyNed 20 Nov - 18:36

Olga Danilović osvojila prvu profesionalnu titulu



Srpska teniserka je za samo 69 minuta savladala u finalu fjučersa Vivijen
 Juhazovu, 397. igračicu sveta, sa 6:2, 6:3


Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Sp-olga_620x0



NOVI srpski teniski biser zasijao je punim sjajem. U svom prvom finalu profesionalnog ITF turnira, na čelendžeru u Antaliji (fond nagrada 10.000 dolara), Olga Danilović je osvojila i prvu titulu u singlu, kojoj je dodala i krunu u dublu. Mlada Beograđanka (rođena 23. januara 2001), ćerka legendarnog košarkaša Predraga i nekadašnje odbojkašice i poznate novinarke RTS Svetlane Danilović, u borbi za pehar savladala je osam godina stariju Slovakinju Vivijen Jahuzovu sa 6:2, 6:3.

Olga je u Tursku stigla uz specijalnu pozivnicu organizatora, ali i bez trunke straha od mnogo starijih i iskusnijih protivnica. Slovakinja je važila za favorita u finalu, s obzirom na to da je u polufinalu deklasirala trećeg nosioca, Turkinju Bergu Čangiz sa 6:1, 6:1. Uz to, ima i dve ITF titule u singlu i čak 19 u dublu. I Danilovićeva je u meču za finale napravila još jedan podvig, jer je šokirala drugog nosioca, Austrijanku Piu Konig sa 7:5, 6:2 (23 godine, 445. na WTA listi, tri ITF titule u singlu i 11 u dublu).

I svi su očekivali da će Juhazova, 397. igračica sveta, lako izaći na kraj sa srpskom tinejdžerkom. Ali, tako nije mislila mlada Srpkinja, koja se smelo upustila u igru sa osam godina starijom rivalkom.

Olga je zaigrala fantastično, najavivši iznenađenje već u prvom setu, u kojem je osvojila dva servis-gema protivnice, uzela 81,3 odsto poena na svoj prvi servis, ne dozvolivši Vivijen nijednu brejk šansu.
Nastavila je Danilovićeva i u drugom setu u istom ritmu, povela sa 3:1, ali se Juhazova nije predavala. Dvaput je pravila brejk, ali je Olga uzvraćala i triput oduzela servis rivalki, koja je posle 69 minuta igre morala da potpiše kapitulaciju pred novim draguljem srpskog i svetskog tenisa.

Danilovićeva je dan ranije u Antaliji osvojila titulu u dublu sa Turkinjom Bergom Čengiz, pobedom nad drugim nosiocima, Nemicama Tajsijom i Janom Porderger.

ŠAMPION EVROPE, TUTULA NA GAROSU
PRE titule u Antaliji, Olga je letos osvojila Evropsko prvenstvo za devojčice do 16 godina, postala je šampionka je Rolan Garosa u dublu, dok je u aprilu bila na pripremama naše FED kup reprezentacije.

novosti.rs

Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Empty
PočaljiNaslov: Re: Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete   Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete EmptySub 25 Nov - 16:16

Štefanek najbolji rvač sveta!

Srpski rvač je prošle godine na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru osvojio zlatnu medalju u kategoriji do 66 kilograma grčko-rimskim stilom

Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete 1MSuKjN

DAVOR Štefanek je najbolji rvač u 2016. To je odlučila Svetska federacija (UVV), koja će nagradu zlatnom Srbinu da uruči 22. avgusta za vreme Svetskog prvenstva u Parizu.

Jedan od naših najboljih sportista je olimpijsko zlato osvojio u Riju u kategoriji do 66 kilograma, grčko-rimski stil.

Fenomenalni Subotičanin je celu Srbiju digao na noge 16. avgusta 2016. kada je u finalu savladao Jermenina Migrana Arutjunjana - 1:1 (pobedio je jer je osvojio poslednji poen).

Do Davorovog podviga naša zemlja nije znala za medalje na Olimpijskim igrama u Riju, a posle toga je usledila žetva trofeja. Štefanakova radost bila je neopisiva.

- Uopšte nisam svestan šta sam uradio. Tako je bilo i kada sam postao svetski prvak. Trener mi je tada rekao, tek ćeš da vidiš šta si uradio. Isto se i sada osećam - pričao je neposredno po osvajanju zlata Štefanek.

Davor je tada posle 40 godina doneo zlatnu olimpijsku medalju našem sportu.

- Dugo se kalio čelik. Ipak, uspeli smo i mogu da zahvalim ljudima koji su radili sa mnom... Imao sam ciljeve ispred sebe. Optimizam sam gradio na osnovu rezultata mog trenera Sretena Damjanovića, kome sam rekao još kao desetogodišnjak da ću biti bolji od njega. I on me je uvek podržavao - pričao je tih dana Štefanek.

Štefanek je ove godine na EP u Novom Sadu osvojio srebrnu medalju. Osim olimpijskog zlata 32-godišnji Subotičanin diči se svetskim zlatom i bronzom, a na evropskim prvenstvima osvojio je tri srebra i dve bronze. Ima zlato i bronzu sa Mediteranskih igara.

novosti










Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Empty
PočaljiNaslov: Re: Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete   Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Medalje i uspesi nasih sportista sirom planete
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Najveće tuče sportista
» Priče iz života sportista
» Bizarni rituali i opsesije sportista
» Top 10 Najomraženijih sportista
» Sportista sam, mogu sve!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum
  • Sport
  • Sportski Mozaik
  • -

    Sada je Čet 28 Mar - 12:07