Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Šta mu govore vaše cipele?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Šta mu govore vaše cipele? Empty
PočaljiNaslov: Šta mu govore vaše cipele?   Šta mu govore vaše cipele? Sat610Pon 23 Sep - 21:58

Da li ste znali da muškarci ne obraćaju pažnju samo na vaše noge, već i na ono šta nosite na njima. Ako mu pogled padne dole, budite sigurni da merka vaše cipele. Želeli vi to ili ne, on će mnogo toga zaključiti o vama na osnovu toga što ste obuli. Zato dva puta razmislite pre nego što krenete na prvi sastanak ili se bar zabavite dok čitate.

[You must be registered and logged in to see this image.]


1. Ako nosite skupe patike
Pomisliće: „Ona je ili vrhunski sportista sa milionskim ugovorom ili je neko ko će mi rado platiti piće, večeru, a možda čak i nešto veće. Ili naprosto voli sportske cipele. Nadam se da nije previše uobražena.“

2. Ako imate na nogama lagane sportske patike
Pomisliće: „Srećno je udata, ima decu i očajna je u krevetu. Ako nije sve tako crno, verovatno je samo opuštena.“

3. Ako nosite sjajne kožne cipele ili čizme sa visokom potpeticom
Pomisliće: „Ona je baš zaljubljena u sebe, ali to joj tako dobro stoji.“

4. Ako nosite retro cipele
Pomisliće: „Vau, neko ima visok IQ. Izgleda da ću se odlično provesti večeras sa nekim zanimljivim i načitanim, ali verovatno ne zarađuje baš previše.“



5. Ako nosite crne cipele sam niskom potpeticom
Pomisliće: „Hm… Ovo je neko ko ima odgovoran posao, dobro zarađuje i voli klasiku u modi. Možda je malo uobražena.“

6. Ako nosite jednostavne braon cipele na šniranje
Pomisliće: „Braon je boja zemlje, planete, iskrenosti… Ona je verovatno tip staromodne devojke koja će u rekordnom roku insistirati na vereničkom prstenu (naravno, uz večeru sa svećama). Da li ja zaista želim uskoro da se oženim i imam dacu?“

7. Ako nosite mokasine
Pomisliće: „Uh, visoka klasa. Verovatno je odgajana u hrišćanskom duhu. Hej, da li ona to gleda u moje cipele?“

8. Ako nosite klasične „starke“

Pomisliće: „Još jedna ljubiteljka alternative. Moraćemo da idemo na koncerte i svirke bendova za koje nikad nisam čuo. Ako je pitam nešto o Željku Joksimoviću, svašta može da se dogodi. Nadam se da neće primetiti koliko se dosađujem…“

9. Ako nosite „Dr Martens“ cipele

Pomisliće: „Nesumnjivo je u nekom bendu. Ili je bar bila u bendu. Ili želi da bude u bendu. Ili razmišlja o osnivanju benda…“

10. Ako nosite čizme „kaubojke“

Pomisliće: „Uh, Amazonka! Teško meni, mada, ima i nečeg seksi u njoj.“

11. Ako dođete u sportskim sandalama
Pomisliće: „Možda voli da surfuje, koketna je i odlično se ljubi. Da, ona zaista voli muškarce! Možda i previše za moj ukus… Videćemo…“

12. Ako se pojavite u klompama
Pomisliće: „Možda je mlada lekarka iz obližnje klinike na pauzi… Odlično! U drugom slučaju ili ima mnogo samopouzdanja ili je, u najmanju ruku, čudna.


blic.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tomiša

Super Član
Super Član

avatar

Muški
Poruka : 774

Učlanjen : 01.09.2012


Šta mu govore vaše cipele? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mu govore vaše cipele?   Šta mu govore vaše cipele? Sat610Pet 11 Okt - 23:41

A...tek ako su " Tesne " sad 

Ali - NE BRINITE - dok je " Super Tomiša " sa vama happy 😉 happy 

Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Šta mu govore vaše cipele? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mu govore vaše cipele?   Šta mu govore vaše cipele? Sat610Pon 27 Jan - 12:10

Govore mu sve ono što ja nisam;kad ih vidi u onolikom broju
pomisliće kako ću da ga raskućim  Embarassed 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Šta mu govore vaše cipele? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mu govore vaše cipele?   Šta mu govore vaše cipele? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta mu govore vaše cipele?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Šta vaše oči govore o vama?
» Šta vaše objave na Fejsbuku govore o vama?
» Vaše gaćice puno govore o vama
» Jesenje cipele
» Najskuplje cipele na svetu
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-