Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme



Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Himna Haoss ForumaHimna Haoss Foruma  FacebookFacebook  


Delite | 
 

 Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyUto 29 Jul - 12:41




Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?


Dramatična promena trenda kada su razvodi u pitanju pokazuje da su mlađi
muževi prva generacija muškaraca koje ne „ugrožavaju“ pametne i edukovane
žene, piše "Telegraph".


[You must be registered and logged in to see this image.]



Nova studija otkrila je da današnji mlađi muževi predstavljaju prvu generaciju muškaraca
 koji se ne osećaju ugroženo pored žene istog, ili višeg, obrazovanja.

Istraživanje potvrđuje da su ranije generacije brakova gde je muškarac bio bolje kvalifikovan
 – i samim tim najčešće u boljoj poziciji da prehranjuje porodicu, imale veće šanse da traju duže.

Međutim, čini se kao da je ovaj trend sada obrnut. Trend veza koje imaju veće šanse da se
 raspadnu usled toga što je žena bolje obrazovana od muškarca je nestao, i parovi koji su
 podjednakog obrazovanja sada imaju veće šanse za zajednički život u poređenju sa parovima
 u kojima je muškarac obrazovaniji.

Studija koju je predvodila profesorka Kristina Švarc, sociolog sa Univerziteta u Viskonsinu,
zaključila je da je došlo do velikog preokreta u odnosu na ranije brakove gde je muškarac
 bio taj koj je bolje obrazovan i koji je bio zadužen za finansijsku brigu o porodici.

Autori ovog istraživanja takođe tvrde da rezultati idu protiv tvrdnji da je sve veći broj žena
 na radnim mestima loš za tradicionalnu porodicu.

Istraživanje je pratilo sreću hiljada parova koji su stupili u brak u periodu dužim od 50 godina.
 Brakovi koji su se desili između 50-ih i 80-ih godina prošlog veka, u kojima je žena imala više
 obrazovanje od muža, imali su skoro za trećinu više šansi da se završe razvodom u poređenju
 sa onim porodicama u kojima je muž bio bolje obrazovan.

Međutim, kod parova koji su u brak stupili u 90-im godinama prošlog veka i kod kojih je žena
 bila podjednako, ili bolje, obrazovana, ovaj trend je obrnut.

A svi oni koji su se venčali u 21. veku i koji poseduju podjednako obrazovanje kao i partner
 sada imaju znatno veće šanse da ostanu u srećnom braku nego parovi gde je muškarac
obrazovaniji.

„Naši rezultati pokazuju veliku promenu između supružnika. Brakovi u kojima su žene imale
obrazovnu prednost imali su najveće šanse da se raspadnu, ali ovaj trend se u poslednje
vreme preokrenuo. Naši rezultati pokazuju da su strahovi da će obrazovanje žene negativno
uticati na brak potpuno neosnovani“, tvrdi Švarcova.

b92.net


Sta vi mislite o ovome?


Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyUto 5 Avg - 12:31

Po tom pitanju ko koga danas ugrožava ne bih rekla da žene ugrožavaju jer oba pola podjednako su ugrozili mnoge.Bolesna ambcija  je jedan uzrok kao i da ne mogu da se pomire da je neko u nečemu bolji ...
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyUto 5 Avg - 14:05

Pamtna žena .... Pojam 21og veka!  Rolling Eyes  A pošto sam ja Dača Nedostižni, junak 23eg ipo veka onda nema teorije da me ugrozi nijedna  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyUto 5 Avg - 14:12

Pre će ih glupače ugrozit jer će jednu takvu oženiti, nego pametne , one se još uvjek batrgaju  happy happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyUto 5 Avg - 15:24

Mozda...samo ja jos takvu nisam sreo...postoji li to uopste...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyUto 5 Avg - 16:17

tamoneki ::Mozda...samo ja jos takvu nisam sreo...postoji li to uopste...[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako si se salio , dobro, ako ne...,
Tamoneki, nije bas tako.
Ali je lakse biti u drustvu "mackice " koja trepuska okicama, nego
ukrstiti misljenje sa osobom koja ima neki stav.
A sa takvom ziveti ?!...strasno,  tezak poduhvat... happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyUto 5 Avg - 18:36

Enigma ::Pre će ih glupače ugrozit jer će jednu takvu oženiti, nego pametne , one se još uvjek batrgaju  happy happy 

Apsolutno tačno.. samo.. ima I edukativnih "glupača", sve sa titulama; dr. mr, brrrrrrrrr.. ili se udaju, naprave haoss, a zatim ladno iz njega izadju I žive u stilu; šta će meni brak.. ili (van teme) ostanu neudate, gdje svakom muškarcu nadju manu... resign
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyUto 5 Avg - 19:46

Od pamti vjeka su zene pametnije bile i bice. Oni u stvari sve upravljaju, onako iz pozadine, ne videci.Hocu reci da sve zene, majke, babe upravljaju svoje muskarce.

