Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

'Dugo sam se tražio dok nisam otkrio da sam muška sirena'

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 131063

Učlanjen : 07.04.2011

PočaljiNaslov: 'Dugo sam se tražio dok nisam otkrio da sam muška sirena'   Čet 4 Apr - 14:32

Obitelj i dečko prvo su bili u šoku, a sada su oduševljeni njegovim izborom. Eric je od proizvodnje ribljih repova napravio i unosan posao. Klijentica mu je i Lady GaGa

Amerikanac Eric Ducharme (22) kaže kako jede, spava i diše kao sirena kad god ima priliku za to. .

- Ovo je moj način života. Taj put sam izabrao - rekao je Eric za TLC-ov show "My Crazy Obsession" (Moja luda opsesija). Putuje do jezera na Floridi kako bi odjenuo svjetlucav riblji rep od lateksa i zaplivao s ribama barem tri puta tjedno.

Eric je zavolio sirene još kao dijete nakon što su ga baka i djed odveli na predstavu u kojem je bila sirena. Bio je očaran. Legenda kaže kako se mistična stvorenja s ribljim repom i tijelom čovjeka, zapravo žene, prikazuju mornarima i pozivaju ih u more.

Sa samo 13 godina pokrenuo je tvrtku Mertailor, LLC. Proizvodio je repove sirena od vreća za smeće i drugih materijala. Na njegovoj listi klijenata danas je i Lady GaGa, a šarene kostime radi od lateksa i silikona.

- Kada uđem u vodu, transformiram se. Osjećam se kao da sam ušao u drugi svijet. Dugo mi je trebalo da shvatim svoje mjesto u životu - kaže Eric koji može držati dah do četiri minute. Nakon početnog šoka, njegova obitelj i dečko Matthew Quijano prihvatili su njegov neobičan izbor.

- Kad ga vidite ispadne vam vilica i samo pomislite vau - rekao je njegov dečko, a majka Candy dodala je kako je njezina strast Ericov život.

(24sata.hr)

love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Muški

PočaljiNaslov: Re: 'Dugo sam se tražio dok nisam otkrio da sam muška sirena'   Čet 4 Apr - 14:33

love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Muški

PočaljiNaslov: Re: 'Dugo sam se tražio dok nisam otkrio da sam muška sirena'   Čet 4 Apr - 14:34

love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Muški

PočaljiNaslov: Re: 'Dugo sam se tražio dok nisam otkrio da sam muška sirena'   Čet 4 Apr - 14:40

love
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

Muški
Poruka : 13290

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...

PočaljiNaslov: Re: 'Dugo sam se tražio dok nisam otkrio da sam muška sirena'   Čet 4 Apr - 20:15

Pa sad da si muška sirena i nisi
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Ženski
Poruka : 96952

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo

PočaljiNaslov: Re: 'Dugo sam se tražio dok nisam otkrio da sam muška sirena'   Čet 4 Apr - 20:33

Malo smešno izgleda Laughing ..ali verujem da bi bilo lepo plivati sa tim perajima Laughing

Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

Ženski
Poruka : 8129

Učlanjen : 09.08.2012

PočaljiNaslov: Re: 'Dugo sam se tražio dok nisam otkrio da sam muška sirena'   Čet 4 Apr - 21:17

Dobro je da se -pronasao- Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: 'Dugo sam se tražio dok nisam otkrio da sam muška sirena'   Pet 7 Apr - 8:11

pihhh,  šteta  što   se  ne  vidi  više   happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 'Dugo sam se tražio dok nisam otkrio da sam muška sirena'   

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» 'Dugo sam se tražio dok nisam otkrio da sam muška sirena'
» Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari
» "Indigo djeca"djeca novog doba