Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Dlakavi ili depilirani muškarci?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Uto 2 Avg - 10:33

Da li volite depilirane muškarce,onako glatke svuda po telu Rolling Eyes ili više volite muževne i dlakave muškarce? Laughing

Meni tako depiliran izgleda ljigavo nekako gej [You must be registered and logged in to see this image.] A opet nije lepo ni mnogo dlakavo i šumovito [You must be registered and logged in to see this image.]


Šta mislite o bradi od tri dana..brkovima ..jel volite ili ne kad muškarac ima bradu ili brkove?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pet 12 Avg - 17:50

Ta brada od tri dana me zna izludeti, sve mi se lice ospe i sva budem izgrebana kao da sam se jedva s bojnog polja spasla Shocked
Volim kad je glatko izbrijan,a brkovi [You must be registered and logged in to see this image.] imaju oni svoje draži nekako su mi sexy [You must be registered and logged in to see this image.]
Bradu ne volim [You must be registered and logged in to see this image.]
Kad smo kod dlakavosti,ne volim ni mnogo glatko da ne znam jesu li moje jel njegove noge kad pomazim ili dotaknem [You must be registered and logged in to see this image.] ..ali ne volim ni preterano dlakavo, od dlakavih ledja me strah affraid










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pet 12 Avg - 21:58

Ludim za bradom od tri dana [You must be registered and logged in to see this image.]

A inace bas mi je simpaticno kada muskarac ima ono malo dlacica, nekako su sexy [You must be registered and logged in to see this image.].Moze da se igramo par nepar... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Sub 13 Avg - 13:36

Kako možete da imate ma šta sa muškarcem koji ima busenje po telu ... Shocked Kako možete da liznete tako nešto sem ako ne volite dlake u ustima [You must be registered and logged in to see this image.]


Ono, jeste, ćosav deluje kao peder ali da li je? Ili je samo gladak dopuštajući partnerki da bez probleka klizne jezikom preko njegovih grudi i uradi mu ša god joj padne napamet bez "dlakavih" prpreka na putu ... Razmislite o tome Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Sub 13 Avg - 14:16

Ne smeta mi i da je ceo izdepiliran,ako njega depilacija celog tela ne boli za mene je i glatko prihvatljivo zašto da ne Laughing
Samo se zgražavam od mnogo dlakavih svuda ali baš svuda po telu affraid










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Sub 13 Avg - 14:24

Ja nemam dlaka puno po telu Tanks God! [You must be registered and logged in to see this image.]
Imam pomalo taman kolko treba na svim normalnim mestima [You must be registered and logged in to see this image.]

Gladak sam u gornjem delu tela ..malo na grudima i stomacicu onako sexy [You must be registered and logged in to see this image.]

Na ledjima nemam ( za Eni info ) Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Čet 15 Dec - 0:53

Eto kad je depiliran svee nekako ide glatko  [You must be registered and logged in to see this image.]
Ne mora ceo al donekle  [You must be registered and logged in to see this image.]











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 22:24

Dva miliona godina su muškarac i žena bili dlakavi. I nije im smetalo.
Koliko je puta ljubav vođena u tom periodu?
I pala je koja dlaka, muška ili ženska, pa što onda. Very Happy

Dok se prije dvadesetak godina netko nije dosjetio da dlake smetaju. Moš mislit.
Pa se razvila pomodarska industrija uklanjanja dlaka. Vrti se lovica, to je najvažnije. Laughing
Pa ko voli neka pati i za to još plati.
Ali dlake mi ne dirajte.
Niko ne smije da na silu vas brije. Laughing


PS
U mome kraju se kaže: Cura koja nema spreda i straga je kao selo bez crkve i škole.
Ja bi parafrazirao.
Muškarac bez dlaka je kao škola bez učitelja. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 22:51

Ja već negde rekoh ovde, jesam da se muškarci depiliraju ispod pazuha,
iz čisto higijenskih razloga, ne estetskih, ali malo "tapiserije" na grudima pali cool
A genitalije valjda ne depiliraju, pojima nemam, nisam nikada videla happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 22:58




U Srbiji raznih čudesa, kad se brije brije se, onda i naselja dobijaju razna imena Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:00

Ma kakvi ćosavi muškarci... .gde to ima...wonder..

