Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Empty
PočaljiNaslov: Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar!   Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Sat610Sub 11 Maj - 8:35

Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar!

Ako nekome nešto dozvoliš, onda si sam kriv za sve ono što ti se dešava, rekla je pevačica Maja Marijana, žrtva porodičnog nasilja

Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Maja-marijana-samar-batine-ne-prastajte-1368135703-307931
Prošli dani sreće... Maja sa suprugom Mladenom Šmakićem - Foto: Damir Dervišagić

BEOGRAD - Nismo se pomirili!
- Nijedna žena ne treba da dozvoli i oprosti batine. Postoje neke stvari za koje je čovek sam kriv, jer ako nekome nešto dozvoliš, onda si sam kriv za sve ono što ti se dešava - u potresnoj ispovesti za Ekskluziv ispričala je pevačica Maja Marijana, koju je na Veliki petak pretukao nevenčani suprug Mladen Šmakić.

Od zadobijenih povreda pevačica je završila u Urgentnom centru, a pred kamerama je, gutajući suze, ispričala da se nije pomirila sa suprugom, iako i dalje sarađuju.

- Teško mi sve to pada, nisam navikla na ovakav vid reklame. Ne mogu ništa da komentarišem, zaista. Ne želim ništa loše da kažem. Nadam se da ćete me razumeti - teško je govorila pevačica.Drhtavim glasom zamolila je medije da je puste na neko vreme i obećala da će, kad dođe vreme, reći sve što je muči!

- Desilo se nešto, a ja ću jednog dana da ispričam šta. Samo želim da kažem da se nismo pomirili, da samo poslovno sarađujemo i da radimo na normalizaciji odnosa zbog deteta - istakla je ona.

Maja je dodala da se nada da će njeno iskustvo pomoći drugim ženama.
- O svom mužu ne želim da kažem ništa loše, jer je on, ipak, otac mog deteta. U poslednje vreme ne pevam, ali nastavljam da radim zbog toga što su neki nastupi zakazani još pre mesec dana - rekla je Maja Marijana.

Godinama trpela nasilje od muža?

♦ Prijatelji poznate pevačice kažu da je Šmakić, navodno, godinama tukao pevačicu, ponekad čak i pred njima.
- Policija će pokušati da utvrdi da li je ona zaista godinama trpela nasilje. Ukoliko bude bilo potrebe, na saslušanje će biti pozvani i svedoci - kaže izvor Kurira.
Najviše su mi pomogle Dragana i Jelena

♦ Maja je istakla dve koleginice koje su joj pomogle kad joj je bilo teško.
- Najviše mi je pomogla Dragana Mirković. Ona je uz mene poslednjih 20 godina. Zahvaljujem na podršci i Jeleni Karleuši, volela bih da budem kao ona barem 10 odsto - kazala je Maja.



Autor: Jelena Rafailović / Stars/ Kurir










Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Empty
PočaljiNaslov: Zatrudnela sam 13 puta kako bih sprečila muža da me bije   Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Sat610Ned 12 Maj - 10:48

Zatrudnela sam 13 puta kako bih sprečila muža da me bije

Suzan Vajs (30), bila je u nasilnoj vezi sa Džejsonom Vajsom(40) deset godina. U emisiji „This morning“ otkrila je da je morala da zatrudni trinaest puta kako bi se zaštitila od nasilnika, koji je nije tukao samo tokom trudnoća.

Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! 36362_Suzi2_iff
Suzan Vajs trpela je deset godina nasilje svog muža Džejsona. Poslednji napad 20009. gotovo je ubio, a Suzan se pojavila u emisiji „This morning“ , da upozori druge žene na opasnosti koje nosi život sa nasilnikom.

