Šta je život? - Page 9 Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme



Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Himna Haoss ForumaHimna Haoss Foruma  FacebookFacebook  


Delite | 
 

 Šta je život?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Sledeći
AutorPoruka
Gast

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptySre 2 Jan - 21:22

Enesa ::Mislim da je Tolstoj davao najjednostavniji odgovor, ujedno najplemenitiji, na pitanje sta je zivot. A to je naci sebe u malim stvarima, za pocetak biti zadovoljan sto zivis, sto postojis, zatim porodica, ili bliski prijatelji, onda VERA.
To ne mora biti vera u Boga, kako je on potencirao, moze biti vera u dobrotu, u bolje sutra!


Mene vise zanima tvoje misli, neinteresujem se za Tolstoj odgovor. Koa i od ostalih forumasa.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Malo

Član
Član

Malo

Ženski
Poruka : 335

Učlanjen : 16.10.2012


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyČet 3 Jan - 1:20

lutrija Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyČet 3 Jan - 21:34

svakom je život drugo, nekom je use, nase i podase, nekom posao, nekom lenčarenje, nekom nauka, nekom vera, nekom sport, nekom muzika, nekom zgrabiti sve šta se može , nekom dati šta se može,......

svako ima svoj "šta je život?"  study










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyČet 3 Jan - 21:48

Sve navedeno pa mi još nije dosta svega. happy
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyČet 10 Jan - 20:15

Sta reci i napisati a da nije vec receno?
Zivot je jedna velika nepoznanica. Niko nas nije pitao da li se zelimo roditi i ziveti,sto neko rece,kad te ubace u vodu plivaj inace ces potonuti.
Moglo bi se reci da nam je zivot poklonjen od roditelja ili  Boga.
Kako iskoristiti taj poklon i da li je zivot uvek lep. Da pitamo malu decu, njima je zivot lep jer  se  ne brinu ni oko cega .roditelji se brinu za njih.
Da pitamo majku koja je tek donela na svet svoju bebicu. I njoj je zivot lep i puna je planova za svoju bebicu.
Da pitamo bolesne na bolnickim posteljama, naravno svi zele da ozdrave i da zive normalan zivot ali mnogi ce reci da im je dosta takvog zivota i da to nije zivot nego mucenje..Da li je takav zivot dar, naravno da nije to je nesto sto je nuspojava , Bolesti, nesrece koje malo koga zaobilaze. Smrt i gubitak dragih osoba,sopstvena bolest sko se pojavi.Onda kad se lezi u bolnickom krevetu sa malom nadom za ozdravljenjem,mozda tek onda pocinjemo razmisljati o zivotu na drugi nacin.Tesko je razumeti onome ko to nije doziveo.Kad se telo bori izmedju zivota i smrti neizvesnost i za sutrasnji dan.Ako se ozdravi onda mozemo reci da nam je zivot poklonjen.To su jedini trenuci kad se zivot ceni onako kako treba.
Da pitamo starije osobe one preko 70 ili 80 koji su proziveli zivot,reci ce da je zivot bio kratak da je proleteo za tren.Ako su doziveli starost uglavnom se nece zaliti  na proslost jer je danas prednost doziveti starost ,Mnogi odu pre nego se sa njom sretnu.
Moglo bi jos dosta pisati na ovoj temi ali kako rekoh, zivot jeste jedna velika nepoznanica.
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55826

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyČet 10 Jan - 22:13

Zivot je cudo










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyPet 11 Jan - 20:17

bajka  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55826

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyPet 11 Jan - 21:56

Zivot je previse kratak










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptySub 12 Jan - 11:49

U sustini je zivot i veliki teret. Moras ga nositi na rukama ili ramenima do kraja zivota. Vazno je da se nekajes sto ga nosis.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55826

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptySub 12 Jan - 12:01

Šta je život? - Page 9 56f05ab8-bba8-4a52-b47d-1adb0a0a0a6c-majka-tereza-690x480










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyNed 13 Jan - 15:33

život je priča u kojoj se isprepliće moguće s nemogućim.










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyPet 18 Jan - 20:46

I na kraju...
Život prolazi, srce u čoveku nikada ...



Šta je život? - Page 9 Dx-Dr-OVWk-AYM5-Gq
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyPet 18 Jan - 20:57

život je bajka onom kog voli ga majka  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptySub 19 Jan - 20:51

U principu je posao, moras svaki dan raditi na njemu. Posao je tvoj zivot. happy
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptySub 19 Jan - 20:57

Zivot je satkan od lepih i losih dana. One lose zelimo zaboraviti sto prije a one posebno lepe koji su retki cuvamo ljubomorno kao da ih zelimo sakriti od icijeg pogleda kao da ih zelimo zauvek sacuvati.Umotati u najmeksu svilu i zauvek cuvati uspomenu na takve dane happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyNed 20 Jan - 18:05

Mudre misli ERNESTA HEMINGVEJA o životu
O moralu znam samo toliko da je moralno ono posle čega se dobro osećate, a nemoralno ono posle čega se osećate loše.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyNed 20 Jan - 18:05

Ne postoji prijatelj tako lojalan kao knjiga.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyNed 20 Jan - 18:05

Sreća je kod inteligentnih ljudi najređa stvar koju znam.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyNed 20 Jan - 18:05

Volim da spavam. Moj život ima tendenciju da se raspadne kada sam budan, znate?
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyNed 20 Jan - 18:05

Uvek uradi trezan ono što si rekao da ćeš uraditi pijan. To će te naučiti da držiš jezik za zube.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyNed 20 Jan - 18:06

Najbolji način da otkriješ da li nekome možeš da veruješ – jeste da mu veruješ.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyNed 20 Jan - 18:06

Sve što treba da uradiš je da napišeš jednu istinitu rečenicu. Napiši najistinitiju rečenicu koju znaš.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyNed 20 Jan - 18:06

Ja pijem da bih druge ljude učinio zanimljivijim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyNed 20 Jan - 18:06

Kada ljudi pričaju, slušaj u potpunosti. Većina ljudi nikada ne sluša.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 EmptyNed 20 Jan - 18:07

Život svakog čoveka se završi isto. Postoje samo detalji kako je živeo i kako je umro koji ga razlikuju od drugih.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Šta je život? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je život?   Šta je život? - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta je život?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Recept za dug život
» Vanbracni zivot
» Put u život - L.N.Tosltoj
» Ulaznica za život
» Zanimljivi Pet video
Strana 9 od 28Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum
  • Nauka
  • Filozofija
  • -

    Sada je Sre 29 Maj - 6:27