Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Medicinska sestra mi iskopala oči

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Medicinska sestra mi iskopala oči Empty
PočaljiNaslov: Medicinska sestra mi iskopala oči   Medicinska sestra mi iskopala oči Sat610Sre 27 Mar - 23:05

Medicinska sestra mi iskopala oči

Olga Cvetković, teško povređena u Knjaževcu, imenovala napadača. U izjavi službenom licu rekla da joj je medicinska radnica iskopala oči, kada je odbila da primi terapiju

Medicinska sestra mi iskopala oči Hr-starica_620x0

ISTRAGA o pravom hororu u Gerontološkom centru u Knjaževcu koji se odigrao 12. marta, oko dva časa ujutro, kada su stanarki Olgi Cvetković (83) monstruozno izvađenje oči, mogla bi da ima neočekivan obrt. Jer, teško povređena starica je imenovala svog napadača - jednu medicinsku sestru u domu!


Kako “Novosti” saznaju iz pouzdanih izvora, Olga Cvetković je, posle hospitalizacije na odeljenju Maksilofacijalne hirurgije Kliničkog centra u Nišu, policajcima pojasnila kako je napadnuta i povređena. Ispričala je da se nalazila u sobi, kada joj je sestra donela da popije lek, ali je ona to odbila.

- To je iziritiralo sestru, koja je počela rukama da mi na silu otvara usta i da mi izvlači jezik - zapisano je u službenoj belešci policajca koji je saslušao Olgu Cvetković. - Govorila mi je i “Hoćeš li da ti isečem jezik?”. Zatim me je udarala po grudima, pa mi ponovo otvarala usta, a potom mi je rukama iskopala oči. Niko me nije gurnuo, niti sam pala, a u sobi su bile još tri nepokretne ženske osobe, koje nisu mogle da mi pruže pomoć, iako sam zapomagala.


URAČUNLJIVA
LEKARI Klinike za maksilofacijalnu hirurgiju potvrdili su da je Olga Cvetković, posle prijema, bila uračunljiva. Učinili su sve što smo mogli da joj saniraju rane na licu, ali što se njenog vida tiče, nisu mogli puno toga da učine.
Starici su tom prilikom otkinuta meka tkiva i očna jabučica u levoj očnoj duplji i meka tkiva u desnoj i polomljena su joj rebra.

Po dosadašnjoj, zvaničnoj verziji ovog stravičnog događaja, Olgu Cvetković je pretukla gluvonema stanarka te ustanove V. T., koja je, nakon toga, prebačena u niški zatvor.

Olgina ćerka Slavica Jovanović ispričala je da je, po onome što je saznala, njena majka bila u toaletu, kada je unutra ušla ta gluvonema žena. Navodno, ona je od njene majke tražila da ustane, a kada je Olga to odbila, ta žena je nasrnula na nju, iskopala joj oči, polomila joj rebra i - pobegla! Navela je i da je nakon toga i policija kao napadača na njenu majku identifikovala tu gluvonemu ženu, i to na osnovu ogrebotina koje joj je, braneći se, zadala Olga. Ali napomenula je, da bi se to i potvrdilo, moraju da se urade dodatne DNK analize.

Medicinska sestra mi iskopala oči Hr-starica-600

Posle ovog nesvakidašnjeg događaja, jedna od stanarki koja je bila u istoj sobi sa Olgom Cvetković ispričala je da kobne noći otišla do toaleta i zatekla svoju cimerku, na podu kupatila. Predočila je i da je starica bila oblivena krvlju i da je odmah pozvonila, nakon čega su došli medicinski radnici.


JEDNO SASLUŠANJE
U POLICIJSKOJ upravi u Nišu nezvanično su nam predočili da je Olga Cvetković, posle prve izjave policajcima u kojoj je optužila medicinsku sestru, promenila iskaz i navela da ju je napala druga starica. Međutim, iz naših izvora dobili smo informaciju da policajci posle prvog saslušanja 12. marta, nisu uzimali nikakvu drugu izjavu od Olge Cvetković.

novosti










Medicinska sestra mi iskopala oči Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Medicinska sestra mi iskopala oči Empty
PočaljiNaslov: Re: Medicinska sestra mi iskopala oči   Medicinska sestra mi iskopala oči Sat610Čet 28 Mar - 4:39

Shocked i posle pusti doktore da te lece angry
Nazad na vrh Ići dole
 
Medicinska sestra mi iskopala oči
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Medicinska sestra donirala bubreg pacijentu
» Kanabisom protiv tumora i raka
» Medicinska čuda i fenomeni
» Mladina sestra nokautirana na venčanju zbog parčeta piletine
» Brat i sestra rođeni sa rekordno kratkih šest i po meseci razlike
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Hronika i društvo-