Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Pomoc pri izradi seminarskih radova

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 25844

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: Pomoc pri izradi seminarskih radova   Ned 25 Maj - 14:47

Na ovom sajtu mozete da preuzimate besplatno gotove seminarske radove kao pomoc za izradu vaseg.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pri registraciji dobijate 100 poena za skidanje radova, pri postavljanju vaseg rada dobijate takodje 100 poena bez cekanja na prihvatanje administratora, kao i pri svakom preuzimanju vaseg rada dobijate 1 poen. Za preuzimanje oduzima Vam se 30.

happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Pomoc pri izradi seminarskih radova   Ned 25 Maj - 15:06

Kod mene na IT Akademiju za registrovanje se ne dobijaju bodovi i pojeni!
Za svaku naucenu lekciju iz predmeta se dobijaju bodovi i pojeni u zavisnosti koliko si naucio i zato se gleda da znas sve na pamet da bi dobio najveci broj bodova,na kraju polaganja tog predmeta da bi bio zavrsen i konpletiran radi se projekat koji mora biti prihvacen od profesora i za svaki odradjeni projekat dobija se po 10 bodova i vas predmet je polozen i zavrsen !
Ja sam tako polozio 18 predmeta iz IT sa zavrsnim radovima i svuda sam imao od 85 do 97 bodova jer svi moji radovi i projekti su tacni i prihvaceni od strane profesora,jedino sam imao po koju gresku na testovima jer mi je nemoguce da imam iz svakog predmeta po 100 bodova,a prolazni bodovi su minimalno 50 bodova .
Tako da samo nas 5 bili  najbolji od svih iz cele skole i dobili besplatno skolovanje u Cambridge u Britaniju !
Sacuvao sam sve moje seminare i radove i projekte na CD diskovima !
Nazad na vrh Ići dole

Pomoc pri izradi seminarskih radova
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Hitna pomoc strajkuje
» Odvajanje od roditelja
» Šta raditi kod ujeda i svraba?
» Poreklo nejednakosti (Žan Žak Ruso)
» Bolesna ljubomora i posesivnost
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu