Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Empty
PočaljiNaslov: Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog   Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Sat610Čet 28 Feb - 19:34

Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog

Jedno venčanje u Indiji završilo se na neočekivani način - pošto je mladoženja prilično kasnio, nestrpljiva nevesta se udala za drugog

Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog 109667-burme

Venčanje Džamila i Nagme je trebalo da se održi u subotu u 10.30 sati u Muradnagaru, u severoistočnoj državi Utar Pradeš.

Ali, dugo čekanje na mladoženju koji je kasnio više od sedam i po sati, nateralo je iznerviranu mladu ženu da promeni plan i da "neotesanom mladiću nađe zamenu.

Kada je Džamil konačno stigao na svoje venčanje, njegova zaručnica i njena porodicu nisu krili bes. Čak je i policija morala da interveniše da bi razdvojila zaraćene svatove.

Nije ipak sve bilo izgubljeno za Nagmu koja je bila čvrsto rešena da se uda, pa "kud puklo da puklo".

Mlada je rekla sudbonosno "da" drugom mladoženji kojeg su njeni roditelji izabrali u celom tom metežu.


tanjug










Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Empty
PočaljiNaslov: Re: Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog   Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Sat610Čet 28 Feb - 19:37

Laughing
nasmejala sam se, kao kazu..."hoce, hoco- nece, neco...
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Empty
PočaljiNaslov: Re: Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog   Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Sat610Čet 28 Feb - 19:39

Jutros sam ovo na telefonu procitao dok sam čekao bus i pomislih da okačim kao temu, al nešto mi sam text nije bio inspirativan koliko naslov Laughing.

Ovo je nešto u stilu one narodne "ko pre devojci njemu devojka" Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog 847004189
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Empty
PočaljiNaslov: Re: Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog   Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Sat610Pon 28 Apr - 18:24

happy  happy  happy  happy  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Empty
PočaljiNaslov: Re: Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog   Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Sat610Uto 29 Apr - 22:42

Ako je za kuma, ja joj opraštam.  happy  happy  happy










love
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Empty
PočaljiNaslov: Re: Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog   Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Sat610Ned 11 Maj - 21:49

Abu Dabi ::
Ako je za kuma, ja joj opraštam.  happy  happy  happy
 happy  happy  happy  happy  happy pitaj ju  happy  happy  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Empty
PočaljiNaslov: Re: Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog   Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Pošto je mladoženja kasnio, mlada se udala za drugog
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Svaka čast mladoženja!
» Udala se za samu sebe !
» Da li ste glupe?
» Najlepše bajke sveta
» Alal vera mlada!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-