Suzan je trpela zastrašujuće zlostavljanje čitavu deceniju, a jedini periodi kada baštovan Džejson Vajs nije napadao svoju ženu bili su kada je bila trudna, pa je u očajničkom pokušaju da zaustavi batine, Suzan nastojala da ostane u drugom stanju što je češće moguće. Suzan je imala trinaest trudnoća ali je rodila samo četvoro dece. Ona je napokon našla hrabrosti da napusti svog muža i pošalje ga u zatvor, nakon što je pijan i besan pokušao da je ubije dok su njeno dvoje dece bili u kući. Te noći pobegla je tako što ga je ugrizla za testise dovoljno jako da je dobila šansu da pobegne do komšije koji je pozvao policiju i hitnu pomoć koja je Suzan brzo odvezla u bolnicu. Za ovaj napad Džejson služi četvorogodišnju zatvorsku kaznu, a Suzan se
pojavila u emisiji „This morning“, da bi ohrabrila druge žene u sličnoj situaciji da napuste nasilnika.

- Ne mogu da verujem da sam ostala u braku toliko dugo. Kada je bio šarmantan, bio je sjajan, najbolji. Kada je bio zao, bio je najgori. Prvi put davio me je ramom od kreveta, nakon dve nedelje veze. Mislila sam da sam ja kriva što se tako ponaša. Postajalo je sve gore i gore. Bila sam usamljena i uplašena, i mnogo ljudi je znalo za nasilje, ali sam ja to skrivala – ispričala je Suzan.

Opisujuću užasnu noć kada je shvatila da Džejson zaista želi da je ubije, Suzan, koja radi kao pomoćnik u prihvatilištu, rekla je:
- U to vreme živeli smo razdvojeno, provalio je kroz prozor spavaće sobe, osetila sam ispljuvak na licu, on se saginjao, pljuvao i pokušavao da mi istera oči. Bacio me je niz stepenice i gušio me. Udarao me je nožem. U jednom momentu pomislila sam, ovo mi je posledni dah ... pa sam posegnula i ugrizla ga za testise.

Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! 36363_Suzi1_iff
Džejson je prekršio sudski nalog, provalio u Suzaninu kuću i unakazio joj lice. Ona je uspela da pobegne i pozove pomoć nakon što ga je ugrizla za testise

Džejson je nakon hapšenja priznao da je ozbiljno napao Suzan i da je pretio da će je ubiti. Suzan se i ranije žalila policiji, ali je ubrzo nakon toga povlačila svoje izjave.
-Uvek bi se izvinjavao i govorio da se to više neće ponoviti, pa čak i plakao, sve dok ja ne počnem da osećam sažaljenje prema njemu. Počela sam da razmišljam „ Da li sam ga isprovocirala ?“ Tonula sam u duboku depresiju. Isključivala sam sve oko sebe. U tom momentu, to nisam mogla da shvatim, ali on je mrvio moje samopouzdanje, sve dok nisam počela da osećam da mi je potreban i da ne mogu da odem. Govorila sam sebi da moram da ostanem sa njim zbog dece, da ne bih mogla da se snađem sama. Svo moje samopoštovanje batinama je isterao iz mene. Pokušavala sam da budem dobra supruga. Kuvala sam, čistila. Nastavljala sam da mislim da mogu da ga promenim, ali to nije bilo moguće – rekla je Suzan u izjavi za “San”.
Kada je Džejson napao Suzan 2009. godine dok je bila u trudna, batine su bile toliko ozbiljne da joj je stradala jetra. Na sreću Suzan nije izgubila bebu, a policija i socijalna služba su se umešale i Džejsonu je izdata sudska zabrana prilaska Suzan. Dva meseca kasnije provalio je u njenu kuću da bi je poslednji put napao.

-Nekako sam znala da to mora da se dogodi, da će morati da dođe do takve kulminacije. Čak nisam bila ni uplašena koliko je trebalo da budem, pošto sam do tad već navikla na njegovo nasilje – dodala je Suzan.
Džejsonu je zabranjeno da se nakon oslobađanja vrati u oblast gde Suzan živi. Ona se plaši da bi on bez obzira na sve mogao da je nađe, ali , kako je rekla, ubeđena je da ga neće opet prihvatiti i da sada ima dovoljno samopouzdanja da bude ono što jeste.
-Prvi put u životu sam srećna. Mislila sam da mogu da ga promenim, ali čovek može da promeni samo sebe i nikoga više – kazala je Suzan.

