Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Ženski
Poruka : 96963

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo

PočaljiNaslov: Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju    Pet 21 Jun - 18:22

Lisete Lupo Mamani, majka četvoro dece, uhvatila je muža Renza kako je vara sa 25-godišnjom Brunom Morales, te ju je bacila niz šest metara duboku provaliju.

Sve ovo desilo se u peruanskom gradu Arekuipa, gde je Mamani  uhvatila Morales za kosu, oborila je na zemlju pa je odvukla na liticu odakle ju je bacila.

U međuvremenu, neverni suprug je pobegao sa mesta na kome se sastao sa 25-godišnjom Peruankom,koja je zadobila lakše povrede nakon što je pala u provaliju.

Lisete je kazala za peruanske medije, da je bila  ljuta i u afektu je gurnula Brunu u provaliju. Međutim, potvrdila je da je ostavila Renza nakon svega što se desilo.

Sa druge strane, muž je zažalio zbog svega i zamolio suprugu da mu se vrati:
"Molim te, klečim pred tobom da mi se vratiš. Ti i naša deca me jedino zanimate. Bez vas ja sam niko i ništa. Molim te, oprosti mi. Napravio sam veliku grešku", poručio je Renzo supruzi.

blic.rs

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju    Pon 28 Apr - 17:34

Zamisli Konja sad Molim te vrati se Ženo,
  ma ne bi ja  to  njoj napravila  ja bi njemu otela Ljubavnicu i otišla sa njom živjeti  happy  happy  happy  happy  tako da dobije dupli udarac  happy  happy  happy a ja opet na Dobitku mlada žena a milina  happy  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Znate li vezati kravatu tako da oduševite šefa, ženu, ljubavnicu...?
» Filozofija ljubavi
» Ovako ćete ga 'pročitati' laže li vam da vas ne vara
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-