Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Razgovori o biljnom svijetu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Razgovori o biljnom svijetu Empty
PočaljiNaslov: Razgovori o biljnom svijetu   Razgovori o biljnom svijetu Sat610Ned 31 Mar - 10:41

Razgovori o biljnom svijetu


Da li imate vrt?
Da li možda uzgajate neke žitarice?
Volite li cvijeće?
Uzgajate li ga sami?
Možete li ga slikom pokazati?
Koja vam je najdraža biljka?

I što god da vam padne na pamet.
O biljnom svijetu.
Razgovori o biljnom svijetu.

flower










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Razgovori o biljnom svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Razgovori o biljnom svijetu   Razgovori o biljnom svijetu Sat610Ned 31 Mar - 19:00

Nisam strucnjak za cvece,ne ide mi.Valjda one,biljke,osete ko je prava osoba za njih.Ili im ne izaberem mesto,ili preterujem sa vodom,ili mi se osuse.Ma nikako ne ide.Imam nekoliko malih ostrvca u dvoristu,tu moja kuma s proleca baci neko seme,i kaze -ne diraj-,ma ni ne gledaj u tom pravcu..i zaista,ona sto poseje,to sve nice,i zato imam sitno sareno raznobojno cvece u dvoristu.Ja volim djurdjevak.Stigne u maju,pocetkom,i u porti nase crkve ima jedno debelo drvo u cijem hladu svake godine zabeli sve vece ostrvo djurdjevka.Predivno mirise tih dana,dozvoljavaju da naberes,i onda tih dana imam na svim mestima djurdjevak.Ali brzo prodje.
Od sobnih biljki imam jednu gomilicu kaktusa i jednog fikus bendzamina,oni su nekako opstali,zahvaljujuci tome sto mi muz ne da da ih zalivam.O bendziju on vodi racuna,a za kaktuse me je ubedio da bolje rastu kad im ne prilazim.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Razgovori o biljnom svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Razgovori o biljnom svijetu   Razgovori o biljnom svijetu Sat610Ned 31 Mar - 19:04

dusajuca ::
Nisam strucnjak za cvece,ne ide mi.Valjda one,biljke,osete ko je prava osoba za njih.Ili im ne izaberem mesto,ili preterujem sa vodom,ili mi se osuse.Ma nikako ne ide.Imam nekoliko malih ostrvca u dvoristu,tu moja kuma s proleca baci neko seme,i kaze -ne diraj-,ma ni ne gledaj u tom pravcu..i zaista,ona sto poseje,to sve nice,i zato imam sitno sareno raznobojno cvece u dvoristu.Ja volim djurdjevak.Stigne u maju,pocetkom,i u porti nase crkve ima jedno debelo drvo u cijem hladu svake godine zabeli sve vece ostrvo djurdjevka.Predivno mirise tih dana,dozvoljavaju da naberes,i onda tih dana imam na svim mestima djurdjevak.Ali brzo prodje.
Od sobnih biljki imam jednu gomilicu kaktusa i jednog fikus bendzamina,oni su nekako opstali,zahvaljujuci tome sto mi muz ne da da ih zalivam.O bendziju on vodi racuna,a za kaktuse me je ubedio da bolje rastu kad im ne prilazim.



Ja da imam "maler", ma zainatio bi se do neba Dušo. Rastao bi meni đurđevak i cvao cijele godine. Nema on što tu da misli. Samo se ja pitam. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja ti kažem. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Razgovori o biljnom svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Razgovori o biljnom svijetu   Razgovori o biljnom svijetu Sat610Ned 31 Mar - 19:06

Laughing happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Razgovori o biljnom svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Razgovori o biljnom svijetu   Razgovori o biljnom svijetu Sat610Ned 31 Mar - 19:11

Na poslu sam svojevremeno uzgajao afričke ljubičice. Lak posao.

Cijelu sam firmu napunio njima. Laughing


[You must be registered and logged in to see this image.]

Moje boje. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Razgovori o biljnom svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Razgovori o biljnom svijetu   Razgovori o biljnom svijetu Sat610Ned 31 Mar - 19:12

I ovakve sam imao. Cool

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Razgovori o biljnom svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Razgovori o biljnom svijetu   Razgovori o biljnom svijetu Sat610Čet 5 Dec - 1:10

[You must be registered and logged in to see this image.]


Za ovo sam cvijeće čuo da je štetno za ljude, pa sam ga "likvidirao". Rolling Eyes
A baš mi super raslo i izgledalo. sad 
Ima li netko informacija o tome? happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Razgovori o biljnom svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Razgovori o biljnom svijetu   Razgovori o biljnom svijetu Sat610Pet 12 Jan - 9:10

Pogrijesio si. Bacio si jako zahvalnu biljku. Nije stetna, neces je jesti. Kasno sam ti odgovorila. happy Inace to je patuljasta Sanseverija. happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Razgovori o biljnom svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Razgovori o biljnom svijetu   Razgovori o biljnom svijetu Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Razgovori o biljnom svijetu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Razgovori o stripu
» Razgovori o kulinarstvu
» Razgovori o limenim ljubimcima
» Istiniti razgovori na 11888 (988)
» Zanimljivosti o piscima
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Uradi sam :: Biljni i životinjski svet :: Biljni svet-