Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Na koju stranu naginjete glavu prilikom poljupca i što to govori o vama?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 130964

Učlanjen : 07.04.2011

PočaljiNaslov: Na koju stranu naginjete glavu prilikom poljupca i što to govori o vama?   Pon 10 Mar - 10:46

Ovisno od toga da li glavu naginjete na lijevu ili na desnu stranu tijekom poljupca, otkrivate koliko ste emotivni.

Ovisno od toga da li glavu naginjete na lijevu ili na desnu stranu tijekom poljupca, otkrivate koliko ste emotivni. Oko 80 posto muškaraca i žena naginje glavu na desnu stranu kada se ljubi. Preostalih 20 posto naginje je na lijevu i ljubi se hladnije i sa manje emocija.

U istraživanju u kojem je sudjelovalo na stotine dobrovoljaca, analizirano je ponašanje ljudi na javnim mjestima. Pokazalo se da i način na koji se ljudi pozdravljaju poljupcem otkriva njihove emocije.

Osnovno otkriće je da se ljudi kada naginju glavu na lijevo da bi nekoga poljubili osjećaju pomalo nelagodno i nisu sigurni da li bi se trebali pozdravljati poljupcem.

Također, nepostojanje emocija se vidi i u "ljubljenju zraka", kada ljudi obrazom dodiruju obraz osobe s kojom se pozdravljaju.

(Večernji.hr)

love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 130964

Učlanjen : 07.04.2011

PočaljiNaslov: Re: Na koju stranu naginjete glavu prilikom poljupca i što to govori o vama?   Pon 10 Mar - 11:17

Ja sam dešnjak.
Po cijelom tijelu.  happy 

happy

love
Nazad na vrh Ići dole
Malena

Član
Član

Ženski
Poruka : 26

Učlanjen : 09.04.2014

PočaljiNaslov: Re: Na koju stranu naginjete glavu prilikom poljupca i što to govori o vama?   Sre 9 Apr - 21:40

Na levu
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

Master
Master

Muški
Poruka : 25739

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću

PočaljiNaslov: Re: Na koju stranu naginjete glavu prilikom poljupca i što to govori o vama?   Sre 6 Jun - 14:27

desna  happy   happy happy
Nazad na vrh Ići dole
SherlotaHolms

Super Član
Super Član

Ženski
Poruka : 946

Učlanjen : 19.12.2016

Raspoloženje : uvek na nivou

PočaljiNaslov: Re: Na koju stranu naginjete glavu prilikom poljupca i što to govori o vama?   Pon 26 Nov - 15:37

na levu happy
Nazad na vrh Ići dole
Frankey

Elita
Elita

Ženski
Poruka : 2748

Učlanjen : 23.04.2018

PočaljiNaslov: Re: Na koju stranu naginjete glavu prilikom poljupca i što to govori o vama?   Pon 26 Nov - 22:05

ja ne naginjem, ja se guram  happy
Nazad na vrh Ići dole
Ph. Act

Super Član
Super Član

Muški
Poruka : 719

Učlanjen : 09.04.2012

PočaljiNaslov: Re: Na koju stranu naginjete glavu prilikom poljupca i što to govori o vama?   Uto 27 Nov - 0:02

@SherlotaHolms ::
na levu happy

Ja na desnu happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 32831

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~

PočaljiNaslov: Re: Na koju stranu naginjete glavu prilikom poljupca i što to govori o vama?   Sre 28 Nov - 8:51

Na obje..  Very Happy a, jeli to nešto.. normalno, ili..  Shocked Shocked  Laughing

Nazad na vrh Ići dole
Laida

Urednik
Urednik

Ženski
Poruka : 23303

Učlanjen : 26.04.2018

Raspoloženje : Igra uma

PočaljiNaslov: Re: Na koju stranu naginjete glavu prilikom poljupca i što to govori o vama?   Pet 30 Nov - 9:58

ravno pa levo pa desno,pa dole pa gire,mislim usna donja,gornja...

Zagrljaj vodi do mesta gde se šapuće  
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Na koju stranu naginjete glavu prilikom poljupca i što to govori o vama?   

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Varaličarenje
» Muškarci će prije "pasti" na pamet žene nego na njezin izgled
» Nezdrava hrana koju možete jesti bez griže savesti
» Vijetnamski rat
» Moda koju muškarcima treba zabraniti!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Romantika-