Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

  Snimka koja vas sigurno NEĆE ostaviti RAVNODUŠNIMA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


 Snimka koja vas sigurno NEĆE ostaviti RAVNODUŠNIMA Empty
PočaljiNaslov: Snimka koja vas sigurno NEĆE ostaviti RAVNODUŠNIMA    Snimka koja vas sigurno NEĆE ostaviti RAVNODUŠNIMA Sat610Pon 7 Okt - 16:47

Snimka koja vas sigurno NEĆE ostaviti RAVNODUŠNIMA

Jedan je par iz Novog Sada odlučio fotografijama ovjekovječiti rađanje svoje kćeri. Naposljetku se fotografiranje pretvorilo u snimanje nakon čega je nastao video koji je oduševio mnoge.

Danijela i Ivan Čkonjević iz Novog Sada dobili su 17. srpnja kćerku Iskru. Porodu kod kuće prisustvovala je i fotografkinja Tamara Zidar koja je snimila cijeli događaj, piše Kurir.

'Prvo nisam planirala snimiti video. Snimala sam kratke kadrove isključivo zato što se tako nije čulo škljocanje aparata. Tek kada sam prebacila materijal i vidjela kako su kadrovi predivni, predložila sam Danijeli da napravim video. Oni su odlučili video objaviti ujavnosti kako bi promovirali prirodan porođaj, pokazali da postoji i lijepa strana poroda, u ugodnoj atmosferi i s poznatim i dragim ljudima', ispričala je Tamara.

Na svom je blogu opisala kako je sve izgledalo. 'Ivan je bio uz Danijelu, masirao joj leđa, ljubio, mazio i pružao ljubav. Nisam mnogo čekala da izvadim fotoaparat. Atmosfera je bila inspirativna i htjela sam zabilježiti svaki trenutak. Babica me je uvjeravala da ne žurim i da se neće stvari tako brzo odvijati, ali sam ja bila opčinjena njima i trudeći se da budem neprimjetna i nenametljiva, šunjala se po stanu i lovila kadrove', piše Tamara u svom blogu.

(Dnevnik.hr)











love
Nazad na vrh Ići dole
 
Snimka koja vas sigurno NEĆE ostaviti RAVNODUŠNIMA
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ovo je tip žene koju mušakarac nikad neće ostaviti!
» Brakovi koji ne uspevaju..!
» Tajne koje nam muškarci sigurno neće priznati
» Pjesma koja mi nikada neće dosaditi
» Stvari koja prava žena neće tolerisati muškarcu..!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Porodica i zdravlje :: Porodica-