ženablic.rs










Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar!   Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Sat610Ned 12 Maj - 12:16

U jebote ... Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! 2786959747

Za Maju ... sama kaže "desilo se nešto" - ne kažem da je batinjanje u redu ali šta se to desilo, čime ga je revoltirala toliko da on uradi to što je uradio. Ipak joj je on nevenčani suprug Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! 941697105 To "nešto" možda i nije tako malo i beznačajno. Kada "jednog dana bude rekla šta", onda mogu detaljno da prokomentarišem ceo slučaj.


A ova jadnica što je 13 puta ostala u drugom stanju zbog idiota ... tu nemam teksta. Zaista Shocked Koje "Č" od čoveka ima taj moron kad je u stanju da mlati ženu redovno ili je sve to baš razlog da bi ona ostala trudna ali ... šta će mu toliki porod (deca) Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! 1317522191


Ipak bi trebalo da sve one znaju sa kim se upuštaju u brak. Ne pada to sa neba. Moraju da znaju kakva je osoba pa i da razmisle da li će baš sa njim da uđu u dalje bitnije odnose od same veze ili flerta.
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar!   Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Sat610Ned 12 Maj - 12:45

Bez da ulazim u sta se desilo,za mene opravdanja za batinjanje nema.A ona je to trpela godinama ..
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar!   Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Sat610Ned 12 Maj - 13:01

Da je po guzi da razumem Embarassed ali ovo se ne prasta happy




Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar!   Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Sat610Ned 12 Maj - 19:20

dusajuca ::
Bez da ulazim u sta se desilo,za mene opravdanja za batinjanje nema.A ona je to trpela godinama ..
Slažem se potpuno. Ako nešto ne štima, raziđu se i to je to.
Batine zaista nemaju opravdanja. Međutim, i ona je kriva isto koliko i on. Zašto je trpela? Izgleda da i ona ide onom logikom :''Što me više bije, ja ga više volim''.....
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar!   Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Sat610Ned 12 Maj - 23:31

Sado Mazo happy

Ima tih budala sto trpe batine zarad Muskarca resign kao da drugi ne postoji happy tako oslepe u vezi happy

ja ih ne zalim happy

Imao sam jednu frendicu sto je decko stalno tuko, i svakog puta kaze - sad je kraj cool

i nakon jedne lepe reci i malo lazi, ona popusti i opet se pomire Smor

To je takav tip zena - bez samopostovanja happy vise vole sex sa nasilnikom nego svoje zdravlje i zivot angry Laughing





Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar!   Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Sat610Čet 6 Jun - 18:16

Excited4U ::
vise vole sex sa nasilnikom nego svoje zdravlje i zivot Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! 3331598999 Laughing

Ima tu mnogo više od toga Excited. Prava reč za to jeste STRAH ali ne od njega već strah koji formiraju u svojoj psihi da ne postoji muškarac koji kad-tad to neće uraditi. Pa zašto onda biti sa drugim i trpeti isto to kada su sa trenutnim već naviknute na datu situaciju. To je razmišljanje takvih žena kao što je tvoja frendica.

Ali, ovi slučajevi iz same teme pokazuju nešto potpuno suprotno čak i od straha. Sve je to jedan veliki znak pitanja koji se najverovatnije nikada neće odgonetnuti. Zašto muškarac bije ženu (ne devojku)? I zašto ona to trpi? Veliki znak pitanja
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar!   Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar! Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Maja Marijana: Žene, ne praštajte im ni šamar!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Marijana Mladenović
» Marijana izviždani pobednik!
» Marijana i Nemeš čekaju bebu?
» Žene kojima se muškarci žene
» Pčelica Maja
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-