Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ako nastavite ovako, ostat ćete same

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Empty
PočaljiNaslov: Ako nastavite ovako, ostat ćete same    Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Sat610Čet 17 Jul - 15:01



 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Možda ste od onih žena koje se iz dana u dan pitaju zašto nikako ne mogu pronaći srodnu dušu? Upitajte se što radite krivo i možete li to ispraviti.
 
Na stranici yourtango.com navedene su tri uobičajene greške koje ponavljaju slobodne žene i koje je napravila Jennifer Lopez, odnosno Zoe u filmu The Backup Plan.
 
Vrijeme je da se prestanete pitati gdje je onaj pravi te napravite malu analizu. Ako radite neku od navedenih graška, vrijeme je da nešto poduzmete
 
● Posao prije svega
U filmu The Backup Plan Jennifer Lopez glumi mladu, potpunu, uspješnu i atraktivnu ženu koja je napustila posao u velikoj tvrtki te pokrenula vlastiti posao. U njezinom životu sve se vrti oko posla, a onda kada sretne divnog, zainteresiranog i slobodnog muškarca, učinit će sve da ga otjera od sebe. Većina žena smatra da nešto nije u redu s muškarcem koji ih smatra privlačnima i otjerat će ga bez da su mu pružile šansu. Ostaju zaokupljene poslom, i ne samo da im je tada teško pristupiti, nego se nemoguće s njima povezati i zbližiti.
 
● Vrijeme je isteklo
Zoe u filmu vjeruje da je njezino vrijeme isteklo te da je propustila priliku za ljubav, brak i majčinstvo. Nažalost, mnoge slobodne žene tako misle, ali su u krivu. Vremena se mijenjaju, nema pravila za to kada je pravo vrijeme za brak i za majčinstvo. Žene su u današnje vrijeme sklonije tome da odgađaju ulazak u brak, pa i rađanje. Iako biologija nije uvijek na našoj strani, uvijek postoji rješenje – surogat-majka ili posvajanje.
 
● Svi su muškarci isti
Mnoge slobodne žene smatraju da više nema 'dobrih' muškaraca, da su već zauzeti ili da su svi isti. No, to nije istina. Možda nisu najzanimljiviji ili baš onakvi kakve ste zamišljali, ali 'dobri' muškarci postoje. Ne držite se toga da su svi muškarci isti i dajte im šansu da vas u to uvjere. Nažalost, kada se 'dobar' muškarac i pojavi, zato jer je takav i nije pretjerano zanimljiv, najčešće 'izvisi', i to uglavnom zbog nekog zauzetog ili ne baš sklonog ozbiljnim vezama.
 
izvor: net.hr
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako nastavite ovako, ostat ćete same    Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Sat610Čet 17 Jul - 17:31

A pita li se neko zasto su muskraci postali obsednuti bogatim zenama.I ako neka nema malo imanja,kola i dobar posoa nece niko da se veze za nju.
E,takva su vremena dosla...
 Ne kazem ima muskraca koji ne gledaju na to.Njima svaka cast.Ali sada u ovo doba vecina muskraca gleda na novac.
I sirota ona koja nema nista,ostaje sama.Znam par primera,a licno sam u zivotu to sama dozivela par puta.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako nastavite ovako, ostat ćete same    Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Sat610Čet 17 Jul - 20:56

Čupka ::
A pita li se neko zasto su muskraci postali obsednuti bogatim zenama.I ako neka nema malo imanja,kola i dobar posoa nece niko da se veze za nju.
E,takva su vremena dosla...
 Ne kazem ima muskraca koji ne gledaju na to.Njima svaka cast.Ali sada u ovo doba vecina muskraca gleda na novac.
I sirota ona koja nema nista,ostaje sama.Znam par primera,a licno sam u zivotu to sama dozivela par puta.
Ne bih se složio uopšte sa tobom. Izvini, ništa lično ali ....

Nije muškarcu bitan ni novac, ni da li ona ima kola, plac, dobar posao ili šta već. Muškarcima je bitno i najbitnije da do 40 imaju dete. Znam da mnogi sa ovim neće da se slože ali to je činjenica. Sad, nije da nije bitno kakvu će osobu uzeti za bračnog druga ali novac, njeno materijalno stanje i slično nije onaj glavni faktor koji će da da tok jednoj takvoj proceni i tom izboru.

