Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook

Delite | 

Kada bih bio vlast u Srbiji..

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Kada bih imao vlast u Srbiji na jedan dan..
1. Nakrao bih se..
Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 I_vote1014%Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 I_vote11
 14% [ 1 ]
2. Podigao/la bih svima platu
Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 I_vote1014%Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 I_vote11
 14% [ 1 ]
3. Uhapsio/la bih najmanje 30 ljudi
 14% [ 1 ]
4. Ukinuo/la bih Pink, B92...
Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 I_vote100%Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 I_vote11
 0% [ 0 ]
5. Ukinuo/la bih narodnjake
Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 I_vote100%Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 I_vote11
 0% [ 0 ]
6. Ceo dan bih jeo/la u najluksuznijim restoranima
 0% [ 0 ]
7. Trudio/la bih se da uradim nešto dobro
Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 I_vote1043%Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 I_vote11
 43% [ 3 ]
8. Ubio/la bih se
 14% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 7

AutorPoruka
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 98755

Učlanjen : 29.03.2018

Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 Sat610Ned 24 Mar - 21:57

Gost ::
@SebastianBach ::
Vlast u Srbiji bira i postavlja Zapad već 30 godina. Mi se tu baš ništa ne pitamo

Ovako razmišlja trenutni političar na vlasti.  happy
happy happy

Kad ovo pročitam, niste bolje ni zaslužili. happy
I zato treba mene (Emelie) da izaberete da Vam ja pokažem kako se vlada. happy

Čim postanem vlast kao prvo mog sina Marka ću zaposliti da nosi gajbe, i taman koliko budem vladala, on će noseći gajbe zaraditi vile, jahte....itd....pooodebeo bankovni račun koji će biti otvoren u inostranstvu. Tako da će biti obezbedjen do kraja života, i neka, zaslužio je, pošteno je zaradio noseći gajbe. happy

EU- to vama ne treba. U stvari meni treba, da kad završim svoju vladavinu odem iz ove zemlje i lagodno živim. happy

Okrenućemo se našoj braći Baćuškama, oni su naši najveći prijatelji, koji samo gledaju svoj interes. happy

Radiću 24h dnevno (jadna ja), samo da vama bude bolje (tj. meni)  happy

Svaki dan ću sklapati ugovore, gde će jednog dana biti zapošljeno na hiljade radnika...jednog dana. happy

Imaćemo i brze pruge ....jednog dana. happy

Ukinuću vam skoro sve TV programe, ostaviću vam samo Ružičastu TV....da gledate ružičasto kroz život. happy

Jer ako vam ostavim N1 plašim se da ćete progledati i početi da razmišljate svojom glavom - a to nije dobro za mene (neću dugo ostati na vlasti)  happy

Od dnevnih novina ostaviću vam samo Informer, tu možete svašta nešto pametno da pročitate i naučite, a to vam je ujedno i obrazac kako treba da razmišljate. happy

Svašta ću Vam obećavati, a Vi ćete mi slepo verovati. happy 

Mogu vam reći da je vaš glas za Emelie dobrodošao i da je u sigurnim rukama(mojim) happy

I ja obećavam ponovo da ću ga čuvati po cenu života i neću ga zloupotrebiti na druge, osim za ličnu dobrobit i bogaćenje  happy

Glasajući za mene imate moju neograničenu zahvalnost. funny

A vaša satisfakcija će biti da ste učinili veliku stvar za mene lično. cool

Cenim to, mada, čim postanem moćna i bogata brzo ću vas zaboraviti.... I to vam obećavam. happy

Izvinjavam se na iskrenoj surovosti, ali svi znamo da to tako ide. happy

Zato svi u glas....Emelie vlast.... happy

Hvala. happy

Neke ljude bih samo da štipnem za obraščiće i pitam '' Ma ko je to nama glup ko qurac''     happy

Narod koji je pristao na dodvoravanje onome koji mu je decenijama uništavao budućnost a uz to govoreći patetično da treba zaboraviti prošlost da se niko ne bi setio njega ko je bio i ostao...pristao je i na ovakav sistem i život u njemu i nema prava da se žali da mi je loše...boljeg vodju i život nije ni zaslužio.    

happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 6391

Učlanjen : 12.07.2017

PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 Sat610Ned 24 Mar - 22:02

Svima bi dala po motiku u šake !  happy happy

Rekla bih još štogod bez šale, ali teme o politici su zabranjene, tako da , no, no !  Very Happy

happy

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 Sat610Uto 26 Mar - 16:28

Svi bi bili zaposleni
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole

Kada bih bio vlast u Srbiji..
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-