Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Očajnički treba muškarca, ali je niko ne želi!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Ženski
Poruka : 96951

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo

PočaljiNaslov: Očajnički treba muškarca, ali je niko ne želi!   Pet 1 Jul - 1:01

Naglasila je želju da sada u 35. godini života ne želi biti sama, ali kao da za nju ne postoji adekvatan muškarac.
Otkad je lani u januaru prekinula devetogodišnju vezu s glumcem Stuartom Townsendom, ljubav nije ni na vidiku, što je teško razumeti uzmu li se u obzir neke od njenih predispozicija. Naime, sa zavođenjem ne bi trebala imati problema jer je nebrojeno puta proglašavana najseksipilnijom i najlepšom ženom sveta. Toliko je zgodna da je postala i zaštitno lice modne marke Christian Dior. Izvrsna je glumica za što je 2003. nagrađena i Oskarom, a nominirana je i za brojne druge nagrade. U showu Piersea Morgana na CNN-u zavapila je:

‘Usamljena sam i treba mi muškarac! Imam problema sa realizacijom nove veze otkad mi se prethodna veza iz strasti pretvorila u odnos brata i sestre.’
Nedavno su je čak fotografirali s princem Harryjem na meču poloa i špekulirali o vezi među njima, ali to je glumica demantirala.

‘Nismo zajedno. Divim se njegovoj strasti kojom obavlja sve što se pred njega postavi i to je sve’, rekla je.

Charlize, u nadi da će ju ljubav ipak zaskočiti, trenutno radi na novom filmu s glumicom Kristen Stewart. Biće to adaptacija priče o Snežani i sedam patuljaka.

Izvor: idividi.com

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Reči žena kojih muškarci treba da se plaše
» Svet koji treba videti pre nego što nestane
» Australski znanstvenici ŠOKIRALI SVIJET: Roditeljima treba dopustiti pravo na eutanaziju novorođene djece!
» Ada - prvo što treba videti u Beogradu
» Zenama treba vise sna
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-