Pametne u smislu obrozovanja, socjalna pitanja,kultura itd.

Nekaze se dzabe: Pored jednog velikog muskarca stoji uvjek jedna velika zena na strani, ili tako nekako se kaze.

Ako ih ugrozavaju, onda od pocetka, mislim da ne ugrozavaju. Sasvim suprotan efekt izazivaju, ali nikako ugrozavanje.

Mislim da ima veze to kad su muskarci isli u lov a zene ostajali doma, cuvali djecu,kuhali itd. Imali su vise vremena u grupi sa drugim majkama da se informisu kako od dzukele napraviti psa, recimo,kao primjer, tema.Imali su vise komunikacije, zato su i dan danas u prednosti, nego mi muskarci.
Mi muskarci smo uvjek lovili i imali samo plijen u glavi da ga donesmo kuci i podjelimo.
A da se nesto ulovi, recimo riba u bari ili rijeci jednoj, moralo je biti absulutna tisina. To je ta pamet kod zena koja je izrasla sa vremenom, pa i prednost. happy
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyUto 5 Avg - 22:49

malalila ::
tamoneki ::Mozda...samo ja jos takvu nisam sreo...postoji li to uopste...[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako si se salio , dobro, ako ne...,
Tamoneki, nije bas tako.
Ali je lakse biti u drustvu "mackice " koja trepuska okicama, nego
ukrstiti misljenje sa osobom koja ima neki stav.
A sa takvom ziveti ?!...strasno,  tezak poduhvat... happy

Svakako da nisam mislio ozbiljno...da tako mislim ne bih ni pisao nista ovde...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyUto 5 Avg - 22:50

Ugrožavaju?!

Možda , ako to gledamo kroz konkurenciju na neko određeno radno mesto ..ali u svemu ostalom kod nas na Balkanu... ne verujem ..Žena ma koliko inteligentna ili lepa bila, uvek će biti smatrana samo "ženom" bez obzira na sve . Tako je nikad niko neće smatrati ozbiljnom u njenim ambicijama, sposobnošću itd..i na taj način se muškarci brane od pametnih žena..omalovažavanjem i obezvređivanjem..tada ne predstavljaju opasnost  Laughing 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptySre 6 Avg - 0:15

Što bi mene ugrožavala pametna žena koja mnogo zarađuje? Shocked 
Pa meni imponira da me je odabrala pametna žena.
To je i meni potvrda i satisfakcija da nešto vrijedim, kada je jedna takva u meni nešto našla i "ubrala me"? happy 

Zar ne?  Laughing 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptySre 6 Avg - 0:20

To je bilo nekad, sada muškarci vole pametne i dobrostojeće devojke.
Znaju da će one zaraditi , napraviti i stvoriti bolji život , zašto bi se onda oni trudili.
Samo i te pametne devojke biraju sebi ravne .










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptySre 6 Avg - 14:21

malalila ::Ali je lakse biti u drustvu "mackice " koja trepuska okicama, nego
ukrstiti misljenje sa osobom koja ima neki stav.
A sa takvom ziveti ?!...strasno,  tezak poduhvat... happy
Ja se jesam zezao, za njega ne znam ....

A ti si u pravu. Nažalost. Da je više onih koje imaju neki stav a manje "potrošne robe" i izbor nas muškaraca bio bi daleko bolji nego što je sada  happy
Nazad na vrh Ići dole
Daksi

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1492

Učlanjen : 06.08.2014


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptySre 6 Avg - 14:46

Ne ugrozavaju nikoga vec su ugozene of skoruz u Zombilend Srbiji za ostale ne znam.....jbg ja ne mogu nazad.Da ponistim diplomu,radni staz,uspehe i neuspehe.....NECU a ko je ugrozen neka se snadje briga me.....
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptySre 6 Avg - 14:59

Black Wizard ::
malalila ::Ali je lakse biti u drustvu "mackice " koja trepuska okicama, nego
ukrstiti misljenje sa osobom koja ima neki stav.
A sa takvom ziveti ?!...strasno,  tezak poduhvat... happy
Ja se jesam zezao, za njega ne znam ....

