Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Četiri puta ostavljena pred oltarom - od istog mladoženje

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Četiri puta ostavljena pred oltarom - od istog mladoženje Empty
PočaljiNaslov: Četiri puta ostavljena pred oltarom - od istog mladoženje   Četiri puta ostavljena pred oltarom - od istog mladoženje Sat610Čet 13 Jun - 17:50

Četiri puta ostavljena pred oltarom - od istog mladoženje

Suzan Sangster je britanska manekenka kojoj  se nikako ne da da se uda. Ona je pred oltarom ostavljena četiri puta, a trenutno planira i peto venčanje. I to sve sa istim čovekom.
 
Četiri puta ostavljena pred oltarom - od istog mladoženje 37575_mlada3_300x0
Nesuđeni mladenci: Suzan i Frenk

Suzan je već šest godina u srećnoj vezi sa 24 godine starijim glumcem, Frenkom Muganom, i posle prve godine veze njih dvoje su odlučili da kažu sudbonosno da. Rezervisan je luksuzan prostor, kupljena je haljina, obezbeđeno cveće, pažljivo odabran meni... I baš kada je trebalo da mladenci pošalju pozivnice, tada 61-godišnji mladoženja se uspaničio i objasnio svojoj verenici da im treba još vremena da se bolje upoznaju. Par se dogovorio da umesto venčanja napravi vereničku žurku kako uložen novac ne bi propao, a da svadbu odlože za sledeću godinu.
 
Od tada je prošlo pet godina, a Suzan i Frenk su i dalje verenici, i to ne zato što se još nisu odlučili na sudbonosni korak. Još tri puta posle neuspelog prvog pokušaja, par je planirao venčanje i svaki put se ponavljao scenario. Na početku je Frenk prihvatao da se i zakonski veže sa svojom izabranicom, ali je u nekoj od pripremnih faza po pravilu odustajao. Za razliku od njega Suzan ne odustaje. Ona je 2009. godine za svoju odlučnost dobila još jedan argument sa rođenjem njenog i Frenkovog sina Džeka. Ali Frenk je ostao neodlučan.

- Smišljao je razne izgovore i razloge zbog kojih ne treba da se venčamo. Prvo je rekao da mu je majka bolesna, ili da bi bilo dobro da sačekamo do njegovog rođendana, kada je njegov rođendan prošao, da se strpim do mog, a kada se i to približilo, došao je na ideju da bi njegova majka bila presrećna da venčanje bude na njen rođendan. Izgovori su mu bilo toliko patetični da je sve počelo da liči na farsu. Čak je govorio da bi prvo trebalo da položi vozački ispit. Ali Frenk je šarmantan i ubedljiv, rođeni glumac, ne znam zaista zašto još nema oskara. Svi njegovi izgovori u trenutku su mi stvarno delovali logično i razumno - priča nesuđena mlada.
 
Četiri puta ostavljena pred oltarom - od istog mladoženje 37572_mlada1_630x0
U srećnoj su vezi već šest godina

Ipak Suzan je u borbi za ruku svog voljenog posle četvrtog neuspešnog pokušaja venčanja rešila da promeni taktiku. Oni više ne žive zajedno, mada se i dalje zabavljaju, a okosnica manekenkine nove taktike je čežnja. Suzan je čvrsto rešila da sa svojim verenikom ne vodi ljubav, sve dok on konačno ne izgovori sudbonosno “da”.
 
- Veliki deo mog srca pripada Frenku i ubeđena sam da je on čovek sa kojim treba da podelim život. Nekom će možda delovati čudno što nikako ne odustajem, ali verujem da za svakog postoji ona jedna osoba, a za mene je to Frenk i jednog dana sigurno ćemo završiti pred oltarom. Kada sam rešila da probam da ga dozovem pameti tako što ću mu ukinuti izvesne povlastice , bio je strašno ljut, ali svi moji prijatelji su mi čestitali na toj odluci - kaže Suzan.
 
Fren se brani time da obožava svoju verenicu i da nikada nije bio u dilemi da li želi da se oženi njome, ali da ona želi veliko i glamurozno venčanje za koje on nema novca.
 
Četiri puta ostavljena pred oltarom - od istog mladoženje 37573_mlada_630x0
Frenk i Suzan sa njenim sinom iz prethodne veze

- Predlagao sam joj puno puta da odemo u Las Vegas i tamo se venčamo bez pompe, ali ona želi spektakularno venčanje. Ja sam samo profesor drame, ne mogu to da priuštim. Ja želim da se oženim sa Suzan, ali mi nije jasno zašto ne možemo još malo da sačekamo – brani se 67-godišnji Frenk.
 
Suzan je naterala Frenka da se prijavi za BBC emisiju “Ne recite mladi”, u kojoj mladoženje planiraju venčanje-iznenađenje. Frenk i Suzan trebalo je da snime amaterski video na osnovu kog bi produkcija u saradnji sa Frenkom mogla da organizuje venčanje kakvo mlada želi. Očekivano, Frenk se u zakazano vreme nije pojavio, ovaj put zato što je sa bratom gledao fudbal! Suzan ipak strpljivo čeka.
 
- Ovo je samo još jedno odlaganje. Nas dvoje ćemo kasnije ili pre završiti pred oltarom – samouverena je buduća ili ipak nesuđena mlada.


Višnja Marinkov | Foto: Fejsbuk/zena.blic.rs










Četiri puta ostavljena pred oltarom - od istog mladoženje Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri puta ostavljena pred oltarom - od istog mladoženje
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ostavila trojicu pred oltarom, a zatim se udala za svoju kumu
» Mladoženje oduševljene svojim lepim nevestama
» Ljubav pod oltarom - seks i sveštenstvo
» Na "Fejsbuku" otkrile da su udate za istog muškarca
» Facebook zanimljivosti
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-