Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Izreke o prijateljstvu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 38  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:20

Ne idi ispred mene, mogu te ne slijediti. Ne idi iza mene, mogu te ne voditi. Jednostavno idi pored mene i budi moj prijatelj.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:21

Veća je sramota ne imati povjerenja u svje prijatelje, nego biti od njih prevaren.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:21

Prijateljstvo je tanka žica prekinuti se može lako,sastaviti se opet daje ali čvor ostaje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:21

Druži se sa onima koji će te boljim činiti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:21

Nije dostojan da živi onaj koji nema ni jednog čestitog prijatelja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:22

Sudbina nam daje roditelje,prijatelje biramo sami.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:22

Prijatelja možeš imati jedino ako si prijatelj.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:22

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:22

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:23

"Ne hodaj ispred mene, možda neću slijediti. Ne hodaj iza mene, možda neću voditi. Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:23

"Jedna od glavnih funkcija prijatelja jeste da izdrži (u blažem i simboličnom obliku) kazne koje bismo željeli, ali ne možemo, da izvršimo nad našim neprijateljima." (Vrli novi svijet)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:24

"Prijateljstvo je jedna duša u dva tijela."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:24

"Prijateljima lahko opraštamo pogreške koje nas ne pogađaju
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:24

"Prijatelj svih nije ničiji prijatelj."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:25

Mudrome više koriste neprijatelji, nego ludome prijatelji."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:25

Ne vidim nikakvu utjehu u tome što ću nadživjeti prijatelja i ostati samo spomenik prošlih vremena."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:26

"Život bez prijateljstva je ništa."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:26

Skicirao sam cijeli niz varijacija na originalnu temu. Te su me varijacije radovale jer sam im dao imena svojih prijatelja." (o Enigma-Varijacijama)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pet 1 Jun - 18:26

"Prijatelj je onaj koji zna sve o tebi i pored toga te još uvijek cijeni."
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Pon 4 Jun - 21:14

Jedan od blagoslova starog prijateljstva je taj što sa njima možeti priuštiti sebi da ispadnete glupi










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Sub 9 Jun - 8:39

„Nema ništa bolje od prijatelja, osim od prijatelja s čokoladom.“ - Linda Graison
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Sub 9 Jun - 8:40

Prijateljstvo je rođeno u trenutku da jedna osoba kaže drugoj: „Što? Zar i ti? Mislilo sam da sam jedini!““ – C. S. Luis
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Sub 9 Jun - 8:40

„Ni jedno prijateljstvo nije slučajno“ - O. Henri
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Sub 9 Jun - 8:40

Radije bih hodala s prijateljem u mraku, nego sama na svetlu! - Helen Keler
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610Sub 9 Jun - 8:40

Vi ste najbolji prijatelji koje iko može imati. I smešno je, ali imam osećaj kao da vas poznajem ceo život, ali ne poznajem vas tako dugo, zar ne?“ – Čarobnjak iz Oza
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Izreke o prijateljstvu - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 29 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Izreke o prijateljstvu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Pesme o prijateljstvu
» Izreke o životinjama
» Izreke o iskrenosti
»  Izreke o putovanjima
» Smešne izreke
Strana 29 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 38  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-