Muško je muško samo kad izgleda kao muško a ne da od sebe pravi ženu... Laughing Pa zamislite samo na šta bi ličio muškarac sa iščupanim obrvama, obrijanim nogama ili ledjima Shocked ...ili na kraju sa brazilcem između nogu happy ...Pa ja bih crkla od smeha kada bi tako nešto videla, a ne još da me tako nešto privuče... happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:06

Oćete da kažete da je nama muškarcima najbolje da negujemo intimnu floru happy
Nazad na vrh Ići dole
Bandit

Član
Član

Bandit

Muški
Poruka : 60

Učlanjen : 12.11.2011


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:08

To je pitanje higijene ..što bi žene bile povlašćene..aj dont andrstending..
Naravno noge ne brijem...
Nazad na vrh Ići dole
nemo

Član
Član

avatar

Muški
Poruka : 460

Učlanjen : 28.11.2011


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:12

Na znam; naucen sam na samog sebe bez depilacije; imam bradu i brkove (malo licim na deda mraza ). nije mi nikada palo na pamet;
koliko se secam , zenska depilacija (skidanja dlacica na nogama, i ispod pazuha) je pocela negde 70tih ;
a skidanje dlacica sa venerinog brezuljka i okoline je relativno novijeg datuma happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:12

Teško mi je da zamislim da se ne kupam subotom, čim počne da me svrbi brada moram da je brijem...
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:13

Bandit ::
To je pitanje higijene ..što bi žene bile povlašćene..aj dont andrstending..
Naravno noge ne brijem...

Shocked

happy ..Hahahaa...e sad si me nasmejao do suza happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:13

Bole__Ser ::
Oćete da kažete da je nama muškarcima najbolje da negujemo intimnu floru happy

Pa da, gde da baš toliko upropastimo prirodu. Neka ostane
nešto autentično Adama happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:15

A šta fali da i žene prestanu da briju noge, kad se dlaka zasija bude to zanimljivo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:17

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:19

Bole__Ser ::
A šta fali da i žene prestanu da briju noge, kad se dlaka zasija bude to zanimljivo Very Happy


Jao, pa to ne biva, msm ..Ja kad vidim nedepiliranu ženu, ono - pazuh, nausnice, noge..
završili smo priču....ili obrve! Dodje mi da ih ja povedem u prvi salon da je ošure celu Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:21

Brijanja mojih nogu se ne bih odrekla nikada..ipak volim kad su glatke [You must be registered and logged in to see this image.]
Što se njega tiče..može ali ne mora [You must be registered and logged in to see this image.]

Ipak je urednije,lepše i izglednije podšišano i izbrijano od dlakavog i zapuštenog muškarca..nemam ništa protiv da bude delimično dlakav..brada i brkovi ali sa smislom uredjeni su mi sasvim prihvatljivi,najvažnije mi je ipak da je okupan i čist a dlake su..manje važna stvar Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:23

Neee.... Fuj ...nemoj žene u šumu molim te... happy ...mi ćemo da sedimo kući i budemo fine i lepe, a vi kad pođete u divljinu po hranu, lakše vam je tako da se zamaskirate budete nevidljivi happy

Šalim se, Laughing ne za žene je stvarno ružno da ne briju noge ili sve ostalo jer mi moramo da budemo nežne i glatke dok muškarci moraju malo da zapinju.....barem na nekim mestima happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:27

Volim kada mi na brkovima ostanu tragovi od gulaša, pa se oblizujem celi dan Very Happy


Dakle nije važno koliko si obrijan već koliko si kadar Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:33

Bole__Ser ::
Volim kada mi na brkovima ostanu tragovi od gulaša, pa se oblizujem celi dan Very Happy


Dakle nije važno koliko si obrijan već koliko si kadar Very Happy

Pa rekli smo da svako preterivanje nije dobro..dakle nemoj da imaš brkove kao Musa Kesedzija i da budeš kao Jeti...a za ovo ostalo...pa hmm...to je već druga tema... happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610Pon 2 Jan - 23:38

Godi mi jako kada se umažem od sladoleda od čokolade, to su sve prednosti brkova Very Happy


Al mi muškarci volimo ćeosave žena, pa zato valja napraviti neki sklad, vi bez dlaka a mi sa dlakama happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Dlakavi ili depilirani muškarci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dlakavi ili depilirani muškarci?   Dlakavi ili depilirani muškarci? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Dlakavi ili depilirani muškarci?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Šta će nam muškarci?
» Stvari koje niste znale o muškom umu
» Muškarci za izbegavanje
» Muškarac 21 veka
» Kad muškarci plaču
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-