S druge strane, ne razumem zašto pominješ muškarce. Tema je o suprotnom polu. Zašto žene ostaju same, zar ne?

A ostaju same jer se ponašaju upravo onako kako si ti navela da se ponašaju muškarci.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako nastavite ovako, ostat ćete same    Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Sat610Čet 17 Jul - 21:08

Svaka osoba, bilo zensko ili musko, ako imaju neku kvalitetu ili netko posebno zracenje ne ostaju sami.

Najveci problem je sto mi nesto izuzetno trazimo, biramo. Naravno da neke osobine mora ispunjavati on ili ona.

Hocu reci, ako vidim neku curu, udovicu ili bilo sto, treba joj prici,iako mzda ima kriv nos recimo.Treba dati sansu osobi, iako ne ispunjava vasim kriterijama vaseg biranja. Jer svatki kamen kad ga podignes iz pjeska je drugacijeg izgleda. Nego kao na prvi pogled, daj sansu, tko ne zeli da vidi ili da podigne, ostace sam.Nitko ce doci na vrata i pokucati i vikati evo me.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako nastavite ovako, ostat ćete same    Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Sat610Pet 18 Jul - 12:12

Black Wizard ::
Čupka ::
A pita li se neko zasto su muskraci postali obsednuti bogatim zenama.I ako neka nema malo imanja,kola i dobar posoa nece niko da se veze za nju.
E,takva su vremena dosla...
 Ne kazem ima muskraca koji ne gledaju na to.Njima svaka cast.Ali sada u ovo doba vecina muskraca gleda na novac.
I sirota ona koja nema nista,ostaje sama.Znam par primera,a licno sam u zivotu to sama dozivela par puta.
Ne bih se složio uopšte sa tobom. Izvini, ništa lično ali ....

Nije muškarcu bitan ni novac, ni da li ona ima kola, plac, dobar posao ili šta već. Muškarcima je bitno i najbitnije da do 40 imaju dete. Znam da mnogi sa ovim neće da se slože ali to je činjenica. Sad, nije da nije bitno kakvu će osobu uzeti za bračnog druga ali novac, njeno materijalno stanje i slično nije onaj glavni faktor koji će da da tok jednoj takvoj proceni i tom izboru.

S druge strane, ne razumem zašto pominješ muškarce. Tema je o suprotnom polu. Zašto žene ostaju same, zar ne?

A ostaju same jer se ponašaju upravo onako kako si ti navela da se ponašaju muškarci.
Muskarce sam pomenula zato,jer zbog takvih muskaraca sto traze u zeni da imaju neko imanje ili novac zenu ostaje same,jer sve zene nisu bogate i svim zenama roditelji nisu omogucili ili su izgubili nesto u zivotu.
Gledaj,ti nisi takav.Ali ima takvih muskaraca,veruj mi.Dozivela sam i zato ti kazem.
I sve vise sada ima takvih muskraca koji traze da zena ima nesto kako on jadan nece da brine  za buduci zivot.E,zbog toga su neke zene same.Jer nemaju para,imanja ili bilo sta drugo.

Znas kako se kaze,para na paru,a us na fukaru....Da izvines.
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako nastavite ovako, ostat ćete same    Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Sat610Pet 18 Jul - 12:26

Evo jos jednog razloga zasto se ne udajem  happy 
Mala sala....

Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako nastavite ovako, ostat ćete same    Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Sat610Pet 18 Jul - 12:28

I samoća je legitiman izbor, i ne treba se vezivati za svaku budalu, prosto bolje je i biti nesrećan zbog toga što smo sami, nego zbog toga što nas neko drugi u zajednici čini nesrećnim. Medjutim odbaciti nekoga i odbaciti svoju mogućnost da se i kroz partnerstvo ostvarimo, a zbog razloga navedenih u uvodnom postu je po meni najobičniji kukavičluk i sebičnost. Jbt pa nemamo 100 života ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako nastavite ovako, ostat ćete same    Ako nastavite ovako, ostat ćete same  Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ako nastavite ovako, ostat ćete same
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ovako ćete ga 'pročitati' laže li vam da vas ne vara
» Crna hronika
» E, tek sad ćete "pasti na njega": Ovako Sulejman peva srceparajuću pesmu
» Klinac očitao lekciju vladi SAD-a: Ovako ćete uštedjeti 400 milijuna dolara
» Iz uzorka krvi otkrijte kako ćete starjeti i koliko ćete poživjeti
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-