A ti si u pravu. Nažalost. Da je više onih koje imaju neki stav a manje "potrošne robe" i izbor nas muškaraca bio bi daleko bolji nego što je sada  happy


Mnoge zene, koje zivotno funcionisu da od svega imaju interes, su se pretvorile u ono sto "ide na trzistu".
Sistem ponude i potraznje.
Muskacima su vazne "duge noge za gledanje", takve i traze, a sta dobiju, to oni znaju ( muskarci )
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptySre 6 Avg - 16:33

malalila ::
Mnoge zene, koje zivotno funcionisu da od svega imaju interes, su se pretvorile u ono sto "ide na trzistu".
Sistem ponude i potraznje.
Muskacima su vazne "duge noge za gledanje", takve i traze, a sta dobiju, to oni znaju ( muskarci )


Mislim da ne poznaješ baš muškarce.  happy 

Tvoja teza stoji ako slušaš muške razgovore kada napaljeni mužjaci glume mačo tipove.

Ali, kada bi s pojedincom u 4 oka popričala koji su njegovi prioriteti i što mu je važno kod žene, to je sasvim druga priča.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptySre 6 Avg - 16:56

Sta se smatra pod pojmom ugrozenost?...najpre se to mora definisati...konkuretnost nije ugrozenost, to je samo sposobnost za neku vrstu takmicenja...i vremenska odrednica u smislu "danas" mi je neprihvatljiva...pametne zene su od pamtiveka manipulisale muskarcima, samim tim sto su pametne one su znale da iskoriste okolnosti onakve kave jesu i prilagode ih sebi u svim vremenskim periodima...zene razmisljaju drugacije nego muskarci...one od prostog prave slozeno i  preteruju u komplikovanju, muskarci od slozenog prave prosto i takodje preteruju u pojednostavljivanju...optimum je negda na sredini...nista nije tako slozeno kao sto zene misle niti je tako jednostavno kao sto muskarci shvataju...sve u svemu, ne postoji ugrozenost po pitanju polne pripadnosti ni muskaraca ni zena...to je izmisljena konfrontacija koja je apsolutno neprirodna i besmislena...
gledano bioloski, zene su , da tako kazem, primarna bica u odnosu na muskarce imajuci u vidu da je smisao postojanja produzetak vrste, i znajuci da zene u tome imaju vazniju i dominantniju ulogu ...tako da je zabluda i da je muski pol jaci, to je samo prividna fizicka dominacija...sve ostalo je na strani zena...
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptySre 6 Avg - 17:26

malalila ::Mnoge zene, koje zivotno funcionisu da od svega imaju interes, su se pretvorile u ono sto "ide na trzistu".
Sistem ponude i potraznje.
Muskacima su vazne "duge noge za gledanje", takve i traze, a sta dobiju, to oni znaju ( muskarci )
Ja iskreno, nikad nisam obraćao mnogo pažnje na izgled. Najbitnije mi je šta ima u glavi tako da na taj način i biram partnerku - znam na čemu sam tek kad progovori.  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Daksi

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1492

Učlanjen : 06.08.2014


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptySre 6 Avg - 17:58

Black Wizard ::
malalila ::Mnoge zene, koje zivotno funcionisu da od svega imaju interes, su se pretvorile u ono sto "ide na trzistu".
Sistem ponude i potraznje.
Muskacima su vazne "duge noge za gledanje", takve i traze, a sta dobiju, to oni znaju ( muskarci )
Ja iskreno, nikad nisam obraćao mnogo pažnje na izgled. Najbitnije mi je šta ima u glavi tako da na taj način i biram partnerku - znam na čemu sam tek kad progovori.  Very Happy
Pretpostavljam da prvo treba da je vidis pre negoo sto progovori.....kakav demagog  confused
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyČet 7 Avg - 0:31

Istina je da su muškarci zazirali od pametnih žena jer su se plašili da neće biti dominantni u toj vezi ..međutim vremena se polako menjaju pa i oni shvataju da od ''lepe i prazne'' nemaju mnogo koristi , tema za priču, ideja za razmišljanje ,razmenu mišljenja potkrepljenu argumentima, planova za bilo šta sem za danas i eventualno sutra..

Tako da ..pametne žene jesu retkost ali ima ih kao i muškaraca koji vole da imaju pored sebe nekoga ko im je partner u svakom smislu..

I da ne zaboravim.. ne potcenjujte ničiju pamet dok sa nekim ne provedete izvesno vreme ..onda se tek stvari iskristališu pa znate šta ste ustvari odabrali.. Laughing 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyČet 7 Avg - 0:59

Ma ja... mislim da je ovo izmišljena tema, bez nekog valjanog uporišta. Kako ugrožavaju.. da bi "ugrozile" moraju imati neki kontakt sa njim(a), valjda! Ne bi baš tako olako ugrožavale onoga koga su odabrale, osim ako im partner to I zasluži. U suštini svaka žena na neki njoj svojstven način, svjesno ili ne, "vrti oko malog prsta" svog muškarca.. načina I aduta za to ima dosta; od "blagog pogleda, ljupkog osmijeha" do "vrelih uzdaha ispod pokrivača".. a zar to ne radi svaka od nas, zapitaćete se... da, ali dosta njih to ne znaju da iskoriste.. nisu tako vaspitane, naučile ili nisu toliko "emancipovane" da to iskoriste. Najveća muška slabost je medju ženskim nogama - tada je muškarac najranjiviji I najmekši za obradu.. Ne kaže se džaba da "glupe rješavaju probleme vikom I galamom, a pametne dižući noge" - istina živa.
Lično me imponuje da je kraj mene pametna I obrazovana žena, nego - ne bih ni da pomislim. Mislim da tako I žene slično misle..  Drugačiji primjeri donose I nepravedniji odnos; uvijek je neko donji, veća žrtva ili se zbog njega odnos prekida.. Pametne žene danas nadju primjerenog muškarca koji joj odgovara I zbog koga, na kraju krajeva "izgubi zdravu pamet" I... živi sretno u ljubavi do kraja života.... hmmm... al ga I ja... naškraba...
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyČet 7 Avg - 1:12

U tekstu je naglasak na ravnopravnosti (među partnerima slične inteligencije) i da takvi brakovi najduže opstaju .. a pitanje je za svakog od nas ..šta mislimo o tome..da li pametna žena na bilo koji način ugrožava muškarca sa kojim je svojom pameću..većom zaradom..boljim statusom u društvu..i tako dalje..

Svako bira sebi partnera i odabere ono što ga kod njega/nje privlači ..intrigira..ne mora da znači da je svaki izbor pravi ali to u tekstu i piše da takvi parovi ne ostaju dugo zajedno..

A oni drugi.. ćute i lepo im je..happy 

U narodu se kaže ..svaka rupa nađe zakrpu.. happy 

A žene..žene upravljaju muškarcima očigledno ili iz senke..i baš svaki bude zaveden bez obzira što smatra da je on birao, ustvari je odabran.. Laughing 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyČet 7 Avg - 1:22

Odgovor na postavljeno pitanje je NE.  Laughing 

Jer pametna žena neće odabrati muškarca koga bi njena osobnost mogla ugrožavati. 

Mislim da takve "lako ugrozljive" s lakoćom eliminira odmah u fazi upoznavanja.   happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyČet 7 Avg - 1:25

A da muškarcima imponuje inteligentna žena..tačno je ..pored nje se i on oseti moćno.. happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? EmptyČet 7 Avg - 1:27

Da, slažem se da žene manje-više upravljaju nama. A da li pametna žena ne neki način ugrožava muškaraca... može se reći da. da ako recimo vremenom još profesionalno napreduje za razliku od partnera.. pojedinci će se naći ugroženi (ljubomorni), na neki način, ali to je opet individualno - od "slučaja do slučaja".
Samo znam za neposredan slučaj gdje se pametna žena našla ugroženom jer je u medjuvremenu toliko napredovala za razliku od njenog muškarca, da ga je naposletku I napustila..sa sinom..  poslije nešto više od 4 godine, još uvijek su samci..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?   Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li pametne žene ugrožavaju današnje muškarce?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ljubavne greske koje pametne žene nece ponoviti
» Tko privlači žene, a tko muškarce?
» Kako žene vide muškarce
» Mali signali
» Razlozi zbog kojih žene ostavljaju muškarce
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum
  • Ljubav,Sex,Romantika
  • Muško ženski kutak
  • -

    Sada je Pon 20 Maj - 5:50